Gotowe rozwiązaniaPoradnik sprzedawcySkuteczna sprzedaż online

Eparagon – czym jest i jak działa? Sprawdź, ile może zyskać Twój e-commerce rezygnując z paragonów papierowych

Eparagon – czym jest i jak działa? Sprawdź, ile może zyskać Twój e-commerce rezygnując z paragonów papierowych

Wyeliminowanie papierowych paragonów w Twoim e-commerce jest już możliwe! Dzięki integracji z eparagony.pl możesz wystawiać paragony w wersji elektronicznej – i jednocześnie czerpać mnóstwo korzyści z automatyzacji. Integracja jest już dostępna w systemie Sellasist.

Już od momentu uruchomienia eparagonów:

  • Całkowicie automatyzujesz proces fiskalizacji transakcji. 
  • Obniżasz koszty fiskalizacji niemal do 0: eliminujesz konieczność zakupu rolek paragonowych i serwisu drukarki fiskalnej, zmniejszasz zużycie energii i koszty administracyjno-księgowe.
  • Odciążasz pracowników: skracasz czas realizowanych przez nich zadań i dzięki temu m.in. przyspieszasz wysyłkę paczek.
  • Dbasz o ekologię! Ograniczasz zużycie papieru w Twoim sklepie internetowym.

Czym są eparagony?

Eparagony to przede wszystkim idealne rozwiązanie dla e-commerce. To cyfrowe dokumenty fiskalne, które są równoważne pod względem prawnym wydrukowanemu paragonowi (umożliwiła to m.in. nowelizacja do Ustawy o VAT z 2020 r.). Co więc istotne, korzystając z eparagonów, sprzedawca jest zwolniony z konieczności ich drukowania. Do wystawiania i wydawania paragonów elektronicznych potrzebna jest odpowiednia drukarka fiskalna online, która może obsługiwać eparagony oraz system do wystawiania eparagonów, taki jak eparagony.pl

Korzyści integracji z eparagony.pl

Niższe koszty fiskalizacji nawet o 80%! 

Zyskujesz na każdej transakcji, zarówno w kwestii zużycia papieru, energii, jak i kosztów księgowości. Dodatkowo oszczędzasz czas pracy, eliminując konieczność ręcznej obsługi wydruków. Co więcej, nie masz już potrzeby wystawiania faktur imiennych i później ponoszenia kosztów związanych z fizyczną archiwizacją dokumentów. Ograniczysz także koszty sprzętu fiskalnego: jedna drukarka fiskalna obsłuży nawet 30 tys. transakcji (eparagonów) dziennie!

Zautomatyzujesz procesy

Uruchomienie eparagonów oznacza automatyzację procesu fiskalizacji sprzedaży czy generowania raportów dobowych – a to umożliwia efektywniejsze zarządzanie sklepem internetowym, zwłaszcza magazynem. Usprawnia się logistyka zamówień – dzięki temu, że nie trzeba wkładać do paczek papierowych paragonów procesy pakowania i wysyłki stają się po prostu szybsze. Uwolniony w ten sposób czas pracowników możesz wykorzystać w innych obszarach biznesu.

Twój e-commerce będzie eko

Dzięki redukcji zużycia papieru Twój e-biznes zmniejszy ślad węglowy. Jednocześnie zadbasz o zdrowie Twoich pracowników, eliminując ich kontakt z toksycznymi paragonami papierowymi.

Nowoczesny wizerunek e-przedsiębiorstwa

Zastosowanie elektronicznych paragonów jest postrzegane jako wyraz postępowości oraz kroku w stronę nowoczesności, co sprzyja budowaniu dynamicznego wizerunku firmy.

Korzyści integracji Sellasist z eparagony.pl
Receipts bill. Atm paper prints, paying ticket shop or store purchase invoice. Isolated realistic supermarket cash order vector collection. Pay receipt paper, finance print invoice illustration

Jak Twój klient otrzyma eparagon?

Wygodnie, jak nigdy dotąd. Eparagon w postaci unikatowego linka zostanie wysłany do klienta w mailu transakcyjnym z Twojego sklepu. Wysyłka nastąpi automatycznie, a Ty masz możliwość skonfigurowania bezpośrednio w systemie, w którym momencie eparagon powinien zostać wydany nabywcy.

Jak wystawianie eparagonów działa w praktyce?

Aby wystawiać eparagony, e-sprzedawca potrzebuje dwóch składowych: odpowiedniej drukarki fiskalnej online oraz integracji z systemem do wydawania eparagonów, jak eparagony.pl.

Po odpowiednim skonfigurowaniu usługi, HUB eparagony.pl odbiera informacje o każdej transakcji bezpośrednio z urządzenia fiskalnego i systemu sprzedaży (np. Sellasist). Następnie na podstawie tych danych tworzy ich czytelną wizualizację i udostępnia ją sprzedawcy oraz nabywcy.

Z eparagony.pl w Sellasist zyskujesz więcej!

Zastąp papier eparagonami w swoim e-commerce i skorzystaj z oferty specjalnej! Dzięki współpracy Sellasist z eparagony.pl możesz korzystać z eparagonów aż 30 dni za darmo!

Chcę eparagony ze zniżką

Zarejestruj się przez link powyżej lub użyj kodu partnerskiego: „Sellasist30” w formularzu rejestracji. Sam formularz jest krótki: wystarczy, że wybierzesz na liście Sellasist jako sposób integracji oraz swoje urządzenie fiskalne, uzupełnisz dane firmy, zaakceptujesz umowę… i to wszystko!

Obowiązuje cennik partnera. Zrób krok ku unowocześnieniu swojej firmy jeszcze dziś! 
UWAGA. Promocja ograniczona czasowo.

Zintegruj Twój sklep internetowy z eparagony.pl bezpośrednio w Sellasist!

Jak uruchomić eparagony na Twoim koncie Sellasist? To tylko kilka prostych kroków.

  1. Zarejestruj się w usłudze na eparagony.pl/rejestracja.
  2. Uruchom usługę eparagonów na Twoim koncie Sellasist według instrukcji.

Jak dokonać integracji z eparagony.pl w Sellasist?

  1. Skonfiguruj swoją drukarkę  fiskalną online – zajmie się tym serwisant Twojego urządzenia fiskalnego zgodnie z instrukcją od eparagony.pl

    – HUB eparagony.pl obsługuje wszystkie dostępne na rynku urządzenia, które umożliwiają wystawianie eparagonów (sprawdź listę urządzeń i modeli).

  2. I już! Cały proces to zaledwie kilka kliknięć – tylko tyle, aby zamienić papier na eparagony raz na zawsze!

5/5 - (1 vote)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymaga pola oznaczone są *