Integracja z Magento

Sellasist posiada integrację z Magento oraz wieloma innymi oprogramowaniami sklepów internetowych. Istnieje również możliwość zintegrowania innego, dowolnego oprogramowania sklepu internetowego z Sellasist. Skontaktuj się z nami, a na pewno przedstawimy Ci odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie!

Jak uruchomić integrację Sellasist z Magento?

 

Korzyści z integracji Magento z Sellasist:

 

Masowe wystawianie ofert Allegro

 

Synchronizacja danych w ofertach

 

Obsługa uniwersalnych opisów produktów

 

Zarządzanie sprzedażą w jednym miejscu

 

Zamówienia z Allegro i Magento znajdziesz w jednym panelu administracyjnym - Sellasist

 

Synchroniacja cen, kiedy zmieni się cena produktu w Sellasist, zmieni się ona także w Allegro i Magento

 

Zarządzanie wieloma kanałami, tj. Allegro, eBay, Arena i Erli jednocześnie

 

Aktualizacje robione na bieżąco

 

Dwustronna synchronizacja stanów magazynowych w Sellasist

 

Komfortowy sposób zarządzania parametrami Allegro

 

Mapowanie kategorii Allegro w kategoriach asortymentu

 

Obsługa zamówień

Wygodna obsługa w Sellasist zamówień pochodzących ze sklepu internetowego Magento. Z poziomu jednego panelu administracyjnego możesz zarządzać zamówieniami pochodzącymi z Twojego sklepu Magento oraz innych kanałów sprzedaży zintegrowanych w Sellasist.

Dwukierunkowa integracja Magento z Allegro

Allegro jest najpopularniejszym kanałem sprzedaży w naszym kraju. Bardzo rozpowszechnione jest wystawianie ofert „Kup Teraz” na Allegro. Dzięki asystentowi sprzedaży Sellasist i integracji Magento z Allegro Twoje zamówienia będą importowane bezpośrednio do naszego menedżera sprzedaży. Dwukierunkowa integracja sprawi, że produkty wystawisz ze wspólnym stanem magazynowym. Dla przykładu, jeżeli sprzedaż coś na Allegro, stan magazynowy zostanie zsynchronizowany z Sellasist, a następnie z Twoim sklepem Magento.

Integracja sklepu internetowego Magento z eBay

Powiązanie Magento z eBay i Sellasist pozwoli na prowadzenie sprzedaży w popularnym serwisie eBay, w dowolnej wersji językowej. Połączenie z eBay zapewnia synchronizację stanów magazynowych, cen oraz całych szablonów opisów oraz wyjście z ofertą na nowe zagraniczne rynki.

Integracja Magento z Arena.pl

Poprzez integrację Magento z Sellasist, możesz połączyć Magento z Arena.pl - tego typu dwustronna integracja pozwoli Ci na wystawienie oferty w serwisie Arena.pl oraz pobieranie pochodzących z Arena.pl zamówień. Znajdziesz tutaj analogiczne funkcje do tych, które znamy już z integracji z Allegro oraz eBay.

Synchronizacja stanów magazynowych oraz statusów płatności

Stany magazynowe są kluczowe dla sprzedawców działających na więcej niż jednym kanale sprzedażowym. Sprzedaż produktów, których już nie ma na magazynie równa się ze złą opinią i zniszczeniem często długotrwale wypracowanej dobrej reputacji. Dzięki Sellasist na bieżąco zsynchronizujesz stany magazynowe pomiędzy Magento, a Allegro, co pozwoli na wyświetlenie na bieżąco prawidłowych informacji o stanie magazynowym.

Integracja Magento z hurtowniami

Dzięki integracji Magento z hurtowniami z naszego katalogu lub własną wybraną przez Ciebie hurtownią z łatwością ustawisz automatyczne synchronizowanie produktów, cen oraz stanów magazynowych.

Integracja Magento z drukarką fiskalną

Zintegruj swój sklep Magento z drukarką fiskalną, by ułatwić sobie zarządzanie dokumentami sprzedaży. Połączenie Magento z drukarką umożliwia wydruk niezbędnych dokumentów sprzedażowych, np. paragonów fiskalnych bezpośrednio do zamówień pochodzących ze zintegrowanego w Sellasist sklepu internetowego Magento oraz innych źródeł sprzedaży. W integracji są obsługiwane wszystkie drukarki Posnet oraz drukarki pochodzące od innych producentów drukarek opartych na protokole komunikacyjnym Thermal.

Zarządzanie wysyłką

Automatyczne tworzenie etykiet nadawczych oraz automatyczne zamówienie kuriera z pewnością ułatwią Ci zarządzanie wysyłkami wielu produktów pochodzących z zamówień złożonych w sklepie Magento oraz innych podłączonych sklepów internetowych czy marketplace. 

Akcje masowe

Dzięki akcjom masowym możesz wydrukować dokumenty sprzedażowe czy magazynowe dla wielu zamówień pochodzących z Magento i innych kanałów sprzedażowych zintegrowanych w Sellasist jednocześnie. Jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom sprzedawców umożliwiające oszczędność czasu i łatwą obsługę wielu napływających zamówień.

Integracja Magento z płatnościami

Prostą i wygodną obsługę plików JPK FA i JPK VAT i zautomatyzowaną wysyłkę powiadomień o statusie płatności, a także dostęp do pozostałych integracji znajdziesz właśnie w Sellasist. W Sellasist ustawisz również powiadomienie o opłaceniu zamówienia dzięki automatycznej zmianie statusów płatności.

Zobacz również integrację Magento z innymi systemami:

Magento + Integracja z Marketplace

Magento + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

Magento + Integracja z Kurierami

Magento + Integracja z Płatnościami

Magento + Integracja z Hurtowniami

Magento + Pozostałe Integracje