Integracja z eMAG - WKRÓTCE

Sellasist - integracja z eMAG
WKRÓTCE!


Aktualnie pracujemy nad dwukierunkową integracją z jednym z czołowych rynków e-commerce w Europie, jakim jest platforma handlowa eMAG. Planujemy udostępnić tę integrację w pierwszym kwartale 2024 roku.

eMAG to znakomicie ugruntowana i dynamicznie rozwijająca się platforma e-commerce, obecna na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Jest to miejsce, w którym konsumenci dokonują zakupów online, a przedsiębiorcy mają dostęp do ogromnego rynku sprzedażowego.

Integrację zamierzamy wdrożyć dwuetapowo. W pierwszej kolejności użytkownikom Sellasist umożliwione zostanie pobieranie zamówień wraz z synchronizacją cen i stanów magazynowych, co skutkować będzie znacznym usprawnieniem procesów związanych z obsługą zamówień i dostaw. W drugim etapie wdrożenia pojawi się możliwość wystawiania ofert wraz z jego automatyzacją. W ramach naszej integracji, użytkownicy platformy Sellasist będą mieli możliwość wystawiania swoich ofert na platformie eMAG, co przyczyni się do szybszego dotarcia do nowego grona potencjalnych klientów.

Zobacz również integrację eMAG - WKRÓTCE z innymi systemami:

eMAG - WKRÓTCE + Integracja ze Sklepami Internetowymi

eMAG - WKRÓTCE + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

eMAG - WKRÓTCE + Integracja z Kurierami

eMAG - WKRÓTCE + Integracja z Płatnościami

eMAG - WKRÓTCE + Integracja z Hurtowniami

eMAG - WKRÓTCE + Pozostałe Integracje