Integracja z PrestaShop

PrestaShop
Integracja z PrestaShop obejmuje integrację:

  • Produktów
  • Wariantów
  • Statusów zamówień
  • Metod płatności
  • Producentów
  • Kategorii
  • Integrację PrestaShop z Allegro
  • Integrację PrestaShop z eBay
  • Integrację PrestaShop z Arena.pl
  • Integrację PrestaShop z Erli
 
Możesz dodawać produkty z poziomu Sellasist do PrestaShop, po zmapowaniu kategorii produktowych. Poza tym, dostępny jest także eksport stanów magazynowych i cen produktów z Sellasist do PrestaShop.

Jak uruchomić integrację Sellasist z PrestaShop?

 

Wystawianie produktów z bazy Sellasist na PrestaShop

W integracji z PrestaShop wdrożyliśmy eksport produktów, aby asortyment mógł być sprawnie dodawany do Sellasist, a następnie automatycznie wystawiany w sklepie PrestaShop!

Korzyści, jakie oferuje integracja PrestaShop z Sellasist:

 

Darmowa integracja Allegro z PrestaShop

 

Masowe wystawianie ofert z asortymentu

 

Synchronizacja danych wystawionego produktu

 

Obsługa funkcji uniwersalnych opisów spójnych z Allegro

 

Zamówienia z Allegro i PrestaShop obsłużysz w jednym miejscu, w Sellasist

 

Dwustronna synchronizacja stanów magazynowych Sellasist

 

Synchronizacja cen ze zintegrowanymi kontami Allegro i PrestaShop

 

Zarządzanie sprzedażą w jednym miejscu

 

Mapowanie kategorii Allegro w kategoriach asortymentu

 

Wygodny sposób zarządzania parametrami Allegro

 

Obsługa wielu kont Allegro, eBay, Arena i Erli jednocześnie

 

Aktualizacje robione na bieżąco

 

Dwukierunkowa integracja PrestaShop z Allegro

Allegro to jeden z najpopularniejszych kanałów sprzedaży oraz źródeł zdobywania stałych klientów. Aukcje internetowe odeszły już do lamusa, ale nadal bardzo popularne jest wystawianie ofert na Allegro. Dzięki Sellasist i integracji sklepu internetowego PrestaShop z Allegro zamówienia zostaną pobrane na bieżąco, a dwukierunkowa integracja sprawi, że swój asortyment wystawisz ze wspólnym stanem magazynowym dla wszystkich kanałów sprzedaży. Przykładowo, jeżeli sprzedasz coś na Allegro, stan magazynowy produktu zostanie zsynchronizowany w Sellasist, a następnie w Twoim sklepie PrestaShop.

Integracja sklepu internetowego PrestaShop z eBay

Integracja PrestaShop z eBay i Sellasist, nie tylko obejmuje Allegro, ale również integrację z popularnym serwisem eBay, w każdej wersji językowej. Integracja z eBay pozwala na synchronizację stanów magazynowych, opisów, cen, a także całych szablonów.

Integracja PrestaShop z Arena.pl

Dzięki integracji PrestaShop z Sellasist, możesz również połączyć PrestaShop z Arena.pl - ta dwustronna integracja pozwala na wystawiania oferty w serwisie Arena.pl oraz pobieranie zamówień. Znajdziemy tu analogiczne funkcje do tych, które znamy z integracji z Allegro oraz eBay.

Synchronizacja stanów magazynowych oraz statusów płatności

Dbanie o aktualność informacji o stanach magazynowych jest kluczowe dla sprzedawców. Sprzedaż produktów ponad stan naraża ich na złą opinię klientów i niszczenie wypracowanej reputacji. Sellasist synchronizuje stany magazynowe pomiędzy PrestaShop, a Allegro, co pozwala na wyświetlanie aktualnych informacji. Stanu bieżącego produktów znajdujących się w magazynie lub hurtowni.

Integracja PrestaShop z programami magazynowo księgowymi

Dzięki możliwościom i funkcjom jakie oferuje Sellasist, możesz włączyć pośrednio integrację PrestaShop z WF-mag, Subiekt GT oraz Comarch Optima.

Integracja PrestaShop z drukarką fiskalną

Integracja daje możliwość zintegrowania PrestaShop z drukarką fiskalną, co znacznie ułatwia wystawianie dokumentów sprzedaży. Integracja daje możliwość wystawiania oraz wydruku paragonów fiskalnych do zamówień pochodzących z PrestaShop oraz innych źródeł sprzedaży. Obsługiwane są wszystkie drukarki Posnet, a także drukarki innych producentów oparte na protokole komunikacyjnym Thermal.

Integracja PrestaShop z płatnościami

Dzięki integracji, dostępna jest również obsługa plików JPK FA i JPK VAT. Automatycznie wysyłanie powiadomienia oraz inne integracje dostępne w Sellasist.

Synchronizowane są również statusy płatności, jeżeli więc klient opłaci zamówienie, dowiesz się o tym, ponieważ status płatności zmieni się automatycznie w zamówieniu, które znajdziesz w Sellasist.

Integracja dotyczy sklepów PrestaShop w wersjach: 1.6 i 1.7 (jeżeli posiadasz starszą wersję PrestaShop - skontaktuj się z nami).
Integracja z pozwala na zintegrowanie i obsługę tylko jednej wersji językowej sklepu.

Wywołanie zamówienia do spakowania przez skanowanie kodu

Dzięki wykorzystaniu automatyzacji możesz integrując się z PrestaShop wykorzystać możliwości oferowane przez Sellasist WMS. W naszej aplikacji do zarządzania magazynem i zamówieniami możesz, skanując kod wygenerowany przez PrestaShop, wywołać na urządzeniu, np. kolektorze konkretne zamówienie do spakowania. Aby spakować zamówienie - wystarczy, że zeskanujesz kody kreskowe produktów w im zawartych.

Zobacz również integrację PrestaShop z innymi systemami:

PrestaShop + Integracja z Marketplace

PrestaShop + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

PrestaShop + Integracja z Kurierami

PrestaShop + Integracja z Płatnościami

PrestaShop + Integracja z Hurtowniami

PrestaShop + Pozostałe Integracje