Integracja ERLI.pl z Twoim Sellasist

ERLI.pl postawiło na zapewnienie niskich kosztów prowizji oraz na ofertę korzystnych programów lojalnościowych, które są skierowane do konsumentów Twojego sklepu. Aby móc sprzedawać na ERLI.pl, konieczne jest posiadanie działalności gospodarczej.

Czym jest ERLI.pl? Czyli kilka słów o sprzedażowym potentacie

ERLI.pl to polska platforma e-commerce, która działa na rynku od 2020 roku. Umożliwia ona sprzedaż nowych produktów pod dwunastoma kategoriami, takimi jak: dziecko, elektronika, uroda, sport oraz zdrowie. Ta platforma sprzedażowa jest dostępna zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. ERLI.pl zapewnia także miesięczny bezpłatny dostęp do konta ERLIShop dla nowych użytkowników!

Każdy duży oraz chcący rozwijać się e-Przedsiębiorca potrzebuje profesjonalnego integratora do zarządzania wielokanałową sprzedażą, której dane skumulują się w jednym panelu, a wszelkie dokonywane zmiany będą aktualizować się automatycznie i jednocześnie w każdym sklepie internetowym, który prowadzi. Właśnie do tego niezbędny Ci będzie Sellasist, twoje niezawodne i intuicyjne narzędzie sprzedaży. 

Kuszące wyniki ERLI.pl

W 2022 roku platforma ERLI.pl osiągnęła ponad 470 mln złotych wartości brutto (Gross Merchandise Value) oraz przekroczyła liczbę 2,7 mln sprzedanych produktów. Co więcej, firma podwoiła liczbę zarejestrowanych użytkowników w porównaniu do roku 2021, co zaowocowało 2,5-krotnym wzrostem liczby transakcji. Jak wynika z danych, przeciętnie miesięcznie platformę odwiedza ponad 6,5 mln użytkowników! ERLI.pl zgromadziło już 2 mln zarejestrowanych użytkowników.

Model biznesowy, na którym opiera się platforma Erli jest odporny na zawirowania ekonomiczne. Tworząc Erli zależało nam na tym, aby nasz marketplace był realnym wsparciem dla sprzedających i szansą na tańsze zakupy dla kupujących. Zdawaliśmy sobie sprawę, iż musimy zaoferować zupełnie nowy, inny jakościowo model relacji biznesowej w e-commerce. I takie założenie idealnie się odnajduje w dzisiejszych, trudniejszych dla gospodarki czasach. W wyniku naszych działań tylko w 2022 roku na platformie rejestrowało się ponad 5 tys. nowych sprzedawców.

– mówi Adam Ciesielczyk, prezes ERLI.pl.

ERLIShop – sprzedawaj po swojemu

ERLIShop umożliwia wykreowanie indywidualnej witryny sklepu, w której będą prezentowane tylko Twoje produkty. Intuicyjny kreator ERLIShop daje możliwość szerokiej personalizacji wyglądu sklepu lub użycia gotowych szablonów, a wszystkie produkty umieszczone w Twoim sklepie znajdą się również w ofercie marketplace ERLI.pl. Możliwość ta wyróżnia platformę spośród innych stawiających na ujednoliconą estetykę, pozwalając na zadbanie o Twoją markę osobistą.

W pakiecie ERLIShop na Start zyskujesz prowizję obniżoną o 50% (do 31.10.2023 r.) dla nowych sprzedawców! Ponadto 3000 zł na start na kampanię reklamową ERLI Campaigns oraz dostawę do Paczkomatów już od 2,99 zł.

ERLI Campaigns

Dzięki współpracy z gigantami reklamowymi (m.in. Google Ads i Facebook Ads) ERLI.pl stworzyło – jak samo twierdzi – najskuteczniejszą formę promocji dla sklepów online, pomoże Ci w optymalizacji strategii sprzedaży online. To dostępna w pakiecie ERLIShop pod nazwą – ERLI Campaigns machina marketingowa, która na podstawie analizy sprzedaży kategorii, pozwala skutecznie promować Twoje produkty w mediach społecznościowych, wyszukiwarkach oraz na największych platformach reklamowych. Optymalizacja ERLI.pl sprawia, że Twoje produkty będą promowane tam, gdzie mają największy potencjał sprzedażowy.

