Integracja z hurtowniami

Powiększ swoją ofertę asortymentową

Prowadź efektywną sprzedaż dzięki integracji Sellasist z hurtowniami! Produkty, ceny i opisy importują i aktualizują się automatycznie, a dzięki kompleksowej synchronizacji produktowej hurtowni i kanałów sprzedaży możesz w zautomatyzowany sposób stworzyć odnoszący rynkowy sukces omnichanel.

Integracja z ponad 180 hurtowniami

Automatyczne wystawianie ofert

Synchronizacja stanów i cen

Współpraca w modelu dropshipping

Ponad 180 integracji

Chcesz zintegrować swój sklep z hurtownią oraz zautomatyzować procesy, by nie martwić się o uzupełnienie stanów magazynowych? Wybierz hurtownię spośród ponad 180 oferowanych przez nas pozycji! Gdy w naszym katalogu nie znajdziesz hurtowni, z którą chcesz rozpocząć współpracę, napisz do nas, a zintegrujemy ją dla Ciebie. Zintegruj więcej niż jedną hurtownię i sprawdź ogrom możliwości z Sellasist!

Obsługa hurtowni

Zyskaj dodatkowe magazyny integrując wybrane przez Ciebie hurtownie z Sellasist! Zarządzaj kompleksowo swoją sprzedażą z jednego miejsca w sieci!

Synchronizacja produktów

Sellasist pobierze kategorie i atrybuty produktów, a w przypadku ich braku - stworzy nowe. Możesz również wybrać, z których poszczególnych kategorii hurtowni mają zostać zaimportowane produkty do Sellasist. Podczas aktualizacji dokonywanych przez hurtownię dodawane będą nowe towary i brakujące kategorie produktowe.

Aktualizacja stanów magazynowych

Wykorzystaj automatyczną synchronizację stanów magazynowych pomiędzy wszystkimi kanałami sprzedaży! Aktualizację robimy tak często, jak pozwalają na to możliwości danej hurtowni. Zarządzaj produktami, ustawiając minimalne i maksymalne stany magazynowe oraz ustalając własne reguły cenowe - inne dla każdej zintegrowanej hurtowni lub kategorii.

Polityka cenowa

Do cen z hurtowni możesz automatycznie doliczyć własną prowizję, ustaloną procentowo. Możesz zmieniać jej wartość w zależności od ceny i kategorii produktu. Dodatkowo Sellasist do ofert Allegro automatycznie doliczy prowizje serwisu ustaloną odgórnie dla danej oferty.

Zarządzaj zamówieniami

W celu zachowania standardów obsługi Sellasist oferuje narzędzia, które pozwalają na automatyczne informowanie klientów o statusie zamówienia oraz wysyłanie raportów na temat statusu płatności za dane zamówienie w wiadomościach e-mail.

Zaoszczędź czas

Sellasist stanie się Twoim menedżerem sprzedaży, który zautomatyzuje Twoją codzienną pracę. Podczas gdy produkty będą automatycznie importowane możesz zająć się innymi aspektami prowadzenia własnego biznesu, chociażby promocją.

Automatyczne wystawianie ofert

Oszczędzaj czas i wykorzystuj automatycznie przesyłane zdjęcia, opisy i warianty produktów przy wystawianiu ofert na różnych kanałach sprzedaży! Korzystając z Sellasist wystawisz produkty w swoim sklepie internetowym, na Allegro, eBay lub Amazon. Dzięki integracji Sellasist z wieloma marketplace’ami możesz zarządzać swoimi stanami magazynowymi w zsynchronizowany sposób. Zaoszczędź czas i przewiduj jakie produkty cieszą się powodzeniem wśród Twoich potencjalnych klientów. Zwiększ konwersję na wielu różnych kanałach sprzedażowych z Sellasist!

Synchronizacja stanów i cen

Miej pewność, że wykorzystywane przez Ciebie dane - zdjęcia, opisy i ceny w ofertach - są najaktualniejsze, ponieważ są one przygotowywane i aktualizowane przez hurtownię. Stany magazynowe oraz ceny produktów z hurtowni są w pełni zsynchronizowane i zautomatyzowane w oprogramowaniu Sellasist, co niweluje możliwość pomyłek.

