Loader image

Jak masowo zmienić stawki Vat w ofertach eBay?

 • Jak masowo zmienić stawki Vat w ofertach eBay?
  Kiedy chcesz zmienić stawki Vat w swoich ofertach eBay, nie musisz zmieniać jej we wszystkich po kolei. Masowe akcje pozwalają na ekspresowe wprowadzanie zmian w wielu ofertach naraz, dzięki czemu oszczędzasz czas.

  Stawki VAT są używane tylko w niektórych serwisach eBay. Przypisanie stawki VAT do oferty wystawionej w ramach serwisu, który ich nie używa nie jest możliwe. Wybranie takiej oferty do masowej akcji nie spowoduje zmian w stawce VAT. Lista serwisów eBay, które używają Vat:

  Austria
  Belgia
  Szwajcaria
  Niemcy
  Hiszpania
  Francja
  Irlandia
  Włochy
  Holandia
  Wielka Brytania

  Jak zmienić stawki Vat?

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym.
  2. W zakładce Oferty kliknij eBay.
  3. Zaznacz oferty.
  4. Wybierz opcję Ustaw szczegóły stawek Vat w ofertach, a następnie kliknij Wykonaj.  4. Ustaw opcje. Każda z opcji może być ustawiona jako "Bez zmian w ofertach" - wówczas pole jest ignorowane przy propagowaniu zmian.

  Sprzedawca biznesowy - Włącz tą opcję jeśli jesteś zarejestrowany w eBay jako sprzedawca biznesowy. Pole jest wymagane jeśli włączysz opcję Ograniczenie sprzedaży dla sprzedawców biznesowych.
  Ograniczenie sprzedaży dla sprzedawców biznesowych - Pole jest wykorzystywane tylko w kategoriach obsługujących B2B.
  Stawka Vat - Stawki możesz pobrać z produktu, wpisać jednorazowo albo wyłączyć. Jeśli ustawisz pobieranie stawki z produktu, będzie ona pobierana z ustawień ofert na karcie produktu. Jeśli pole w ustawieniach ofert produktu nie jest wypełnione, zostanie pobrana stawka z zakładki Informacje podstawowe.

  5. Zapisz zmiany.


  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak dodasz stawki

  Ustaw stawki Vat dla ofert eBay

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.