Tryb handlowca

Trybem jaki umożliwi Ci stworzenie sieci sprzedaży oraz otwieranie nowych filii Twojej firmy jest tryb handlowca Sellasist WMS. Aplikacja dla przedstawicieli handlowych pozwoli Twoim pracownikom wygodnie obsługiwać zamówienia za pomocą smartfonu, laptopa bądź tabletu i szybką sprzedaż towaru z bazy produktowej Sellasist. Sprzedaż jest możliwa dzięki automatycznej, natychmiastowej synchronizacji danych oraz stanów magazynowych w Sellasist WMS.

Co zyskasz korzystając z trybu handlowca?

Aktualne opisy i cenniki netto oraz brutto towarów

Sprzedaż bezpośrednia produktów

Generowanie dokumentów sprzedażowych online

Przyjmowanie płatności przez mobilnego handlowca

Wysyłka towaru z Twojego magazynu

Szybka realizacja ponownego zamówienia z możliwością modyfikacji

Wyszukiwania produktów lub kategorii po początkowej frazie

Filtrowanie i wyszukiwanie zrealizowanych zamówień

Eksport zamówień do pliku

Elastyczna aplikacja dla przedstawicieli handlowych

Twój handlowiec może być jednocześnie administratorem Sellasist lub może być to osoba mająca dostęp wyłącznie do przyznanych przez Ciebie modułów. Wszystko zależy od potrzeb Twojego biznesu. Aplikację Sellasist WMS możesz dostosować do własnych potrzeb i skonfigurować spersonalizowany system obsługi klienta. Nasza aplikacja działa na systemie Android - wystarczy, że handlowiec mobilny pobierze ją za pomocą kodu QR oraz zaloguje się.

Dostęp handlowca do bazy produktów

Twój handlowiec, dzięki pracy na mobilnym systemie sprzedaży Sellasist WMS, zyska możliwość przeglądania katalogu produktów z całej bazy produktów Sellasist lub wyłącznie z udostępnionej mu kategorii produktowej. Udostępnisz mu dane takie jak: nazwę produktu, zdjęcia, kody EAN, numery katalogowe, symbole, stany magazynowe, lokalizacje oraz obecnie zamówione sztuki i datę ich planowanej dostawy, a także cenniki netto i brutto asortymentu.

Dodawanie i zapis nowych klientów do bazy

Dzięki możliwości zapisywania nowych klientów do bazy, handlowiec może wspierać rozwój biznesu i efektywnie poszerzać udział przedsiębiorstwa w rynku. Ponadto handlowiec może przydzielać indywidualne rabaty klientom, zarówno jeśli chodzi o poszczególne produkty jak i o całe zamówienie.

Struktura handlowców

Możesz ustalić hierarchię handlowców i udostępnić im w ten sposób podgląd na zamówienia podległych im sprzedawców. W ten sposób stworzysz dobrze zorganizowaną strukturę sprzedawców, którzy kontrolują siebie nawzajem oraz zwiększają zasięg Twojej oferty. W ten sposób stworzysz narzędzie online, które stanie się systemem CRM, pozwalającym na kontrolowanie procesów w przedsiębiorstwie.

Inne tryby, które posiada Sellasist WMS

Dzięki zastosowaniu wszystkich trybów oferowanych przez naszą aplikację skonfigurujesz system kompleksowo obsługujący zamówienia w magazynie od początkowej fazy, czyli przyjęcia towaru, aż po fazę końcową, czyli wysyłkę produktu do klienta.
Szybkie przyjmowanie towaru z dostaw na magazyn. Dowiedz się więcej!
Przydzielanie lokalizacji do danego produktu przez jego skanowanie. Dowiedz się więcej!
Optymalizacja trasy zbieracza i zbieranie towaru w trzech trybach. Dowiedz się więcej!
Przygotowanie zamówień do wysyłki przez pakowaczy. Dowiedz się więcej!
Monitorowanie i kontrola zamówień przez koordynatora. Dowiedz się więcej!
Moduł umożliwiający szybkie przyjmowanie zwrotów oraz reklamacji. Dowiedz się więcej!
Sprzedaż w sklepie stacjonarnym, punkcie handlowym lub hurtowni. Dowiedz się więcej!
Szybka ewidencja towaru przy użyciu skanera. Dowiedz się więcej!
Koordynacja pracy handlowca i struktura przedstawicieli. Dowiedz się więcej!