Zestawy Allegro – nowa funkcja w Twoim Sellasist!

Wykorzystaj potencjał Zestawów Allegro z Sellasist – Twoje nowe narzędzie do jeszcze skuteczniejszej sprzedaży na platformie polskiego giganta.

Jednym z kluczowych aspektów skutecznego e-commerce jest umiejętność efektywnego zarządzania ofertami oraz promocją produktów. W świecie e-handlu poszukiwanie narzędzi ułatwiających proces sprzedaży jest nieodłącznym elementem osiągnięcia sukcesu.

W tym kontekście Zestawy Allegro z Sellasist stają się interesującym rozwiązaniem dla posiadaczy sklepów internetowych. To kompleksowe narzędzie, które umożliwia łatwe tworzenie zestawów produktów na najpopularniejszym portalu – Allegro. Dzięki wykorzystaniu tej funkcjonalności przedsiębiorcy mogą szybko i sprawnie zwiększyć widoczność swojej oferty oraz zainteresowanie klientów, co przekłada się na wzrost sprzedaży i zysków.

Zestawy Allegro w Sellasist

Prezentujemy nową funkcję eksperymentalną, która umożliwia użytkownikom wystawianie ofert jako Zestawy Allegro bezpośrednio z panelu Sellasist i Sellingo, wykorzystując dostępne w nich konfiguracje.

Kliknij i sprawdź – Jak utworzyć Zestawy Allegro w Twoim Sellasist

Stwórz Zestawy Allegro w Sellasist i zwiększ swoją sprzedaż.

Funkcje Sellasist w ramach obsługi Zestawów Allegro

  • Scentralizowanie obsługi całego Twojego e-commerce do jednego panelu.
  • W panelu Sellasist oferta wystawiona jako Zestaw Allegro posiada specjalną ikonę ułatwiającą nawigację wśród wystawionych ofert.
  • Specjalny filtr do wyszukania Zestawów Allegro na liście ofert Allegro.
  • Możliwość masowej akcji do wystawiania Zestawów Allegro.
  • Import Zestawów Allegro.

Dlaczego warto korzystać z Zestawów Allegro z Sellasist?

Oszczędność czasu

Zestawy Allegro z Sellasist umożliwiają szybkie tworzenie zestawów produktów oraz ich obsługę i nawigację w jednym panelu, co pozwala zaoszczędzić Twój cenny czas.

Zwiększenie widoczności

Dzięki publikacji zestawów produktów na Allegro możesz dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów, co przekłada się na większy ruch na stronie i zwiększoną sprzedaż.

Kreatywne możliwości promocji

Zestawy Allegro pozwalają Ci na tworzenie różnorodnych promocji i okazji cenowych, co zachęca klientów do większych zakupów.

Czyszczenie magazynu

Dzięki funkcji tworzenia zestawów Możesz wyprzedać zalegający w Twoim magazynie towar, dodając go do szybkozbywalnych produktów.

Przekonaj się, dlaczego warto korzystać z Zestawów Allegro w Sellasist?

Załóż konto firmowe Allegro z Sellasist!

Załóż konto firmowe i skorzystaj z wyjątkowego pakietu powitalnego przygotowanego dla nowych klientów przez Allegro z Sellasist.

Chcę założyć konto i skorzystać z pakietu powitalnego

Masz już konto?
Dowiedz się więcej o integracji Allegro z Sellasist

Co zyskasz przechodząc na Sellasist z innego oprogramowania?

Autoresponder pozwoli Ci ustawić automatyczne odpowiedzi na zapytania klientów, zwiększające Twoją szybkość reakcji i satysfakcję klientów.

Przejrzysta obsługa dyskusji zapewnieni klientom platformy proste zadawania pytań w Allegro i otrzymywania od Ciebie odpowiedzi, które uzupełnisz na poziomie panelu administracyjnego Sellasist.

Zautomatyzowanie procesów sprzedaży, takich jak wystawianie ofert, zamykanie transakcji i zwroty prowizji, oszczędzając czas i wysiłek.

Synchronizacja oraz zapewnienie aktualnych informacji o stanach, cenach i opisach produktów, zwiększając dokładność i przejrzystość treści.

Łatwe wystawianie i zarządzanie produktami w intuicyjnym interfejsie umożliwiającym szybkie zarządzanie ofertami, w tym masowe operacje i przypisywanie różnych zdjęć.

Podsumowując

Zestawy Allegro z Sellasist to narzędzie, które nie tylko ułatwia zarządzanie ofertami, ale także znacząco zwiększa skuteczność sprzedaży online. Dzięki prostocie obsługi oraz możliwościom kreatywnej promocji Możesz szybko zyskać przewagę nad konkurencją i dynamicznie rozwijać swój e-biznes. Dlatego warto skorzystać z tego narzędzia już dziś.

5/5 - (1 vote)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymaga pola oznaczone są *