Integracja z imoje

imoje
iMoje to pierwsze płatności online dla sklepów internetowych w Polsce dostarczane przez bank. Za ich sprawne działanie odpowiada ING Bank Śląski. Oferują wygodną płatność Blikiem, szybkie przelewy, płatność kartą, a także opcję "Zamów teraz i zapłać w ciągu 21 dni" (odroczona płatność Twisto). Bez rejestracji i podawania wrażliwych danych, dostępna dla klientów wszystkich banków, opcja późniejszej płatności - do 30 dni bez żadnych opłat. 
 

Zintegruj iMoje ze sklepem internetowym w Sellasist

Sprawdź, jak możesz w prosty sposób udostępnić klientom Twojego sklepu internetowego atrakcyjne metody płatności. Zintegruj iMoje ze sklepem online i ciesz się z bezpiecznych konwersji oraz szybkich płatności od Twoich klientów. Doceń to innowacyjne rozwiązanie dla Twojego sklepu internetowego.

Metody płatności, z jakich skorzystają klienci Twojego sklepu po integracji z iMoje

 

Płatności odroczone – kup teraz, zapłać za 30 dni, to sposób na połączenie korzyści dla kupującego i sprzedającego. W ramach połączenia z imoje płatność za zamówienie kupującego jest finansowana przez operatora Twisto, PayPo lub PragmaGO, co oznacza obowiązek zapłaty w ciągu najbliższych 30 dni od zamówienia towaru. Ty, jako sprzedawca otrzymasz środki od razu, co umożliwia Ci płynne prowadzenie biznesu.
PayPo – klienci mogą dokonywać płatności odroczonych do 30 dni bez rejestracji, operator dokonuje płatności w szybki i bezpieczny sposób, bez pobierania dodatkowych kosztów.
Twisto – bezpieczna metoda, dzięki której klienci mogą dokonywać płatności odroczonych w bezpieczny i bezpłatny sposób.
Buy now pay later PragmaGO – płatności odroczone dla klientów posiadających sklepy B2B. Odroczenie płatności następuje do 60 dni po dokonaniu zamówienia, a sprzedający w sklepie Sellingo nie ponosi żadnego ryzyka, co więcej płatność otrzymuje po dokonaniu zamówienia od PragmaGO.

Wykorzystaj portfele elektroniczne i płać wygodnie online

Klienci Twojego sklepu internetowego mogą wykorzystać płatności za pomocą portfeli elektronicznych. Jest to niezwykle bezpieczna metoda płatności, ponieważ portfele używają zaszyfrowanych danych karty, zamiast jej numeru. Wszelkiego rodzaju płatności wykonywane z portfela nie wymagają logowania do banku.

GooglePay – płatności klient dokona za pomocą swoich kart, zapisanych na koncie Google. Jest to szybka, prosta metoda płatności w sklepach online.
ApplePay – metoda płatności, która zastąpi klientowi płatność fizyczną kartą płatniczą czy gotówką. Po dodaniu karty do aplikacji Wallet na iPhone'ach klient zapłaci szybko i wygodnie za zakupy, jakich dokona w Twoim sklepie Sellingo.
Skorzystaj z szybkich płatności BLIK – oprócz błyskawicznych płatności BLIK klienci mają do dyspozycji BLIK One Click, pozwalające maksymalnie skrócić czas dokonywania płatności dla klientów powracających do Twojego sklepu Sellingo na zakupy.

Płatności kartą – dzięki integracji Sellingo z imoje, udostępnisz swoim klientom płatność kartą Visa oraz MasterCard.
Pay-by-link – dzięki płatnościom udostępnianym w formie linku, klienci zyskają nowe możliwości dokonywania płatności za zakupy z autoryzacją w aplikacji bankowej.
Obsługa wielowalutowych płatności, tj. PLN, EUR, GBP, USD, CHF, CZK, HUF, RON.
Lease Now – udostępniony zdalny leasing w Twoim sklepie Sellingo umożliwi otworzyć się na nową grupę klientów z sektora B2B oraz zwiększyć sprzedaż; tworzyć specjalne oferty dla klientów sklepu Sellingo; sprawdzić w panelu klienta, na jakim etapie jest jego oferta.

Ponadto:

 

Automatyczne przelewy tradycyjne

 

Płatności rekurencyjne

 

Płatności koszykowe

 

Rozwiązania płatności w modelu B2B

 

Zobacz również integrację imoje z innymi systemami:

imoje + Integracja z Marketplace

imoje + Integracja ze Sklepami Internetowymi

imoje + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

imoje + Integracja z Kurierami

imoje + Integracja z Hurtowniami

imoje + Pozostałe Integracje