Zyskujesz:

 • 3000 zł na start;
 • Zwrot 100% prowizji co miesiąc;
 • 0 zł za prowadzenie i optymalizację kampanii;
 • Ponad 200 tys. wydawców reklamowych.

Bezpłatne dostawy za zakupy już od 79 zł dla Twoich klientów

Dzięki ErliPRO kupujący mogą korzystać z bezpłatnych dostaw za zakupy już od 79 zł. Dostawa za free do tysięcy Paczkomatów InPost, punktów odbioru oraz kurierem z pewnością skusi nie jednego klienta. Program ErliPRO wspiera nie tylko kupujących, ale również Ciebie (podobnie jak Allegro Smart) oferując partycypację w kosztach dostawy m.in. ceny za Paczkomaty InPost dla sprzedawców zaczynają się już od 3,24 zł netto.

Aby przystąpić do programu, musisz spełniać trzy warunki: 

 • oferować przynajmniej jedną z metod ERLI InPost w cenniku,
 • posiadać pakiet ERLIShop,
 • wyrazić chęć uczestnictwa w programie, w cennikach dostaw, w panelu sklepu.

Jak zacząć sprzedaż na ERLI.pl?

Załóż konto, a następnie w panelu sprzedawcy dodaj swoją firmę. Przejdź do zakładki Sprzedaż na ERLI.pl w panelu sprzedawcy. Po lewej stronie znajduje się opcja „Mam firmę – chcę sprzedawać!”, która poprowadzi Cię przez kilka kroków. Dzięki nim będziesz mógł otworzyć swój własny sklep i przy pomocy kreatora łatwo stworzyć stronę sklepu, dopasowaną do Twojej marki i oferowanych produktów. Przy tworzeniu sklepu masz możliwość skorzystania z gotowych szablonów sklepów lub dostosowania każdego szczegółu sklepu indywidualnie. Dodaj produkty do Twojego sklepu i zacznij sprzedawać!

Dzięki Sellasist możesz również wystawiać swoje produkty bezpośrednio z panelu administratora. Zautomatyzowane narzędzia Sellasist umożliwią Ci zgromadzenie danych z różnych kanałów sprzedażowych w jednym miejscu. Jeśli jesteś nowym sprzedawcą na ERLI.pl, ale posiadasz już swój sklep np. na Allegro, to za pomocą Sellasist łatwo i wygodnie udostępnisz masowo swoje produkty na ERLI.pl. Z Sellasist ekspansja rynkowa zależy jednie od kilku kliknięć myszką!

Do dyspozycji otrzymujesz dwa pakiety:

 • Pakiet ErliShop – koszt abonamentu w tym pakiecie to jedynie 39,90 zł za miesiąc, jednak dostęp na pierwszy miesiąc otrzymasz całkowicie za darmo! W tym wszystkie funkcje zapewnione w pakiecie Basic oraz szereg udogodnień, o których wspominałem wcześniej: ERLI Campaigns, ErliPRO, zindywidualizowany kreator sklepu z własną subdomeną, dostęp do rozszerzonych statystyk i raportów oraz wiele więcej.
 • Pakiet Basic – jest darmowy, gwarantuje standardowy profil marketplace oraz m.in. brak opłat za płatności PayU, wystawianie ofert, odroczone płatności i raty 0% dla Twoich klientów, system fakturowania, możliwość nadania kuponów rabatowych, wsparcie sprzedażowe oraz integracje z systemami takimi jak Sellasist.

Nowość od ERLI.pl

Już w lipcu tego roku ruszy aplikacja moblilna ERLI.pl! Platforma po sukcesach sprzedażowych witryny internetowej, już za chwilę zadebiutuje ze sprzedażą na urządzeniach mobilnych, jeszcze bardziej poszerzając możliwości działań dla swoich użytkowników.

