Bez kategorii

Jaki program do obsługi Allegro wybrać?

Jaki program do obsługi Allegro wybrać?

Prowadzenie sprzedaży na Allegro.pl wydaje się prostym procesem, jednak temat się komplikuje już w momencie bardziej rozbudowanej oferty, lub po prostu obsługi kilku kont (np. na Allegro bądź eBay). Wraz z rozwojem działalności dojdziesz do takiego momentu, że koniecznym stanie się sięgnięcie po odpowiednie narzędzie do obsługi Allegro. Istnieje wiele alternatyw, jednak mało które narzędzie jest na tyle kompletne, aby móc mu w pełni zaufać. Ciekawą opcją jest Sellasist.pl, który został w pełni zintegrowany z najpopularniejszymi formami płatności, oferuje znakomitą ofertę firm kurierskich, ale także zapewnia pełną kontrolę nad stanami magazynowymi (jest zintegrowany z wieloma hurtowniami, a nic nie stoi na przeszkodzie, by podpiąć te, z którymi Ty współpracujesz).

Jaki program do obsługi Allegro wybrać?, Blog Sellasist

Oczywiście na tym nie kończą się zalety tego menadżera sprzedaży. Dzięki niemu będziesz mógł zautomatyzować wiele procesów związanych z obsługą Klienta i sprzedażą, które dotychczas musiałeś wykonywać ręcznie. Jest to bardzo duże usprawnienie codziennej pracy. Zaoszczędzony czas będziesz mógł poświęcić na opracowanie jeszcze lepszej strategii rozwoju dla swojej firmy. Podstawowe zadanie, jakie jest stawiane przed Sellasist, to pełna obsługa procesu sprzedaży na Allegro. Jednak został on tak stworzony, by umożliwić obsługę, chociażby eBay lub coraz popularniejszego portalu, jakim jest Arena.pl.

Jest to asystent sprzedaży na Allegro, który może pochwalić się pełną integracją ze stanami magazynowymi, systemem towarowania, obsługą dokumentów sprzedażowych (może zostać zautomatyzowana), obsługą wpłat, a nawet pełną integracją usług kurierskich renomowanych przewoźników. Przy sprzedaży nawet kilkunastu tysięcy produktów, nie ma najmniejszego problemu, żeby zajęła się tym jedna osoba – ze względu na przejrzysty panel zarządzania ofertami i funkcję automatyzacji.

Jaki program do obsługi Allegro wybrać?, Blog Sellasist

Zastanawiałeś się kiedyś, ile czasu musisz poświęcać na tak trywialne rzeczy, jak zmiana statusu płatności, zamówienie kuriera po odbiór zamówionego towaru oraz wystawiania tony faktur?  Wszystkie te podstawowe i niemal mechaniczne czynności mogą odbywać się automatycznie – to i wiele więcej oferuje właśnie Sellasist.pl – odpowiedź na potrzeby biznesu XXI wieku!

Podsumowując, zalety Sellassit.pl:

  • obsługa sprzedaży w jednym miejscu,
  • wgląd do stanu asortymentu o każdej porze dnia i nocy,
  • olbrzymia oszczędność czasu i pieniędzy (wiele procesów po prostu będzie się działo automatycznie,
  • wystarczy odpowiednio skonfigurować asystenta),
  • umożliwia obniżenie kosztów obsługi i zwiększenie sprzedaży.

Jaki program do obsługi Allegro wybrać?, Blog Sellasist

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymaga pola oznaczone są *

4 × 5 =