Poradnik sprzedawcy

Automatyzacja wywołana komentarzem klienta do zamówienia

Automatyzacja wywołana komentarzem klienta do zamówienia

Sellasist wzbogaca swoje możliwości automatyzacji! Teraz sprawdzisz, czy komentarz klienta zawiera określoną frazę, a także wykorzystasz nowy warunek automatyzacji dla zamówień: Dane produktu. Dowiedz się, jak ta nowa funkcjonalność pozwoli Ci jeszcze lepiej dostosować proces obsługi zamówień do oczekiwań klientów i zoptymalizować zarządzanie Twoim biznesem!”

Odkryj nową funkcjonalność w systemie Sellasist, która pozwala na jeszcze bardziej zindywidualizowane działania automatyzacji poprzez reakcję na specyficzne frazy zawarte w komentarzach klientów. Teraz możesz wykorzystać tę nową możliwość do zoptymalizowania procesu obsługi zamówień w Twojej firmie!

Jak możesz wykorzystać komentarze do automatyzacji zamówień?

Dokładamy wszelkich starań, aby rozbudowywać warunki i efekty automatyzacji, aby Twoje zamówienia były obsłużone jak najpłynniej, bez ingerencji pracowników. To właśnie dlatego udostępniliśmy Ci automatyzację, która czyta komentarze klientów Twoich usług i zarządza nimi wedle Państwa potrzeb. Oto niektóre z możliwości, jakie mogą Ci ułatwić pracę.

Jak możesz wykorzystać komentarze do automatyzacji zamówień?

Automatyczne przypisywanie priorytetów

Gdy komentarz zawiera frazę „pilne”, system natychmiastowo oznaczy zamówienie jako priorytetowe, zapewniając szybszą obsługę.

Filtracja zamówień

Aby wykluczyć zamówienia z automatycznych akcji promocyjnych, możesz skonfigurować akcję automatyczną, gdy komentarz zawiera słowa np. „reklamacja”, aby zapewnić lepsze doświadczenie klienta.

Filtracja zamówień

Personalizacja obsługi

Zleć automatyczne przekierowanie zamówień do odpowiedniego działu, jeśli komentarz zawiera słowa kluczowe jak „personalizacja” czy „prezent„, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie do potrzeb klienta.

Segmentacja zamówień dla Specjalnych okazji

Jeśli komentarz zawiera frazę „prezent urodzinowy”, zamówienie może być automatycznie oznaczone do zapakowania w specjalne opakowanie prezentowe, zapewniając wyjątkowe doświadczenie zakupowe.

Optymalizacja logistyki

Dla komentarzy zawierających prośbę o „odbiór osobisty”, zamówienie może być automatycznie przekierowane do odpowiedniego punktu odbioru, co przyspieszy proces dostarczenia.

Optymalizacja logistyki

Co możesz zaoferować, gdy skonfigurujesz automatyzację wywołaną frazą w komentarzu?

Korzyści z rozbudowanego warunku automatyzacji dla komentarzy to przede wszystkim większa precyzja w identyfikacji i obsłudze zamówień zgodnie z oczekiwaniami klientów, co może przyczynić się do zwiększenia ich zadowolenia i lojalności. Ponadto umożliwia to sprawniejsze zarządzanie procesami wewnętrznymi, minimalizując potrzebę ręcznego sortowania i przypisywania zadań. Wykorzystaj tę nową funkcjonalność, aby podnieść jakość obsługi zamówień i zaskoczyć klientów doskonałą obsługą!

Opcje dopasowania warunku dla automatyzacji

W ramach możliwości automatyzacji, oferujemy cztery opcje dopasowania warunku dla komentarza:

  1. Został uzupełniony – nasz system sprawdza, czy pole komentarza zostało wypełnione przez klienta. To ważne, gdyż może to wskazywać na specjalne życzenia lub uwagi klienta dotyczące zamówienia.
  2. Nie został uzupełniony – ten warunek pozwala nam sprawdzić, czy pole komentarza jest puste. Może to sugerować, że mamy do czynienia z standardowym zamówieniem bez dodatkowych wymagań.
  3. Zawiera frazę – dzięki tej opcji, możemy określić, czy komentarz zawiera określoną frazę wprowadzoną przez użytkownika systemu. Jest to niezwykle przydatne, gdy chcemy automatycznie identyfikować zamówienia z konkretnymi prośbami lub uwagami.
  4. Nie zawiera frazy – w przeciwieństwie do poprzedniej opcji, nasz system sprawdza, czy w komentarzu nie występuje określona fraza. Może to być użyteczne do wykluczania pewnych zamówień z automatycznych działań.
5/5 - (1 vote)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymaga pola oznaczone są *