Już w lipcu tego roku ruszy aplikacja moblilna ERLI.pl!

Zintegruj ERLI.pl z Sellasist

Sellasist oferuje dwukierunkową integrację pozwalającą nie tylko na masowe wystawianie ofert, ale także pobieranie zamówień z ERLI.pl. Dzięki naszej integracji otrzymujesz możliwość najszybszej synchronizacji danych – zamówienia, stany magazynowe, opisy, szablony cenników i inne informacje mogą być bezpośrednio przekazywane między systemami. Sellasist stanie się Twoim profesjonalnym integratorem, na którym zgromadzisz, udostępnisz i zaktualizujesz dane wielokanałowo, jednocześnie i intuicyjnie. Oprogramowanie Sellasist pozwoli Ci na efektywną integrację platform sprzedażowych, których dotychczas używałeś, powiększając ich listę o ERLI.pl, umożliwiając zarządzanie ofertami na wielu rynkach i optymalizując e-commerce Twojego biznesu.

Funkcje integracji

 • Dodanie dowolnej liczby kont ERLI.pl w panelu Sellasist
 • Import produktów i ofert z ERLI.pl do Sellasist
 • Masowe wystawianie ofert na ERLI.pl
 • Pobieranie zamówień z ERLI.pl do Sellasist
 • Mapowanie metod płatności i dostaw
 • Synchronizacja ERLI.pl z Sellasist – stany magazynowe i informacje o produktach
 • Filtry w panelu listy zamówień
 • Narzędzia pozwalające na automatyzacje sprzedaży online i obsługę zamówień z ERLI.pl
 • Skuteczne zarządzanie magazynem i zamówieniami
 • Usprawnienie procesu obsługi klienta

Jak zintegrować ERLI.pl z Sellasist?

Integracja pozwoli Ci na wygodne zarządzanie ofertami w Sellasist oraz wzrost wydajności w e-commerce. Otrzymasz pełną swobodę personalizacji wyglądu i ustawień Twoich ofert, a następnie będziesz je łatwo wystawiać bezpośrednio z panelu administracyjnego Sellasist. W Sellasist zintegrujesz wiele kont ERLI.pl i będziesz sprawnie nimi zarządzać, unikając niepotrzebnego logowania do każdego konta z osobna.

Po zalogowaniu się w panelu administracyjnym Sellasist, w zakładce Integracje kliknij ERLI.pl, a następnie przycisk Dodaj konto. Wklej swój Klucz dostępu (token), który wygenerujesz po zalogowaniu na swoje konto ERLI.pl w Ustawienia sklepu ⇨ Metoda integracji. Wybierz konto email i firmę. Zapisz wprowadzone dane i już możesz przystąpić do sprzedaży. Rozszerz funkcjonalności Sellasist z ERLI.pl!

Sprawdź szczegóły: Jak zintegrować konto ERLI.pl?

Podsumowanie 

O ERLI.pl w branży e-commerce z pewnością usłyszymy jeszcze niejednokrotnie. W zaledwie 3 lata osiągnęło popularnościowy pułap topowych platform sprzedażowych w Polsce. W maju ERLI.pl znalazło swoje miejsce w top 10 polskich platform e-commerce (TOP10 w badaniu Mediapanel). Będąc przedsiębiorcą internetowym warto jest zastanowić się więc nad wkroczeniem ze swoją ofertą na ERLI.pl. Szereg promocji i udogodnień dodatkowo skłania do uznania tej platformy e-commerce za godną Twojej uwagi, a wyróżniająca ją możliwość kreacji własnej marki poprzez zindywidualizowaną witrynę może jeszcze korzystniej wpłynąć na wizerunek Twojej firmy. Z Sellasist upłynnisz cały ten proces, w łatwy sposób łącząc wszystkie swoje kanały sprzedażowe. Nie czekaj i już dziś dołącz do ERLI.pl z Sellasist.

5/5 - (9 votes)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymaga pola oznaczone są *