Integracja z IDLogistics

Spedimex przesyłki kurierskie ID Logistics
Zarządzanie dostawą produktów z branży FMCG (Fast Moving Consumer Goods) wymaga umiejętności zarządzania przepływami z fabryk do klientów z zachowaniem najwyższego standardu obsługi, co zapewnia przewoźnik Spedimex. Przedsiębiorstwo posiada wiedzę na temat zarządzania różnorodnymi produktami oraz praktykę w logice magazynowania i dostaw just-in-time.

Zintegruj IDLogistics z Sellasist i zarządzaj dostawami!

Firma jest liderem w branży logistyki i transportu dedykowanego e-commerce, skupiając się na zarządzaniu wolumenami i zapewnianiu pełnej satysfakcji klienta końcowego. Jej innowacyjne rozwiązania mają duże znaczenie dla rynku e-commerce, ponieważ reaguje ona na specyficzne wymagania tego sektora, takie jak przewidywanie i szybka reakcja na zmiany w aktywności, gwarancja wysokiej jakości i szybkości realizacji zamówień, terminowa dostawa oraz optymalizacja całego doświadczenia zakupowego dla klienta końcowego. Codziennie firma podejmuje wyzwania wspólnie z klientami, którzy obejmują zarówno pure playerów, jak i firmy zajmujące się wielokanałową sprzedażą.

Rozległy asortyment produktów i zaawansowane zarządzanie zapasami

IDLogistics zaspokaja potrzeby klientów poprzez szeroki asortyment produktów w sektorze handlu detalicznego. Bez względu na branżę, taką jak spożywcza, do-it-yourself, sprzęt gospodarstwa domowego, branża high-tech/media czy artykuły sportowe, firma posiada szczegółową wiedzę dotyczącą zarządzania różnorodnymi zapasami oraz optymalizacji magazynowej i przepływu just-in-time.

Zobacz również integrację IDLogistics z innymi systemami:

IDLogistics + Integracja z Marketplace

IDLogistics + Integracja ze Sklepami Internetowymi

IDLogistics + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

IDLogistics + Integracja z Płatnościami

IDLogistics + Integracja z Hurtowniami

IDLogistics + Pozostałe Integracje