Twój Menadżer Sprzedaży Allegro!

Posiadasz więcej niż jedno konto na Allegro i za każdym razem musisz dodawać produkty ręcznie? Może czas pomyśleć nad narzędziem, które pozwoli Ci na zautomatyzowanie Twoich ofert? Sellasist, to doskonały Menadżer Sprzedaży dający swobodę działania, możliwość wystawiania produktów w jednym miejscu oraz obniżający koszt sprzedaży do minimum! Jeśli szukasz kompleksowych rozwiązań dla swojej działalności, to koniecznie sprawdź czym jest Sellasist i jak z niego korzystać! 

Jak Sellasist ułatwi Ci sprzedaż na Allegro?

Sellasist nie bez powodu zdobył uznanie tak wielu klientów aukcyjnych, którzy każdego dnia mają setki zamówień. Dzięki automatyzacji sprzedaży aukcje na Allegro nawet na kilku Twoich kontach będą wystawiać się automatyczne, co znacznie przyspieszy Twoją pracę. Dodatkowo Sellasist sam aktualizuje stany magazynowe, a masowe akcje sprawiają, że zmiany zachodzą we wszystkich produktach jednocześnie. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy Sellasist sprawdzi się właśnie u Ciebie, to koniecznie wypróbuj pierwszy miesiąc za darmo! 

Poznaj Sellasist i skorzystaj za darmo! 

Sellasist to narzędzie, które powstało właśnie po to, aby móc kontrolować sprzedaż z różnych portali aukcyjnych w jednym miejscu. Nasz Menadżer Sprzedaży posiada funkcje ułatwiające wystawianie ofert na Allegro z listy asortymentu. Każdy klient ma również możliwość samodzielnego tworzenia własnych szablonów Ustawień, Opisów, Parametrów, Cenników Dostaw i dodatkowych Usług Allegro. Prosty panel administracyjny ułatwia pracę każdemu sprzedawcy, nawet temu, który nigdy nie korzystał z zaawansowanego oprogramowania. Od teraz masz możliwość synchronizowania stanów magazynów, cen, opisów, parametrów i innych! 

Zalety korzystania z Sellasist

Sellasist jako zaawansowane narzędzie do sprzedaży na Allegro posiada wiele przydatnych funkcji, których przybywa z miesiąca na miesiąc i nie sposób ich wszystkich wymienić! Warto jednak skupić się na funkcjonalnościach, które przydadzą się każdemu sprzedawcy na początku pracy z Sellasist jako podstawa. 

Główne zalety Sellasist:

  • Obsługa sklepu internetowego i aukcji na Allegro w jednym miejscu
  • Obsługa dokumentów sprzedażowych
  • Integracje z hurtowniami, płatnościami, kurierami
  • Automatyzacja procesów związanych ze sprzedażą 
  • Kompleksowa obsługa magazynu
  • Oszczędność czasu, która przekłada się obniżenie kosztów
  • Masowe akcje dla wszystkich produktów i platform
  • Pomoc techniczna na każdym etapie użytkowania z platformy. 
Twój Menadżer Sprzedaży Allegro!, Blog Sellasist

Jak działa Menadżer Sprzedaży Allegro?

Twoje wirtualne biuro Sellasist działa bardzo prosto, bo jedynie za pomocą kilku kliknięć! Jeżeli nigdy nie miałeś styczności z naszym oprogramowaniem, to na samym początku swojej przygody musisz zainstalować Sellasist, aby następnie samodzielnie lub z naszą pomocą zaimportować plik z produktami. Nasze zaawansowane narzędzie pozwala na pełną swobodę, ponieważ za pomocą importerta możesz sam dodać produkty bez potrzeby kontaktu z nami! Więcej na ten temat znajdziesz pod tym linkiem:https://sellasist.pl/pomoc#jak-zaimportowac-produkty-z-pliku-do-sellasist-jak-uzyc-importera-plikow 

Następnie, aby sprzedawać na Allegro, musisz dodać swoje konto w Sellasist, gdzie krok po kroku masz to opisane w naszej pomocy technicznej → https://sellasist.pl/pomoc#jak-zintegrowac-konto-allegro. Następnie cały proces wygląda już dziecinnie prosto, ponieważ produkty, które wcześniej dodałeś do Sellasist możesz masowo wystawić w aukcji Allegro. Wystarczy, to zrobić za pomocą kilku kliknięć! Zarządzanie całym asortymentem w kolejnych etapach jest zależne wyłącznie od Ciebie, a zmiany we wszystkich produktach możesz robić automatycznie. 

W Twoim panelu administracyjnym zaraz po wejściu na Sellasist będą wyświetlać się zamówienia złożone zarówno na Allegro jak i w sklepie internetowym. Wcześniejsze ustawienia płatności, kurierów i zamówień pozwalają na pełną automatyzację zamówień, których nie musisz rozpatrywać pojedynczo. Takie akcje jak masowe wznawianie ofert na Allegro, uzupełnianie parametrów, czy synchronizacja stanów magazynowych raz na zawsze ułatwią Ci pracę na Allegro! 

Korzyści Menadżera Sprzedaży Allegro

Sprzedaż internetowa wcale nie musi być skomplikowana i zbyt trudna do prowadzenia samemu. Sellasist to intuicyjny system dający poczucie bezpieczeństwa, komfortu oraz opieki nad całym asortymentem, który się w nim znajduje. Specjalnie dla naszych klientów wdrażamy funkcjonalności, które usprawniają sprzedaż na Allegro, Empik, Amazon, eBay oraz we własnym sklepie internetowym. Zaawansowane opcje wystawiania aukcji pozwalają na m.in. na uniknięcie opłat ze strony Allegro oraz zamknięcie aukcji w dogodnym przez Ciebie momencie. Importer oraz Eksporter produktów jest dostępny dla samodzielnego zarządzania asortymentem i jego przenoszeniem. Dodatkowo tworzenie opisów z opcją wystawienia ich bezpośrednio w sklepie internetowym jak i na Allegro jest bardzo pomocne, zwłaszcza gdy robisz je pojedynczo!

Nowość – Sellasist WMS!

Już niedługo, bo w ciągu kilku miesięcy przestawiamy naszym klientom zupełnie nowy system do zarządzania magazynu Sellasist WMS! Jeśli Twoi pracownicy mają problemy z obecnym system magazynowym, to warto zapoznać się z naszym, który został dokładnie przez przemyślany i opracowany! Sellasist WMS będzie posiadał aż cztery tryby: tryb przyjęcia, tryb rozlokowywania, tryb poglądu i tryb zwrotów. Zaawansowany system jest połączony z prostotą obsługi, a magazynierzy w końcu zostaną odciążeni bezsensowną pracą! Więcej informacji już wkrótce.

Pomoc zawsze, gdy tego potrzebujesz

Nasze oprogramowanie zostało stworzone pod potrzeby klientów, właśnie dlatego staramy się dostosować, gdy mają do nas jakieś pytania! Na Sellasist.pl znajdziesz zaawansowaną pomoc techniczną, która zawiera najczęściej zadawane pytania przez wszystkich użytkowników Menadżera Sprzedaży. Dodatkowo oferujemy kursy online, gdzie nasz pracownik pokaże Ci Sellasist oraz pomoc techniczną, która działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Nasz blog zawiera również garść informacji, jeśli szukasz długich i dobrze opisanych wskazówek.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymaga pola oznaczone są *

sixteen − 12 =