Integracja z Shopee

Dwukierunkowa integracja z Shopee pozwoli Ci na masowe wystawianie ofert z panelu Sellasist oraz błyskawiczny import zamówień, wraz z pełną synchronizacją stanów magazynowych i informacji o produktach.
 
13.01.2023 r. Shopee zakończyło swoją działalność na polskim rynku. API w Polsce wspierane jest do 28 lutego, oznacza to, że do tej daty będą realizowane usługi posprzedażowe oraz świadczone wsparcie. Nadal możesz wystawiać oferty na rynkach latynoamerykańskich i azjatyckich oraz zaimportować produkty z Shopee.

Sprawdź, jak zintegrować Shopee z Sellasist.  

Funkcje integracji z Shopee

 • Dodawanie konta Shopee w panelu Sellasist.
 • Import produktów i ofert z Shopee do Sellasist.
 • Masowe wystawianie ofert na Shopee.
 • Pobieranie zamówień z Shopee do Sellasist.
 • Mapowanie metod płatności i dostaw.
 • Synchronizacja stanów magazynowych i informacji o produktach.
 • Filtry w panelu listy zamówień.
 • Narzędzia automatyzujące pracę i obsługę zamówień z Shopee.

 

 

Jak zintegrować Sellasist z Shopee? 

 
Integracja z Shopee pozwoli Ci na proste zarządzanie ofertami w Twoim menadżerze sprzedaży Sellasist. Możesz dostosować wygląd i ustawienia ofert tak jak chcesz, a potem masowo wystawiać je bezpośrednio z panelu administracyjnego Sellasist. W Sellasist dodasz wiele kont Shopee i zarządzisz wszystkimi indywidualnie bez konieczności uciążliwego logowania na każde z osobna.
 
Przed dodaniem konta Shopee, przejdź na stronę Shopee i WYLOGUJ SIĘ. Upewnisz się w ten sposób, że nie jesteś zalogowany na Shopee. Dzięki temu przypadkowo nie dodasz żadnego niechcianego konta. Konto Shopee dodasz w panelu administracyjnym Sellasist w zakładce Integracje → Shopee. Postępuj według tej instrukcji, a w ciągu kilku kliknięć będziesz mógł dodawać produkty lub zaimportować asortyment z Shopee.
 
Podobnie jak w integracji Allegro, tworzenie ofert wymaga zdefiniowania kilku elementów, np. szablonów ustawień czy warunków dostaw. Szablon ustawień jest powiązany z kontem Shopee. Nowy szablon ofert stworzysz poprzez menu Integracje → Shopee → Szablony ustawień →  Dodaj szablon ustawień. Podobnie proces wygląda w przypadku mapowania metod dostawy i płatności - w ten sposób możesz powiązać sposoby Shopee z metodami Sellasist.
 

Zarządzanie wielokanałową sprzedażą w Sellasist

Z jednego miejsca obsłużysz Allegro, Shopee, eBay, OLX, Arena.pl oraz dowolną liczbę sklepów internetowych. Nie musisz logować się do każdej platformy osobno, wystarczy Ci panel Sellasist, aby masowo zarządzać ofertami we wszystkich kanałach sprzedaży! W Sellasist automatycznie wystawisz dokumenty handlowe do zamówień, nadasz listy przewozowe, zamówisz kuriera i poinformujesz klientów o statusie realizacji zamówień!

Dostęp do kilkuset integracji

W ramach jednego systemu znajdziesz wszystkie niezbędne integracje potrzebne do prowadzenia sprzedaży!

 • Kurierzy
 • Płatności
 • Marketplace
 • Sklepy internetowe
 • Hurtownie
 • Systemy magazynowo-księgowe

Synchronizacja i aktualizacja stanów magazynowych oraz cen produktów

Synchronizacja magazynu z kanałami sprzedaży, hurtowniami i systemami ERP zapewnia bezpieczne zarządzanie produktami i ofertami w Sellasist. Pełna kontrola pozwala na szybkie i wygodne umieszczanie ofert np. na Shopee bez ryzyka rozbieżności ilościowych i cenowych. Twoje oferty zostaną automatycznie zamknięte przy braku produktu w magazynie. Ceny możesz zmieniać masowo oraz dodawać do nich marżę, jeśli produkty pozyskujesz ze zintegrowanej hurtowni.


Aplikacja do zbierania i pakowania zamówień

Naszym klientom oferujemy dostęp do aplikacji, obsługiwanej przez kolektory i smartfony, dzięki której za pomocą skanera zbierzesz i spakujesz produkty z zamówień złożonych w dowolnym kanale sprzedaży. System zapamiętuje lokalizacje produktów w magazynie, co pozwala mu na wyznaczenie zoptymalizowanej ścieżki zbierania zamówień. W trybie pakowania, po zeskanowaniu ostatniego produktu z zamówienia, automatycznie zostaje wydrukowany dokument handlowy oraz list przewozowy, wygenerowany z danych klienta. Aplikacja pozwala zredukować czas poświęcany na obsługę zamówień oraz zminimalizować liczbę pomyłek, które mogą się wydarzyć podczas realizacji zamówień. 


Oszczędność czasu dzięki automatyzacji

Sellasist umożliwia masowe dokonywanie zmian w ofertach oraz wystawianie ich do Shopee i innych zintegrowanych z Sellasist platform. Z kolei automatyczne akcje ułatwiają obsługę zamówień oraz komunikację z klientem.

 • Automatyczna zmiana statusu płatności
 • Automatyczne drukowanie faktur
 • Automatyczne generowanie listów przewozowych
 • Automatyczne powiadomienia wysyłane do klienta
 • Automatyczne wystawianie i zamykanie ofert

Zobacz również integrację Shopee z innymi systemami:

Shopee + Integracja ze Sklepami Internetowymi

Shopee + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

Shopee + Integracja z Kurierami

Shopee + Integracja z Płatnościami

Shopee + Integracja z Hurtowniami

Shopee + Pozostałe Integracje