Bez kategorii

Skuteczny program do przenoszenia aukcji Allegro – Jak wystawić oferty na innym koncie Allegro?

Skuteczny program do przenoszenia aukcji Allegro – Jak wystawić oferty na innym koncie Allegro?

Szukasz programu, który zaoszczędzi Twój czas, jaki poświęcasz na zarządzanie sprzedażą i aukcjami na Allegro? Właśnie go znalazłeś!

Sellasist to Twój idealny asystent sprzedaży, który sprawdzi się podczas przenoszenia ofert z jednego konta Allegro na drugie lub do sklepu internetowego, na eBay czy Arena.pl! Możesz zaimportować oferty i stworzyć z nich magazyn asortymentu. Dwustronna obsługa sprowadza się przede wszystkim do ułatwiania Twojej sprzedaży w internecie, która wcale nie musi zajmować tyle czasu, co teraz! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie jesteś w stanie wstawić kilkuset aukcji jednocześnie, nie mówiąc już o większej liczbie, która może Cię łatwo przerosnąć.

Wierzymy, że jesteś dobrym sprzedawcą, a Twoja firma ciągle się rozwija! To właśnie dla osób takich jak Ty, stworzony został Sellasist, abyś mógł mieć wszystko w jednym miejscu, bez potrzeby rozdrabniania się na poszczególne witryny. Co musisz zrobić, aby Twoje dane wyemigrowały na Allegro? Praktycznie nic! Wystarczy tylko, że zarejestrujesz Sellasist, w wybranym pakiecie, takim, który Ci odpowiada. Następnie jednym kliknięciem, po uzupełnieniu asortymentu, możesz go w całości wystawić na Allegro, eBay lub Arena.pl!

Dlaczego warto sprzedawać w wielu kanałach sprzedaży jednocześnie?

Istotnym faktem jest to, że Twoi klienci nie robią zakupów tylko w jednym określonym miejscu. Kupujący zawsze sprawdza wszystkie możliwe opcje i możliwości zakupu produktu. Jeżeli istnieje szansa tańszego zakupienia tej samej rzeczy np. na eBay, to klient zdecyduje się z pewnością na zakupy poprzez właśnie tę witrynę. Pamiętaj, że upodobania klientów różnią się znacznie od siebie. Jedni kupują w sklepie internetowym, inni na aukcji Allegro. Nie możesz tego ignorować, a wręcz przeciwnie, musisz płynąć z duchem czasu i dostosowywać ofertę do potrzeb swoich klientów! Dobra sprzedaż odbywa się za pośrednictwem wielu kanałów, na dłuższą metę, sam sklep internetowy może nie wystarczyć. Poszerzając swoje możliwości, zdobywasz grupy klientów na różnych witrynach, nie tylko na stronie swojego sklepu. W przyszłości może to skutkować tym, że klienci, którzy robili zakupy w którymś kanale sprzedaży, w końcu trafią również na Twój sklep internetowy i tam zaczną bezpośrednio robić zakupy u Ciebie.

Skuteczny program do przenoszenia aukcji Allegro – Jak wystawić oferty na innym koncie Allegro?, Blog Sellasist

Jak przenieść oferty z Allegro do eBay lub Arena.pl? Jak przenieść oferty z jednego konta Allegro na drugie?

Oprócz wystawiania aukcji na Allegro chcesz zrobić to także na eBay lub w Arena.pl? Zastanawiasz się, jak w prosty sposób wystawić te same produkty, co na Allegro także na eBay lub Arena? Z asystentem sprzedaży Sellasist to bardzo proste! Sellasist pozwala obsłużyć wiele kont m.in Allegro, eBay, Arena w jednym miejscu, a przeniesienie ofert z Allegro na eBay nie zajmuje nigdy dużo czasu i wcale nie jest skomplikowane!

Co wystarczy zrobić?
Zaimportuj swoje produkty z Allegro do Sellasist, a znajdziesz je dostępne w Sellasist, jako produkty. Dzięki magazynowi asortymentu w Sellasist wystawisz swoje oferty w dowolnym lub każdym kanale sprzedaży, nie ważne, czy będzie to kolejne konto Allegro, eBay czy Arena.

Jak wystawić te same oferty na innym koncie Allegro?

Sprzedajesz na więcej niż jednym koncie na Allegro, a nie chcesz ponownie wystawiać tej samej aukcji? Sellasist jest miejscem, w którym importowane produkty znajdują się w jednym miejscu. Co za tym idzie, możesz je wystawiać dowolnie na kilku kontach Allegro, a także innych portalach aukcyjnych. Przenoszenie ofert z Allegro na drugie konto jest bardzo proste, a samo wystawianie aukcji nie zajmuje dużo czasu! Migracja aukcji pozwoli Ci na zaoszczędzenie cennego czasu, który i tak poświęcasz przy opisie produktu, zdjęciach i atrybutach. Dzięki Sellasist jednym kliknięciem jesteś w stanie przenieść swoje aukcje Allegro na kilka kolejnych kont jednocześnie.

Skuteczny program do przenoszenia aukcji Allegro – Jak wystawić oferty na innym koncie Allegro?, Blog Sellasist

Dlaczego warto wystawiać te same produkty w wielu kategoriach?

Pamiętaj, że to, co jest oczywiste dla Ciebie, nie jest oczywiste dla innych. Załóżmy, że Twój klient szuka kosmetyków. Dlaczego więc nie umieścić jednego kosmetyku nawet w trzech różnych kategoriach Allegro? Np. Zdrowie, Uroda, Moda? Dlaczego te trzy rzeczy mają się nawzajem wykluczać, jeśli to może być tylko uzupełnienie danego kosmetyku. Takich przykładów można podać wiele, lecz co to tak naprawdę daje? Oczywiście większe pole zasięgu Twoich produktów. Skoro rozszerzasz swoją sprzedaż o różne kanały, to czemu nie rozszerzyć jej również o różne kategorie produktu? Warto podejść do swojej sprzedaży strategicznie i myśleć o wielu drogach, które pozwolą Ci na sprzedaż produktu. Nie warto się ograniczać, bo w grę wchodzi nic innego jak tylko Twoja sprzedaż!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymaga pola oznaczone są *

czternaście + 3 =