Newsroom

Sellasist na Targach e-Handlu 2022

27 października Sellasist był wystawcą na tegorocznych Targach eHandlu w Warszawie! Wydarzenie odbyło się w warszawskim Centrum Expo XXI i było dla nas wielką przyjemnością!

Nasze kompleksowe rozwiązania e-commerce mogliśmy prezentować na Targach eHandlu wśród znamienitych wystawców. Mieliśmy okazję spotkać naszych klientów osobiście oraz nawiązać wiele nowych kontaktów biznesowych. Z chęcią rozmawialiśmy i doradzaliśmy odwiedzającym jak zoptymalizować sprzedaż, korzystając z Sellasist.

Podczas trwania targów zaprezentowaliśmy na żywo Sellasist WMS – system do zarządzania magazynem. Za pomocą kolektora pokazywaliśmy jak efektywniej obsługiwać zamówienia za pomocą naszej autorskiej aplikacji. Zobacz nagranie jak działa Sellasist WMS!

Dziękujemy każdemu z osobna za zaangażowanie w rozmowę, za wyrażenie opinii i zapoznanie się z naszą ofertą. Na naszym stoisku mogliście uzyskać informacje o naszej ofercie e-commerce 360° – oprogramowaniach dla sklepów internetowych Sellingo, systemie do zarządzania sprzedażą Sellasist oraz systemie do zarządzania magazynem Sellasist WMS. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie spotkamy się na kolejnych targach e-commerce.

Przypominamy, że Sellasist zainstalujesz w prosty sposób i możesz wypróbować jak działa aż przez miesiąc bez żadnych opłat!

Wypróbuj Sellasist przez miesiąc za darmo!

5/5 - (7 votes)

1 comment

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymaga pola oznaczone są *

siedemnaście + 9 =