Newsroom

Atrakcyjny cennik Sellasist – poznaj naszą elastyczną ofertę

Elastyczny sposób opłat za abonament

Wychodząc naprzeciw naszym klientom proponujemy płatności za nasze usługi w formie elastycznego abonamentu. Dzięki niemu płacisz wyłącznie za to, z czego faktycznie korzystasz. Cennik Sellasist pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale dzięki udostępnieniu możliwości podpięcia karty płatniczej – również Twój cenny czas. Przeczytaj dalej ten artykuł, żeby przekonać się, na czym polega nasze innowacyjne rozwiązanie. 

Cennik elastyczny – co to oznacza?

Czy kiedykolwiek przekroczyłeś limit zamówień w sezonie, nie chcąc zmieniać pakietu i tracąc klientów? Czy doświadczyłeś blokady na Allegro? Sztywne pakiety są wygodne, ale w niestabilnych warunkach rynkowych mogą ograniczać rozwój firmy. Przechodzenie na wyższy pakiet bez gwarancji stałego wzrostu zamówień to ryzykowna decyzja.

Dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy abonament elastyczny, którego kwota zmienia się wraz ze zmianą limitów osiągniętych w sklepie. Co to oznacza? System automatycznie dobierze próg abonamentu (jeden z pięciu dostępnych) na podstawie liczby aktywnych ofert Allegro, eBay, Amazon, EmpikPlace, OLX, Arena.pl oraz zamówień, które zostaną złożone w Twoim integratorze sprzedaży.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z oprogramowaniem Sellasist, pierwszy miesiąc otrzymujesz za darmo i na podstawie wykorzystanych w nim limitów, system wylicza, jaki próg abonamentu będzie Ci przysługiwał. W przypadku wzrostu zamówień lub liczby aktywnych ofert, na przykład w okresie świątecznym, cena abonamentu proporcjonalnie ulegnie zwiększeniu, natomiast w momencie spadku sprzedażowego i zamknięcia ofert w Sellasist za usługę zapłacisz mniej!

Zalety korzystania z naszego sposobu płatności

Elastyczny abonament jest na tyle wygodny, że wystarczy podpiąć kartę płatniczą, aby cieszyć się z funkcjonalności subskrypcji. Dzięki takiej formie płatności nie musisz pamiętać o zapłacie lub płacić z góry na rok, ponieważ Twój rachunek obciążany jest automatycznie – raz w miesiącu. Po przekroczeniu progu abonamentu dostajesz automatyczne powiadomienie o tym, dzięki czemu wiesz, jakiej kwoty płatności się spodziewać. Każdy zapracowany właściciel firmy wie, jak mało czasu ma doba, dlatego szczególnie rekomendujemy tę formę płatności. Kartę możesz odpiąć w każdym momencie trwania usługi i w ten sposób zmienić sposób płatności na zwykły przelew. 

Dodatkowo zwiększyliśmy limity zamówień w progach abonamentu, co wpływa na korzystność oferty przygotowanej dla Ciebie. Ceny nadal są bardzo konkurencyjne i niższe od proponowanych przez konkurencję, o czym z łatwością przekonasz się, porównując cenniki. Ponadto z Sellasist możesz korzystać w pakiecie darmowym. Pakiet darmowy to pakiet nieograniczony czasowo, nie jest on powiązany z miesiącem testowym dostępnym w promocji abonamentu. Możesz z niego korzystać, dopóki spełnia Twoje wymagania, a wraz z rozwojem Twojego biznesu z łatwością rozszerzysz usługę Sellasist o płatne możliwości. 

Elastyczny cennik Sellasist

Elastyczny cennik jest jedyną obowiązującą formą rozliczania się. Pełny opis sposobu rozliczania oraz progi cennika znajdziesz w naszej Dokumentacji.                   

5/5 - (3 votes)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymaga pola oznaczone są *