Integracja z ERLI.pl

ERLI.pl to polska platforma sprzedażowa, która działa na rynku od 2020 r. Skupiona jest na sprzedaży nowych produktów z 12 kategorii, takich jak: dziecko, elektronika, uroda, sport oraz zdrowie. Ta platforma e-commerce jest dostępna zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Sellasist oferuje dwukierunkową integrację umożliwiającą nie tylko masowe wystawianie ofert, ale także pobieranie zamówień z ERLI.pl. Dzięki tej integracji otrzymujesz możliwość szybkiej synchronizacji danych – zamówienia, stany magazynowe, opisy, szablony cenników i inne informacje mogą być bezpośrednio przekazywane między systemami.

Funkcje integracji ERLI.pl w Sellasist

Integracja Twojego konta ERLI.pl pozwoli Ci na wygodne zarządzanie ofertami w Sellasist. Masz pełną swobodę personalizacji wyglądu i ustawień ofert, a następnie możesz je łatwo wystawiać bezpośrednio z panelu administracyjnego Sellasist.

Obsługa wielu kont jednocześnie

 

Import ofert ERLI.pl do Sellasist

 

Masowe wystawianie ofert

 

Pobieranie zamówień

 

Szybka synchronizacja danych

 

Filtry na liście zamówień

 

Szablony ustawień i opisów

 

Automatyzacja w Sellasist

 
 

Jak sprzedawać na ERLI.pl?

ERLI.pl postawiło na zapewnienie niskich kosztów prowizji oraz ofercie korzystnych programów lojalnościowych, które są skierowane do kupujących. Aby móc sprzedawać na ERLI.pl, konieczne jest posiadanie działalności gospodarczej. ERLI zapewnia także miesięczny bezpłatny dostęp do konta ERLIShop dla nowych użytkowników! Już dziś skorzystaj z pełnego zakresu funkcji oferowanych przez ERLI.pl w Twoim Sellasist.

Jak zintegrować ERLI.pl z Sellasist?

Po zalogowaniu się w panelu administracyjnym Sellasist, w zakładce Integracje kliknij ERLI.pl, a następnie przycisk Dodaj konto. Wklej swój Klucz dostępu (token), który wygenerujesz po zalogowaniu na swoje konto ERLI.pl w Ustawienia sklepu ⇨ Metoda integracji. Wybierz konto email i firmę, możesz też wybrać kolor, którym będą oznaczane zamówienia pochodzące z tego konta. Będzie to przydatne, aby np. łatwo rozpoznać, które zamówienia spłynęły z konkretnego konta. Kliknij Zapisz i tyle – to proste!
 

Z Sellasist zarządzanie staje się prostsze

Sellasist obsłuży nie tylko jedno, ale dowolną liczbę Twoich kont ERLI.pl, zgodnie z Twoimi potrzebami. Na każdym koncie masz pełną kontrolę nad ustawianiem cen, opisów, zdjęć oraz modyfikowaniem parametrów i terminów dostaw. Możesz elastycznie dostosować cenę abonamentu do liczby aktywnych ofert, co oznacza, że płacisz tylko za te produkty, które rzeczywiście sprzedajesz!

Szybkie i proste wystawianie ofert

Integracja Twojego konta ERLI.pl pozwoli Ci na wygodne zarządzanie ofertami w Sellasist. Masz pełną swobodę personalizacji wyglądu i ustawień ofert, a następnie możesz je łatwo i masowo wystawiać bezpośrednio z panelu administracyjnego Sellasist.

Zoptymalizowana obsługa zamówień

Dzięki integracji ERLI.pl z Sellasist usprawnisz proces pobierania zamówień ze wszystkich marketplace’ów i sklepów internetowych. Nasz zautomatyzowany program sprawi, że obsługa zamówień będzie szybka i sprawna.

Integracja z przesyłkami ERLI.pl

To korzystne rozwiązanie, dzięki któremu obniżasz koszty i zyskujesz nowych klientów poprzez udostępnienie możliwości korzystania z dostaw ErliPRO.

Doliczanie prowizji do ofert ERLI.pl

Sellasist automatycznie doliczy prowizję do ofert wystawianych na ERLI.pl. Wystarczy, że zaznaczysz tę opcję.

Częsta synchronizacja i aktualizacja

Nikt tak często jak my, nie robi synchronizacji stanów magazynowych i cen! Integracja magazynu z różnymi kanałami sprzedaży, hurtowniami i systemami ERP gwarantuje bezpieczne zarządzanie produktami i ofertami w Sellasist.

Automatyzacja pracy w Sellasist

Dzięki Sellasist możliwe jest masowe wprowadzanie zmian w ofertach oraz wystawianie ich na platformie ERLI.pl i innych zintegrowanych marketplace’ach. Dodatkowo automatyczne akcje usprawniają proces obsługi zamówień oraz komunikację z klientami.
 

Już wkrótce!

Cały czas rozwijamy nasze oprogramowanie, więc wciąż pracujemy nad wdrożeniem dodatkowych funkcji w integracji z ERLI.pl dla Ciebie. W pierwszej kolejności wprowadzimy automatyczne wystawianie ofert. 
 

Zobacz również integrację ERLI.pl z innymi systemami:

ERLI.pl + Integracja ze Sklepami Internetowymi

ERLI.pl + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

ERLI.pl + Integracja z Kurierami

ERLI.pl + Integracja z Płatnościami

ERLI.pl + Integracja z Hurtowniami

ERLI.pl + Pozostałe Integracje