Gotowe rozwiązaniaSkuteczna sprzedaż online

Włącz przedpremierowe funkcje eksperymentalne w Twoim oprogramowaniu!

Włącz przedpremierowe funkcje eksperymentalne w Twoim oprogramowaniu!


Jeśli korzystasz z naszego oprogramowania, masz szansę na uruchomienie naszych najnowszych rozwiązań e-commerce bezpłatnie. Zrobisz to wykorzystując funkcje eksperymentalne w Sellingo i Sellasist.

Funkcje eksperymentalne – do czego służą?

Funkcje eksperymentalne to określenie dla zaprojektowanych przez nas nowych rozwiązań e-commerce, które możesz przetestować wspólnie z innymi użytkownikami. W ten sposób wykorzystasz je w fazie początkowej za darmo – w Twoim sklepie internetowym Sellingo lub integratorze Sellasist. 

Udostępnione przez nas funkcje eksperymentalne powstały, aby nasze wielokrotnie przetestowane przez testerów funkcjonalności zostały udostępnione sprzedawcom internetowym, korzystającym z oprogramowania Sellingo w celu ich udoskonalenia i wykorzystania w praktyce. 

Funkcje eksperymentalne

Samo włączenie funkcji jest niezwykle proste – a korzyści, jakie mogą wpłynąć na Twój biznes jest dużo!

Innowacyjność

Korzystanie z funkcji eksperymentalnych pozwoli Ci być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami i możliwościami oferowanymi przez Sellingo i Sellasist. To pokaże, że Twoja firma jest innowacyjna i gotowa do eksplorowania nowych sposobów osiągania sukcesu.

Konkurencyjność

Wypróbowanie nowych funkcji da Ci przewagę konkurencyjną. Dzięki nim zaoferujesz unikalne doświadczenia klientom, które są niedostępne u konkurencji.

Dostosowanie do klientów

Funkcje eksperymentalne pozwolą na bardziej spersonalizowane i dopasowane do klienta podejście. Dzięki ich zastosowaniu możesz lepiej zrozumieć preferencje i potrzeby swoich klientów, co z kolei prowadzi do większej lojalności i zadowolenia.

Optymalizacja procesów

Nowe funkcje wprowadzą usprawnienia i ułatwienia w procesach sprzedażowych, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i zasoby oraz zwiększyć efektywność.

Wczesny dostęp do nowości

Wypróbowując funkcje eksperymentalne, możesz uzyskać dostęp do nowych narzędzi i rozwiązań, zanim zostaną one w pełni wprowadzone na rynek. To da Ci okazję do testowania ich skuteczności i dostosowania swojej strategii przed konkurencją.

Wsparcie techniczne

Korzystając z funkcji eksperymentalnych możesz liczyć na dodatkowe wsparcie techniczne od zespołu obsługującego daną funkcję. To pomoże Ci w szybkim rozwiązywaniu problemów i maksymalnym wykorzystaniu potencjału tych funkcji.

Opinie i sugestie

Korzystanie z funkcji eksperymentalnych umożliwi Twoim klientom i pracownikom udzielanie opinii i sugestii dotyczących nowych rozwiązań w oprogramowaniu i Twoim biznesie. To pozwoli Ci zyskać cenne informacje zwrotne, które możesz wykorzystać do dalszej optymalizacji i doskonalenia produktów i usług.

Badanie rynku

Testowanie nowych funkcji pozwoli zrozumieć, jakie są preferencje rynku i jakie trendy mogą mieć wpływ na przyszłe decyzje biznesowe. W ten sposób dowiesz się, co jest popularne i co przyciąga uwagę klientów.

Zwiększenie sprzedaży

Odpowiednie wykorzystanie funkcji eksperymentalnych przyczyni się do wzrostu sprzedaży poprzez lepsze angażowanie klientów, zwiększenie konwersji i bardziej efektywne wykorzystanie danych.

Reputacja i zaufanie

Bycie aktywnym uczestnikiem programów eksperymentalnych zbuduje pozytywną reputację Twojej firmy jako zaawansowanej, zaangażowanej w rozwój technologiczny i dbającej o zadowolenie klientów.

Czego możesz się spodziewać, korzystając z funkcji eksperymentalnych?

Autorskie funkcje, jakie udostępniamy, są dla Ciebie dostępne w karcie Administracja Funkcje eksperymentalne. Zachęcamy Cię do ich wypróbowania! Jednocześnie zaznaczamy, że mogą zdarzyć się błędy w działaniu funkcji eksperymentalnych. Korzystasz z nich na własną odpowiedzialność. Mając jednak na uwadze to, że nowe funkcje te są ciągle udoskonalane oraz udostępnione bezpłatnie – jest to niezwykle opłacalna forma testu, podglądu i wypróbowania nowych funkcjonalności w Twoim biznesie online.

Korzystając z funkcji eksperymentalnych spodziewaj się problemów i działania oprogramowania w nieoczekiwany sposób – lecz miej na uwadze również to, że funkcje te powstały po to, aby rozwijać działanie oprogramowania i udoskonalać funkcje.

Funkcje eksperymentalne to okazja dla sprzedawców do korzystania z nowości za darmo!

Możesz więc bezpłatnie skorzystać z testowania funkcji w Twoim sklepie. Pamiętaj jednak, że funkcje eksperymentalne, jeśli zostaną zaakceptowane, pojawią się w głównym panelu administracyjnym Sellingo lub Sellasist. W związku z tym, w perspektywie czasu mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty za korzystanie z danej funkcji. Oczywiście poinformujemy Cię o tym z wyprzedzeniem wraz z informacją na temat aktualnego obszaru rozwoju oprogramowania.

Funkcje eksperymentalne w Sellingo i Sellasist! Sprawdź co nowego dla Ciebie przygotowaliśmy!

Projektuj z nami Twoje oprogramowanie!

Bądź naszym testerem i miej wpływ na projektowanie użytecznego oprogramowania e-commerce. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i chętnie przyjmujemy zgłoszenia dotyczące wszelkich nieprawidłowości związanych z funkcjami eksperymentalnymi. Możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, klikając na zakładkę „Kontakt” na naszej stronie internetowej. Uwagi od użytkowników oprogramowania Sellingo i Sellasist są dla nas bardzo cenne, ponieważ pomagają nam doskonalić nasze produkty i usługi. Dziękujemy za współpracę i zachęcamy do kontaktu!

3.5/5 - (8 votes)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymaga pola oznaczone są *