Integracja z eMAG - WKRÓTCE

Sellasist - integracja z eMAG
WKRÓTCE!


Aktualnie pracujemy nad dwukierunkową integracją z jednym z czołowych rynków e-commerce w Europie, jakim jest platforma handlowa eMAG. Planujemy udostępnić tę integrację prawdopodobnie pod koniec 2023 roku lub w pierwszym kwartale 2024 roku.

eMAG to znakomicie ugruntowana i dynamicznie rozwijająca się platforma e-commerce, obecna na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Jest to miejsce, w którym konsumenci dokonują zakupów online, a przedsiębiorcy mają dostęp do ogromnego rynku sprzedażowego.

W ramach naszej integracji, użytkownicy platformy Sellasist będą mieli możliwość wystawiania swoich ofert na platformie eMAG, co przyczyni się do szybszego dotarcia do nowego grona potencjalnych klientów. Co istotne, nasza integracja z eMAG pozwoli również na automatyczne pobieranie zamówień, znacznie usprawniając i automatyzowując procesy związane z obsługą zamówień i dostaw. Dzięki temu zamówienia pochodzące z różnych kanałów sprzedaży można łatwo i sprawnie realizować za pomocą platformy Sellasist.

Zobacz również integrację eMAG - WKRÓTCE z innymi systemami:

eMAG - WKRÓTCE + Integracja ze Sklepami Internetowymi

eMAG - WKRÓTCE + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

eMAG - WKRÓTCE + Integracja z Kurierami

eMAG - WKRÓTCE + Integracja z Płatnościami

eMAG - WKRÓTCE + Integracja z Hurtowniami

eMAG - WKRÓTCE + Pozostałe Integracje