Integracja z Sellingo.pl

najlepszy sklep internetowy

Sellingo.pl jest dedykowanym oprogramowaniem sklepu Internetowego do Twojej dyspozycji, które możesz założyć za darmo. Dzięki niezwykle prostemu panelowi zarządzania niemal każdy poradzi sobie z jego wykorzystaniem. Niezawodne oprogramowanie sklepu internetowego przeznaczone jest zarówno do nowych, jak i doświadczonych sprzedawców.

Telefoniczna pomoc dostępna jest w godzinach od 8-16 w dniach roboczych, co pozwoli Ci na bieżąco kontaktować się z nami. Dzięki elastycznym pakietom możesz zupełnie za darmo przetestować nasze oprogramowanie, aby następnie wybrać korzystny pakiet abonamentowy w zależności od potrzeb.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie przy wdrażaniu integracji z płatnościami, dostawcami oraz zapewniamy dogodne warunki oferując inne nasze usługi, dzięki którym zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. Kompleksowy pakiet usług stworzony z myślą o sprzedawcach internetowych pozwoli Ci rozpocząć sprzedaż szybko i bez potrzeby podpisywania umów.

Sellingo.pl to gotowy sklep internetowy przystosowany do prezentacji produktów i obsługi zamówień.

Responsywne skórki graficzne gotowe do zastosowania

Darmowy regulamin i polityka prywatności

Pomoc techniczna i bezpłatne szkolenia

Dwustronna integracja z Allegro

Bezpłatny certyfikat SSL

Integracje e-commerce

Pojemny serwer

Darmowa domena na rok

Gotowe oprogramowanie do sprzedaży

Jako jedno z nielicznych oprogramowań na rynku Sellngo.pl proponuje w cenie sklepu internetowego funkcje, spełniające Twoje oczekiwania - niezależnie czy jesteś początkującym, czy doświadczonym sprzedawcą. Sellingo to gotowe rozwiązanie w postaci elastycznego oprogramowania, które możesz dostosować do swoich potrzeb i w każdej chwili modernizować. Zaraz po założeniu sklepu będziesz mógł korzystać z przejrzystego panelu administracyjnego oraz środowiska obsługi zamówień. Zapewniamy kompleksową obsługę, dzięki czemu z łatwością rozszerzysz menadżera sprzedaży o sklep internetowy, w którym możesz eksponować swoje produkty w dowolny sposób.

Nowoczesny wygląd sklepu

W panelu administracyjnym możesz wybrać jeden z wielu dostępnych szablonów graficznych strony, by później dostosować jego ustawienia do własnych wymagań. Pozwoli to na wybór najbardziej odpowiadającego Ci stylu, jaki będzie adekwatny dla konkretnej branży. Dzięki rozbudowanemu kreatorowi wyglądu strony sklepu możesz w prosty sposób zmienić układ strony i sprawić, że Twój sklep będzie wyglądał tak, jak tego chcesz w ciągu zaledwie kilku minut!

Banery reklamowe

 

Przejrzysta karta produktu

 

Rozbudowane drzewo kategorii

 

Filtry

 

Wygodna wyszukiwarka

 

Proste sortowanie

 

Landing page

 

Wersja RWD sklepu

 

Bestsellery

 

Skórki sklepu internetowego

W Sellingo.pl masz nieograniczone możliwości konfiguracji! Elegancki projekt graficzny to podstawa udanej sprzedaży, dlatego w Sellingo znajdziesz darmowe szablony skórek sklepu zaprojektowane tak, by jak najlepiej przeprowadzić klienta przez proces zakupu. Dzięki elastycznemu kreatorowi wyglądu możesz przystosować skórkę graficzną w sposób, w jaki zapragniesz. W Sellingo znajdziesz także spersonalizowane rozwiązania dla sklepów meblowych i odzieżowych. Wypróbuj skórkę Harmony, która pozwoli Ci dostosować sklep internetowy na oprogramowaniu Sellingo pod konkretną branżę.

W Sellingo masz możliwość:

 • Zmienić układ nagłówka strony
 • Wybrać układ banerów na stronie głównej.
 • Dobrać odpowiednią czcionkę.
 • Ustalić wybrany rodzaj wyświetlania listy produktów.
 • Dowolnie ustawić kolorystykę niemal każdego elementu strony.
 • Włączyć i wyłączyć odpowiednie moduły.
 • Wyświetlać zawartość wybranych kategorii i wyróżnionych produktów na stronie głównej.
 • Dostosować wyświetlane informacje w kartach produktu.
 • Wprowadzić własne style CSS dzięki możliwościom konfiguratora.
 • Dostosować wersję mobilną sklepu, dzięki w pełni responsywnym szablonom.

