Integracja B2BTrade z Magento

Logotyp hurtowni B2BTrade
+
Chciałbyś sprzedawać produkty z hurtowni B2BTrade w sklepie internetowym Magento? Dzięki zintegrowaniu Twojego sklepu internetowego Magento z hurtownią B2BTrade w Sellasist możesz wystawić w sklepie Magento asortyment, który posiada hurtownia B2BTrade. Z Sellasist zautomatyzujesz część Twojej pracy, a zaoszczędzony w ten sposób czas przeznaczysz na inne działania mające na celu rozwój Twojej firmy. W każdym momencie możesz skorzystać z pomocy naszego Biura Obsługi Klienta oraz uczestniczyć w cyklicznie organizowanych przez nas szkoleniach z zakresu obsługi Sellasist.

Jakie możliwości zyskasz dzięki integracji Magento z hurtownią B2BTrade?

 • Automatyczne wystawianie produktów z hurtowni B2BTrade w sklepie internetowym Magento oraz w innych kanałach sprzedaży zintegrowanych z Sellasist.
 • Aktualizacja i synchronizacja stanów magazynowych i cen produktów z hurtowni B2BTrade.
  Stany magazynowe i ceny produktów z hurtowni B2BTrade są aktualizowane i synchronizowane z Twoim sklepem internetowym Magento, w zależności od możliwości hurtowni - niemal na bieżąco.
 • Import nazw, opisów zdjęć, kategorii, wariantów oraz szczegółowych parametrów produktów z hurtowni B2BTrade do Twojego sklepu internetowego Magento.
 • Automatyczne wysyłanie powiadomień do klientów po zmianie statusu zamówienia w sklepie internetowym Magento.
 • Realizowanie zamówień w wygodnym panelu Sellasist.
 • Automatyzacja pracy, na którą Ty masz wpływ, dzięki ustawieniom umożliwiającym konfigurację automatyzacji!
 • Tryb zbierania zamówień.
  Tryb zbierania pozwala na wyznaczenie zbieraczowi zoptymalizowanej ścieżki zbierania produktów z zamówień złożonych w sklepie Magento. Aplikacja zapamiętuje lokalizacje produktów w magazynie, dzięki czemu może wskazać, w jaki sposób najszybciej zbierać zamówienia. Zamówienie pochodzące ze sklepu internetowego Magento zrealizujesz w prosty, automatyczny sposób używając jedynie smartfona lub kolektora!
 • Tryb pakowania zamówień.
  Nadawaj szybko przesyłki bez Twojego udziału! Aplikacja WMS pozwoli Ci na bezbłędną i w pełni automatyczną realizację zamówień. Wystarczy, że w trybie pakowania zeskanujesz kod produktu, a Sellasist automatycznie wydrukuje etykietę adresową. Czynność ta spowoduje automatyczne wysłanie powiadomienia z listem przewozowym do klienta.

Realizuj zamówienia szybciej dzięki pełnej automatyzacji!

Łatwa i szybka obsługa wielokanałowej sprzedaży

Pełna kontrola nad magazynem i przepływem towarów

Synchronizacja stanów, opisów i cen produktów

Obsługa hurtowni i sprzedaży w modelu dropshipping

Automatyczne doliczanie marży do cen produktów

Narzędzia ułatwiające towarowanie, księgowanie oraz komunikację

Szybka obsługa wysyłek w magazynie dzięki aplikacji Sellasist WMS

Automatyczne nadawanie przesyłek oraz drukowanie etykiet

Gotowe integracje do prowadzenia biznesu internetowego

Wsparcie techniczne

Integracja z B2BTrade oraz podłączenie sklepu Magento w Sellasist jest bardzo proste. Za pomocą naszych narzędzi dokonasz samodzielnego importu ofert. W każdym momencie możesz skorzystać z pomocy i wsparcia Biura Obsługi Klienta. Cyklicznie prowadzimy również szkolenia online, na których przedstawiamy najnowsze funkcjonalności i pokazujemy, jak obsługiwać Sellasist.

Zintegruj hurtownie B2BTrade z Sellasist

Z Sellasist nie będziesz martwić się o uzupełnienie stanów magazynowych — z pomocą naszego oprogramowania zaimportujesz produkty z hurtowni w bezawaryjny i szybki sposób. Integracja z hurtowniami cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród użytkowników oprogramowania Sellasist. Dzięki podłączeniu hurtowni do Sellasist zyskujesz dodatkowy zewnętrzny magazyn, który jest widoczny w systemie i możesz korzystając z niego wystawiać produkty na marketplace’ach takich jak Allegro, eBay, Amazon.

