Integracja z i-Leasing

I-Leasing
Uaktywnij płatność i-Leasing bez potrzeby podpisywania umów i ograniczeń wyłącznościowych. Dzięki temu zyskasz nowe narzędzie sprzedaży. Zintegrowana platforma leasingowa online umożliwia finansowanie dla firm bez konieczności osobistej wizyty w punkcie czy biurze leasingowym.
 

Połącz Sellasist z i-Leasing!

Połącz swoje sklepy internetowe Sellingo oraz inne kanały płatności z nowoczesną metodą płatności iLeasing, aby dostarczyć swoim klientom innowacyjne opcje finansowania. Dzięki iLeasing online, operator płatności gwarantuje najniższe raty leasingowe. Po wypełnieniu wniosku przez klienta za pośrednictwem internetu, administrator otrzymuje powiadomienie o rozpoczęciu procesu płatności. Klienci Twojego sklepu internetowego Sellingo, zintegrowanego z iLeasing, mogą skorzystać z finansowania dla firm bez konieczności wizyty w sklepie lub biurze leasingowym.

Skorzystaj z oferty i udostępnij płatności Twoim klientom

Dodatkowo, Twoi klienci będą korzystać z prostych i przejrzystych procedur, a decyzja o przyznaniu leasingu zostanie szybko podjęta. Jedną z głównych korzyści dla klienta korzystającego z leasingu online jest zwiększenie płynności finansowej zarówno po stronie klienta, jak i sprzedającego z pomocą Sellasist. Warto również podkreślić, że raty leasingowe mogą być uznane jako koszt uzyskania przychodu, co prowadzi do niższych podatków.

Zobacz również integrację i-Leasing z innymi systemami:

i-Leasing + Integracja z Marketplace

i-Leasing + Integracja ze Sklepami Internetowymi

i-Leasing + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

i-Leasing + Integracja z Kurierami

i-Leasing + Integracja z Hurtowniami

i-Leasing + Pozostałe Integracje