Integracja z hurtownią Multistore

Logotyp hurtowni Multistore

Hurtownia Multistore.pl to wielobranżowa hurtownia dropshipping, którą wyróżnia bardzo szeroki asortyment o wysokiej dostępności. Firma powstała w 2012 roku, to miejsce, w którym znajdą Państwo szeroki zakres produktów w 4 podstawowych kategoriach: dom, ogród, dziecko, sport/fitness.

Dostawca oferuje produktu z różnych kategorii, są to miedzy innymi: domki, kuchnie, edukacyjne, warsztaty, zestawy narzędziowe, wózki, kołyski, pchacze, drewniane klocki dla dzieci, kolejki drewniane, muzyczne, namioty, rowerki, hulajnogi i jeździki, plastikowe zabawki, maty, łóżeczka turystyczne, leżaczki i huśtawki, foteliki do karmienia, chodziki, foteliki samochodowe, krzesła, fotele, krzesła, fotele bujane, stoły, stoliki, stoliki do salonu, toaletki, szafki lub regały, wieszaki, suszarki, skrzynki na listy, mopy, materace i akcesoria, sprzęt fitness, trampoliny fitness, hantle i akcesoria, ławeczki, rowerki treningowe, oświetlenie ozdobne, huśtawki, wiszące krzesła, leżaki, pawilony, parasole, huśtawki i zjeżdżalnie, meble, stoły cateringowe, donice, donice standardowe, donice z oświetleniem, bramki i kosze, pontony, baseny, materace, place zabaw, materace, baseny, suszarki, akcesoria do trampolin.

 

Ważne!

W zależności od możliwości hurtowni i warunków współpracy z nią zależy, jakie dane asortymentowe zostaną pobrane do Sellasist. Poniżej znajduje się spis ogólnych możliwości naszego oprogramowania. Prosimy o kontakt z hurtownią w celu weryfikacji, jakie dane hurtownia udostępnia w swojej integracji.

Możliwości integracji Sellasist z hurtownią Multistore

Sellasist umożliwia łatwą i szybką obsługę asortymentu z hurtowni. Dzięki funkcjom zapewnionym przez integrację możesz skutecznie prowadzić wielokanałową sprzedaż. Pamiętaj, że przesyłanie danych uzależnione jest w dużej mierze od możliwości hurtowni, które się zmieniają.

Wystawianie produktów z hurtowni
na marketplace

Proste wystawianie produktów na Allegro, eBay, ERLI.pl, Empik Marketplace czy Arena.pl.

Synchronizacja stanów magazynowych
i cen produktów

Synchronizacja danych nawet co 30 minut, jeśli hurtownia ma taką możliwość.

Automatyczne wystawianie
i zamykanie ofert Allegro

Zarządzanie ofertami na podstawie stanów magazynowych hurtowni.

Obsługa sklepów internetowych

Personalizacja współpracy z hurtownią i przystosowanie pracy do funkcjonowania Twojego sklepu internetowego w Sellasist.

Automatyczne doliczanie prowizji Allegro

Brak dodatkowych kosztów automatycznego wystawiania produktów z hurtowni na Allegro z ceną podniesioną o kwotę prowizji za sprzedaż.

Przesyłanie zamówień do hurtowni

Umożliwienie przesłania konkretnych zamówień pod e-mail hurtowni, dzięki zastosowaniu funkcji masowej.
 

Poznaj korzyści współpracy z hurtownią
Multistore.pl przez Sellasist

 

Automatyczne dodawanie
i aktualizowanie produktów

Produkty podczas importu są automatycznie dodawane wraz z ich kategoriami oraz atrybutami, które zostaną automatycznie przypisane bądź stworzone w Sellasist. Podczas kolejnych aktualizacji dodawane są nowe towary wraz z brakującymi kategoriami. Możesz wybrać kategorie z hurtowni Multistore.pl, z których asortyment ma zostać pobrany do Sellasist.

Ustawienie marży od ceny sprzedaży

W prosty sposób ustawisz i narzucisz własną marżę, wskazując procentowo jej wysokość w zależności od ceny i kategorii produktu. Sellasist może automatycznie doliczyć marżę do cen w całym asortymencie. Dla przykładu: możliwe jest ustawienie marży 15%, gdy cena produktu wynosi od 50 do 100 zł i marży 30%, gdy cena waha się w przedziale 101-200 zł. System pozwala skonfigurować dowolną ilość progów cenowych.

Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen

Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen w oprogramowaniu Sellasist wyklucza ryzyko pomyłek, gdyż jest w pełni zautomatyzowana. Dodatkowo, dzięki oprogramowaniu Sellasist masz pewność, że korzystasz z najaktualniejszych zdjęć, opisów i cen w ofertach, ponieważ są one przygotowywane i aktualizowane przez hurtownię Multistore.pl.

Łatwy dostęp do bazy produktowej hurtowni

Zdjęcia, opisy i warianty produktów są automatycznie przesyłane do Sellasist i możesz je wykorzystywać, przy wystawianiu ofert na różnych kanałach sprzedaży. W ten sposób zaoszczędzisz cenny czas i zoptymalizujesz pracę.

Integracje z wieloma hurtowniami

Możesz nawiązać współpracę z wieloma hurtowniami jednocześnie. Dodatkowo możesz ustawić własne reguły wyliczania cen - inne dla każdej zintegrowanej hurtowni. Z opcji masowego wystawiania ofert skorzystasz na dowolnym marketplace.

Zobacz również integrację Multistore z innymi systemami:

Multistore + Integracja z Marketplace

Multistore + Integracja ze Sklepami Internetowymi

Multistore + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

Multistore + Integracja z Kurierami

Multistore + Integracja z Płatnościami

Multistore + Pozostałe Integracje