Karta produktu

Karta produktu w sklepach Sellingo została zaprojektowana przez specjalistów UX, abyś mógł w przejrzysty sposób zaprezentować wszystkie potrzebne informacje. Umożliwia ona szybki wybór wariantu produktu, czyli konkretny rozmiar lub kolor na podstawie dostępnych opcji. Na karcie produktu możesz prezentować również szczegółowe parametry towaru, np. materiał wykonania produktu, które wykorzystasz w swoim sklepie również jako filtry wyszukiwarki. W Sellingo możesz dodać też okienka Popup z dodatkowymi informacjami np. tabelami rozmiarów, a dzięki dodaniu opcji filtrowania czy sortowania umożliwisz użytkownikom szybkie znajdowanie poszukiwanych przez nich produktów. Prestiż usług zwiększysz, umieszczając na karcie produktu opcję dodania opinii przez użytkowników.

Możliwość edycji szablonu karty produktu

Przejrzysta ekspozycja zdjęć

Estetyczne przedstawienie parametrów

Przejrzysty opis produktów

Widoczne warianty

Wykorzystywanie filtrów

Możliwość dodawania opinii

Zainwestuj w niepowtarzalny wygląd sklepu

Specjaliści Sellingo.pl oferują również projekty indywidualne sklepów internetowych według wymagań klientów, oferują również pomoc i doradztwo w planowaniu założenia sklepu internetowego na miarę Twoich oczekiwań.

Blog

Zakładka Aktualności pozwoli na komunikację blogową z klientem. Możesz zamieszczać tam dowolne treści kreujące wizerunek Twojej firmy, a zarazem wartościowe dla pozycjonowania sklepu internetowego. Blog to doskonałe narzędzie, by przedstawić na nim trendy, nowości i rozwiązania problemów użytkowników czy praktyczne rady na temat sposobu wykorzystania produktów, czy usług oferowanych w Twoim sklepie internetowym. Możesz publikować treści przy pomocy edytora blokowego, by Twój blog wyglądał atrakcyjnie dla czytelników. Możesz również dowolnie wybrać układ bloków zawierających tekst oraz zdjęcia. Blog stanie się świetną reklamą dla Twojej strony i pozwoli zdobyć zaufanie do klienta.

Landing page

W Sellingo możesz stworzyć strony produktowe, które ułatwiają tworzenie kampanii reklamowych. Gdy przypiszesz produkty do konkretnej strony w sklepie Sellingo stworzysz baner reklamowy z konkretnym asortymentem. Dzięki odpowiedniemu opisowi SEO strona Twojego sklepu będzie wyświetlana w wyszukiwarce internetowej po wpisaniu właściwych fraz. Możesz również tworzyć podstrony informacyjne np. z polityką zwrotów czy regulaminem sklepu. Naszym klientom udostępniamy również darmowy, aktualny wzór regulaminu sklepu internetowego i polityki prywatności.

Strony produktowe

Strony informacyjne

Zdefiniowanie nazwy linku

Dodawanie promowanych produktów

Edycja kolejności produktów na stronie

Zakładka SEO umożliwiająca promowanie produktów

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Wszystkie treści, jakie zamieszczasz na stronie internetowej Twojego sklepu istotnie wpływają na pozycjonowanie - zdobywanie coraz lepszych pozycji w rankingu wyszukiwarki Google. Dobra komunikacja na stronie internetowej to klucz do sukcesu. W Sellingo.pl znajdziesz narzędzia, by skutecznie pozycjonować stronę sklepu internetowego w Google. Do każdego umieszczanego artykułu na Blogu dodasz meta title, description i tagi, by polepszyć pozycjonowanie treści. Dodawana grafika również posiada opcję dostosowania pod kątem SEO. Sellingo zapewnia optymalizację, by maksymalnie ułatwić Twoją pracę.

Moduł Newslettera

Klienci, którzy zgodzą się na otrzymywanie treści reklamowych podczas zakupów automatycznie staną się odbiorcami wysyłanego przez Ciebie newslettera. Moduł tworzenia mailingu pozwala na szybkie konstruowanie tekstu wiadomości dzięki zastosowaniu zmiennych. Ustawienie automatycznych akcji związanych z wysyłką po dokonaniu określonych czynności przez użytkownika sklepu. Dzięki zastosowanym w Sellingo narzędziom możesz zabezpieczyć wysyłane przez Ciebie maile przed spamem - reCAPTCHA oraz stworzyć kod rabatowy, z którego skorzystają Twoi klienci po zapisaniu się do newslettera.

