Gotowe rozwiązania

Integracja z płatnościami i kurierami w Sellasist – ułatw sobie sprzedaż online

Integracja z płatnościami i kurierami w Sellasist – ułatw sobie sprzedaż online

Sellasist to platforma e-commerce, która oferuje wiele możliwości ułatwiających sprzedaż online. Jedną z nich jest integracja z płatnościami i kurierami. Dzięki niej możesz sprawnie i bezpiecznie przyjmować płatności od klientów oraz wysyłać zamówienia.

Sellasist to narzędzie, które pomoże Ci wykorzystać pełny potencjał Twojej firmy. Dzięki niemu zwiększysz liczbę konwersji i pozytywnie wpłyniesz na proces realizacji zamówień. Wystarczy kontakt z partnerem biznesowym oraz aktywacja integracji w Panelu Administracyjnym i możesz rozpocząć błyskawiczną realizację zamówień klientów.

Jakie korzyści daje integracja z płatnościami i kurierami w Sellasist?

Integracja z płatnościami i kurierami w Sellasist to doskonały sposób na ułatwienie sobie sprzedaży online. Dzięki niej możesz sprawnie i bezpiecznie przyjmować płatności od klientów oraz wysyłać zamówienia. Integracja z płatnościami i kurierami w Sellasist daje wiele korzyści, m.in.:

  • Ułatwia proces sprzedaży – nie musisz już obsługiwać płatności i wysyłek w osobnych systemach. Wszystko odbywa się automatycznie, co pozwala Ci skupić się na innych aspektach prowadzenia biznesu.
  • Zwiększa wygodę klientów, którzy cenią sobie możliwość szybkiego i łatwego dokonania płatności oraz otrzymania zamówienia. Integracja z płatnościami i kurierami w Sellasist zapewnia im to.
  • Podnosi bezpieczeństwo transakcji – Sellasist współpracuje z renomowanymi operatorami płatności, którzy zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji.
Jakie opcje integracji z płatnościami i kurierami oferuje Sellasist?

Jakie opcje integracji z płatnościami i kurierami oferuje Sellasist?

Sellasist oferuje szeroki wybór opcji integracji z płatnościami i kurierami. Możesz wybrać operatora płatności, który oferuje najkorzystniejsze warunki dla Twojego biznesu. 

Dostępnych jest wiele opcji, m.in.:

Jeśli chodzi o kurierów, Sellasist współpracuje z największymi dostawcami w Polsce, m.in.:

Jak zintegrować Sellasist z płatnościami i kurierami?

Zintegrowanie Sellasist z płatnościami i kurierami jest bardzo proste. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami dostępnymi na stronie Sellasist. Udostępniamy Ci aktualne pomoce związane z integracją. Spójrz na nie i zobacz jak dokładnie opisaliśmy każdy krok jaki możesz przeprowadzić, aby dokonać połączenia i zacząć pracować.

Wybierz najlepszych partnerów biznesowych dla Twojego e-commerce

Wybór najlepszego operatora płatności bądź kuriera nie jest łatwe. Zbadaj swoją personę, aby wyjść Twoim klientom naprzeciw i umożliwić im płynną obsługę online. Przed podpisaniem umowy Twoją powinnością jest zorientowanie się, które z oferowanych przez integratora możliwości będą kompatybilne z Twoim biznesem. Sellasist posiada szereg nowoczesnych rozwiązań szybkich płatności (włączając płatności odroczone) oraz ekspresową wysyłkę – dzięki dostawie do paczkomatów i punktów odbioru.

1/5 - (139 votes)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymaga pola oznaczone są *