Gotowe rozwiązania

Automatyczne powiadomienia SMS w Sellasist

Automatyczne powiadomienia SMS w Sellasist

Skonfiguruj automatyczne wysyłanie powiadomień SMS w Sellasist w momencie zmiany statusu zamówienia. Odpisuj klientowi prosto z karty zamówienia. Zalecamy, aby treść powiadomienia odzwierciedlała Twoje podejście do obsługi klienta i było charakterystyczne dla Twojej marki.

Każdy przedsiębiorca chce, aby jego zysk wzrastał. W dobie natychmiastowego przesyłania informacji i szybkiego zniechęcania się klientów do usługi zadbaj o to, aby uzyskał on informację w odpowiednim czasie. Nie bez przyczyny SMS składa się maksymalnie ze 160 znaków. Jest to krótka, ale wartościowa informacja dla odbiorcy zamówienia o stanie przesyłki.

Wiadomości SMS o zmianie statusu zamówienia

Dzięki wbudowanej automatyzacji w Sellasist możesz ustalić wysyłanie powiadomień SMS po zmianie statusu zamówienia. W takiej sytuacji, powiadomienia będą wychodziły automatycznie, bez konieczności zaangażowania pracownika. Statusy możesz konfigurować dowolnie. Wystarczy, że zaznaczysz opcję wysyłaj powiadomienie i skonfigurujesz tekst SMS. Pamiętaj, że tekst jaki napiszesz, będzie wysłany do każdego klienta, którego zamówienie znajdzie się w danym statusie. Zadbaj o klarowne treści, kojarzące się z Twoją marką. Używaj zmiennych, aby spersonalizować treść wiadomości SMS.

Odpisz SMS-em na zapytanie związane z zamówieniem

Dzięki elastycznej karcie zamówienia w Sellasist masz możliwość dostosowywania powiadomień SMS na bieżąco. Możesz również odpowiadać klientowi bezpośrednio z poziomu karty zamówienia, co przyspiesza proces odpowiadania na wiadomości i wątpliwości, oraz informować ich o akcjach związanych z zamówieniem.

Jeśli chcesz skorzystać z przesyłania zwykłych SMS-ów, jako nadawca wiadomości klientowi wyświetli się słowo: „INFORMACJA”. Jeśli natomiast chcesz wybrać bardziej rozbudowany nagłówek, możesz skorzystać z opcji Premium. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Odpisz SMS-em na zapytanie związane z zamówieniem w Sellasist

Jak uzupełnić portfel?

Uzupełnij portfel, aby móc wysyłać SMS-y. Ich koszt to: krajowy 15 gr i zagraniczny 35 gr netto. Portfel eSprzedaż  to subkonto, z którego będzie pobierana kwota za SMS-y. Warunkiem wysłania SMS jest uzupełnienie portfela o dowolną kwotę środków. 

Gdy chcesz uruchomić wysyłanie SMS-ów z Panelu Administracyjnego wyślij zgłoszenie pod adres biuro@esprzedaz.com

Obsługuj klientów Twojego sklepu Sellingo!

Wspieraj działania sprzedażowe w Sellingo.pl, gdy posiadasz sklep na oprogramowaniu Sellingo, możesz połączyć tą usługę w Sellasist i prowadzić komunikację przez SMS-y z użytkownikami Twojego sklepu online. Bądź w kontakcie z Twoimi klientami i komunikuj się za pomocą SMS-ów. Wyjdź klientom naprzeciw i pokaż, że o nich dbasz. Dzięki oprogramowaniu nie musisz wyszukiwać numeru telefonu w osobnym oknie! Wszystko masz w jednym miejscu na karcie zamówienia. Wysyłka jest więc maksymalnie zautomatyzowana.

5/5 - (1 vote)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymaga pola oznaczone są *