Doliczanie marży

Ustaw i narzuć własną marżę na ceny całego oferowanego przez Ciebie asortymentu! Zmień wartość w zależności od ceny i kategorii produktu. Sellasist pozwoli Ci ustawić dowolną liczbę progów cenowych podanej przez Ciebie w procentach wartości marży, byś mógł w pełni kontrolować swój zysk i na bieżąco dokonywać zmian.

Dla przykładu:
  • Ustaw marżę 10%, gdy cena produktu wynosi od 70 do 100 zł.
  • Ustaw marżę 15%, gdy cena oscyluje między 101 a 150 zł.


Dropshipping z AB, Incom, Rekman

Wykorzystaj model dropshipping w sprzedaży internetowej i przenieś proces wysyłki towaru bezpośrednio na hurtownię, z którą współpracujesz. Zacznij biznes z mniejszym ryzykiem inwestycyjnym, w dowolnej lokalizacji, bez konieczności posiadania i prowadzenia magazynu. By pomóc Ci zautomatyzować procesy sprzedażowe i usprawnić proces obsługi klienta, oferujemy sprawną integrację z hurtowniami AB, Incom i Rekman.

Hurtownia AB

Ab jako jedyne polskie przedsiębiorstwo zalicza się do grona 8 największych dystrybutorów IT i dostawców rozwiązań e-commerce w Europie z blisko 12 mld zł obrotu. Hurtownia posiada ponad 100 tys. produktów w ofercie i należy do wiodących dostawców usług chmurowych (cloud), e-commerce oraz wartości dodanej w dystrybucji (VAD). AB zajmuje się również dystrybucją sprzętu AGD/RTV i zabawek. Klienci B2B zalogować mogą się do hurtowni przez stronę: www.abonline.pl.

Hurtownia Incom

Hurtownia Incom już od 30 lat zajmuje się dystrybucjom producentów marek znanych na całym świecie tj. Seagate, Western Digital, LG, Toshiba, Philips, Acer, AOC, MSI, Silicon Power, GoodRam, Gigabyte, AsRock, Ricoh, Genius, Ubisoft, Cenega, CD Projekt, Intel, AMD, HP, Canon, Brother, Epson, Kyocera, Xerox, Lenovo, Dell, Samsung, Creative, Eset, Ever, Hama czy Modecom. Oferta hurtowni zawiera ponad 700 kategorii produktów.

Hurtownia Rekman

Firma Rekman powstała w 1992 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i sukcesywnemu powiększaniu oferty produktowej, szybko znaleźliśmy się w czołówce największych dystrybutorów zabawek w Polsce. Jesteśmy strategicznym partnerem dystrybucyjnym dla większości światowych producentów zabawek. W naszej ofercie znajduje się ponad 20 000 produktów przeszło 600 najbardziej znanych marek z całego świata.

Inna hurtownia

Wybrana przez Ciebie inna hurrtownia, z którą będziesz chciał współpracować - zintegrujemy ją dla Ciebie z Sellasist!

Jak zintegrować hurtownię z Sellasist?

  • Nawiąż współpracę z odpowiadającą Ci hurtownią. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniej dla Twojego biznesu hurtowni w naszym katalogu, zintegrujemy wybraną przez Ciebie hurtownię z Sellasist.
  • Uzyskaj dostęp do plików z asortymentem oferowanym przez hurtownię.
  • Po otrzymaniu pliku z dostępem skontaktuj się z nami - przedstawimy Ci warunki wdrożenia integracji z daną hurtownią w Twoim Sellasist oraz wycenimy koszt podpięcia integracji.
  • W ciągu 10 dni roboczych dokonamy bezbłędnej synchronizacji po połączeniu API z Twoim Sellasist.
  • Po dokonaniu integracji prześlemy Ci dokładną instrukcję konfiguracji.

Funkcjonalny omnichannel

Sellasist to nie tylko wygodny system do integracji Twojego sklepu lub marketplace z hurtowniami. Z naszym oprogramowaniem zdziałasz znacznie więcej! Kompleksowa obsługa sprzedaży jest na wyciągnięcie ręki!

Obsługa zamówień

Zarządzanie produktami

Automatyzacja procesów

Obsługa magazynu

Zarządzanie wysyłkami

Obsługa dokumentów sprzedażowych

Integracje z hurtowniami

Wsparcie