Reklama i marketing

Reklama to karta panelu, w której znajdziesz wszystkie funkcje dotyczące marketingu, jaki możesz prowadzić na stronie internetowej Twojego sklepu.

Czasowa promocja

Automatycznie włączana czasowa promocja na wybrany przez Ciebie przedział czasu z ustawieniem konkretnych dni i godzin jej włączenia i wyłączenia.

Happy hour

Promocja Happy hour - taniej w wybranej godzinie na konkretny produkt, wybraną kategorię lub produkty pochodzące od danego producenta.

Produkt dnia

Wyróżnienie wybranego produktu lub produktów w wybranym dniu. W sklepie Sellingo znajdziesz przestrzeń przeznaczoną na reklamowanie produktów dnia - skonfigurujesz w tym celu skórkę graficzną Sellingo.

Zestawy promocyjne

Tworzenie zestawu promocyjnego pozwala wybrać liczbę zarówno produktów jak i sztuk w zestawie. Promocja może dotyczyć konkretnych produktów, wybranej kategorii lub producenta.

Banery reklamowe

Elastyczne dostosowanie strony głównej pozwala ustawić banery reklamowe na stronie według Twoich potrzeb. Wystarczy, że wybierzesz ulubione sekcje banerów i ułożysz je tak jak uważasz.

Program lojalnościowy

Możesz ustawić programy rabatowe: punktowe, oparte na historii zakupów klienta lub oparte na wielkości zamówienia.

Zarządzanie zamówieniami

Gdy zintegrujesz sklep Sellingo z Sellasist funkcje do zarządzania zamówieniami z Sellingo przeniosą się bezpośrednio do panelu administracyjnego Sellasist. W Sellasist znajdziesz nie tylko zamówienia pochodzące z Twojego sklepu Sellingo, ale także te ze zintegrowanych innych sklepów internetowych i marketplace. W ten sposób z jednego panelu administracyjnego Sellasist możesz kontrolować wszystkie zapełnione koszyki - gotowe do realizacji i budować sprawnie działający omnichannel. Możesz również zarządzać dokumentami sprzedażowymi oraz listami przewozowymi wygenerowanymi w celu wysyłki paczek zamówieniami Twoich klientów, a także utworzyć pliki JPK. Poruszanie się po panelu administracyjnym ułatwią filtry, gwarantujące szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji czy akcji.

Import i eksport produktów

W swoim sklepie Sellingo możesz importować i eksportować asortyment pochodzący z innego sklepu, hurtowni lub producenta. Poza samymi produktami możliwa jest również migracja wariantów i atrybutów, kategorii oraz producentów. Dzięki wykonanemu importowi w Twoim sklepie pobrane produkty przypiszą się do danych kategorii automatycznie, a Ty unikniesz mozolnego, ręcznego ich dodawania. Produkty możesz również z łatwością wystawić w sklepie internetowym.

Korzyści wynikające z integracji Sellingo z Sellasist

 • Synchronizacja danych w ofertach.
 • Obsługa uniwersalnych opisów produktów.
 • Zamówienia z Allegro i Sellingo znajdziesz w jednym miejscu, w Sellasist.
 • Dwustronna synchronizacja stanów magazynowych w Sellasist.
 • Synchronizacja cen, kiedy zmieni się cena produktu w Sellasist, zmieni się ona także w Allegro i Sellingo.
 • Zarządzanie sprzedażą w jednym miejscu.
 • Mapowanie kategorii Allegro w kategoriach asortymentu.
 • Komfortowy sposób zarządzania parametrami Allegro.
 • Zarządzanie wieloma kanałami tj. Allegro, eBay, Arena i Amazon jednocześnie.
 • Aktualizacje robione na bieżąco.

Moduł reklamacji

Wygodna i przejrzysta ewidencja składanych reklamacji do towarów oraz zamówień to element, który gwarantuje szybie rozpatrzenie reklamacji i zwrotów oraz generuje pozytywne oceny wśród klientów jednocześnie pozwalając na oszczędność Twojego czasu. Wysyłanie odpowiednich powiadomień o statusie reklamacji do klientów podwyższy standard świadczonych przez Twój sklep internetowy usług.

Zobacz również integrację Sellingo.pl z innymi systemami:

Sellingo.pl + Integracja z Marketplace

Sellingo.pl + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

Sellingo.pl + Integracja z Kurierami

Sellingo.pl + Integracja z Płatnościami

Sellingo.pl + Integracja z Hurtowniami

Sellingo.pl + Pozostałe Integracje