Jak sprawnie sprzedawać na Allegro?

Jeżeli sprzedajesz na Allegro i chciałbyś zwiększyć sprzedaż, a może sprzedawany asortyment czy rozpocząć działalność z kilku kont na tym niezwykle popularnym portalu aukcyjnym to musisz być świadomym tego, że generuje to bardzo dużo pracy i jest wielkim obciążeniem dla jednej osoby.

Istnieje jednak sprawdzone rozwiązanie tego problemu, a jest nim program do zarządzania i prowadzenia sprzedaży na Allegro – taki jak Sellasist.pl. Charakteryzuje się on licznymi opcjami ułatwiającymi pracę oraz zapewnia kompleksowe wsparcie sprzedaży na wielu płaszczyznach jednocześnie. Jego bardzo silną stroną jest nieograniczona liczba obsługiwanych kont na Allegro, których optymalizacja w kontekście sprzedaży i obsługi posprzedażnej pozwala na zaoszczędzenie bardzo dużej ilości czasu. To tylko od Ciebie zależy, na co go poświęcisz. Sellasist pozwala zarówno na obsługę procesów związanych z asortymentem, jak i dokumentami sprzedażowymi, zamówieniami jak i wystawianie kolejnych ofert Allegro, eBay czy Arena.pl. Wszystko to jest zasługą dopracowanego oprogramowania oferowanego przez programistów Grupy eSprzedaż.

Dlaczego Sellasist?

Sieć pełna jest różnego typu programów mających wspierać sprzedaż na Allegro. Porównując Sellasist.pl do analogicznych narzędzi dostępnych na rynku, wydaje się on wręcz być niezbędnym narzędziem o olbrzymim potencjale. Warto podkreślić, że posiada on zaimplementowaną obsługę, także takich portali, jak Arena.pl oraz eBay. Programiści tworzący te narzędzie pomyśleli o niemal każdym aspekcie, z jakim może spotkać się każdy sprzedawca internetowy aktywnie działający na portalach aukcyjnych.

  • Możliwości doliczania prowizji Allegro do ceny Kup Teraz.
  • Możliwości ominięcia opłaty utrzymaniowej nakładanej przez Allegro.
  • Zarządzaniem zestawami parametrów i ich automatycznym uzupełnianiu z danych i atrybutów produktów.

Automatyzacja procesów

Sellasist.pl oferuje nawet automatyzację większości procesów, jakie mają miejsce w trakcie obsługi zamówień. Prowadząc sprzedaż na Allegro, musisz wiedzieć, jak wiele czasu zabiera zmiana statusów zamówień, statusów płatności, zlecanie odbiorów i listów kurierskich oraz wystawianie paragonów lub faktur. Wszystko to można skonfigurować w Sellasist w taki sposób, że większość akcji będzie wykonywana automatycznie. Sellasist posiada wbudowany dziennik zdarzeń, który umożliwi Ci sprawdzenie co dzieje się w danym momencie, jakie akcje dotyczące produktów lub zamówień podjął program. Pełna kontrola jest podstawą zachowania najwyższej jakości świadczonych usług. Wystarczy stworzenie odpowiednich reguł i towarzyszących im akcji w ustawieniach automatyzacji Sellasist.pl.

Jak sprawnie sprzedawać na Allegro?, Blog Sellasist

Do korzystania z usługi potrzeba tylko dostępu do internetu, aby móc sprawdzić co dzieje się w obrębie wystawionych aukcji. Sellasist obsługuje Jednolity Plik Kontrolny (JPK VAT), co znacząco odciąża każdą osobę prowadzącą działalność gospodarczą.

Kolejną zaletą oprogramowania grupy eSprzedaż jest pełna integracja z hurtowniami, co umożliwia bezproblemową sprzedaż na wielu kanałach dystrybucji jednocześnie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby takową integrację przeprowadzić z dowolną, wskazaną przez Ciebie hurtownią. Nie można zapominać o firmach kurierskich, których jakość i profesjonalizm oddziałuje pośrednio na to, jak postrzega nas klient. Właśnie dlatego nasze oprogramowanie posiada zintegrowaną obsługę najpopularniejszych firm transportowych. Nie będziesz musiał negocjować i ścierać się z przedstawicielami firm kurierskich w walce o jak najniższą stawkę – z korzyścią dla Twoich klientów możesz również skorzystać z oferowanych usług brokerskich.

Jeżeli poszukujesz zaawansowanego asystenta sprzedaży na Allegro.pl – sięgnij po Sellasist i ciesz się dostępnymi funkcjami, oszczędzając czas i zdrowie. Jego obsługa jest niezwykle komfortowa, co jest zasługą świetnie zaprojektowanego panelu administracyjnego. Jest on maksymalnie intuicyjny i prosty w obsłudze. Sellasist można zintegrować również z m.in. Subiekt GT oraz WF-Mag (jedne z najpopularniejszych systemów magazynowych). Umożliwia ciągłą synchronizację stanów magazynowych konkretnego produktu, nawet jeżeli znajduje się on w kilku różnych hurtowniach. Sięgnij po profesjonalne narzędzie i nie inwestuj w półśrodki!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymaga pola oznaczone są *

seven − three =