+180 integracji z hurtowniami do wyboru

W Sellasist masz możliwość integracji Twojego sklepu internetowego z hurtowniami dostępnymi w naszym katalogu, oferującymi produkty z różnych branż. Jeśli hurtownia, z którą chcesz współpracować, nie jest dostępna na naszej stronie — napisz do nas i stworzymy wybraną przez Ciebie integrację. Integracja z hurtownią B2BTrade jest możliwa wyłącznie w abonamencie płatnym.

Jak rozpocząć sprzedaż produktów z hurtowni B2BTrade?

1. Jeśli chcesz zintegrować Sellasist z B2BTrade w pierwszej kolejności należy nawiązać współpracę z hurtownią B2BTrade, by uzyskać dostęp do plików z asortymentem oferowanym przez B2BTrade.

2. Po otrzymaniu pliku z dostępem skontaktuj się z naszym działem handlowym, który przedstawi Ci warunki wdrożenia integracji z hurtownią B2BTrade w Twoim Sellasist. Koszt podpięcia integracji w zależności od hurtowni jest jednorazową równowartością abonamentu za utrzymanie integracji z hurtownią B2BTrade.

3. Czas realizacji zlecenia integracji z hurtownią B2BTrade wynosi do 10 dni roboczych, ponieważ musimy dokonać bezbłędnej synchronizacji po połączeniu API z Twoim Sellasist.

4. Po dokonaniu integracji przesyłamy dokładną instrukcję konfiguracji, którą znajdziesz również pod tym linkiem.

Poznaj korzyści współpracy z hurtownią B2BTrade przez Sellasist

 • Automatyczne dodawanie i aktualizowanie produktów.

  Produkty podczas importu są automatycznie dodawane wraz z ich kategoriami oraz atrybutami, które zostaną automatycznie przypisane bądź stworzone. Podczas kolejnych aktualizacji dodawane są nowe towary wraz z brakującymi kategoriami. Możesz wybrać kategorie z hurtowni B2BTrade, z których asortyment ma zostać pobrany do Sellasista.

 • Ustawienie marży do ceny sprzedaży.

  W prosty sposób ustawisz i narzucisz własną marżę, wskazując procentowo jej wysokość. Sellasist może automatycznie doliczyć marżę do cen w całym asortymencie. Możesz zmieniać jej wartość w zależności od ceny i kategorii produktu. Np. możliwe jest ustawienie marży 15%, gdy cena produktu wynosi od 50 do 100 zł i marży 30%, gdy cena waha się w przedziale 101 – 200 zł. System pozwala skonfigurować dowolną ilość progów cenowych.

 • Doliczanie prowizji od sprzedaży Allegro.
  Sellasist może automatycznie doliczać kwotę prowizji obowiązującej w danej kategorii Allegro, dzięki temu koszty prowadzenia sprzedaży w serwisie pokryje Kupujący.
 • Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen

  Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen w oprogramowaniu Sellasist jest w pełni zautomatyzowana, dzięki czemu unikniesz pomyłek. Dodatkowo, dzięki oprogramowaniu Sellasist masz pewność, że korzystasz z najaktualniejszych zdjęć, opisów i cen w ofertach, ponieważ są one przygotowywane i aktualizowane przez hurtownię B2BTrade.

 • Łatwy dostęp do bazy produktowej hurtowni B2BTrade.
  Oszczędzasz czas, ponieważ zdjęcia, opisy i warianty produktów są automatyczne przesyłane do Sellasist i możesz je wykorzystywać, przy wystawianiu ofert w dowolnym kanale sprzedaży.
 • Integracje z wieloma hurtowniami.

  Możesz nawiązać współpracę z wieloma hurtowniami jednocześnie. Dodatkowo możesz ustawić własne reguły wyliczania cen — inne dla każdej zintegrowanej hurtowni. Z opcji masowego wystawiania ofert skorzystasz na dowolnym marketplace.

Zintegruj swój sklep internetowy Magento z Sellasist

Do Sellasist możesz podłączyć sklep internetowy na oprogramowaniu Magento. Poprzez integrację sklepu internetowego z Sellasist zintegrujesz:

 • Produkty,
 • Warianty
 • Statusy zamówień,
 • Metody płatności,
 • Producentów,
 • Kategorie.

Zobacz również integrację B2BTradez innymi systemami:

B2BTrade + Integracja z Marketplace

B2BTrade + Integracja ze Sklepami Internetowymi

B2BTrade + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

B2BTrade + Integracja z Kurierami

B2BTrade + Integracja z Płatnościami

B2BTrade + Pozostałe Integracje