Obsługa sklepów internetowych

Zautomatyzuj swoją sprzedaż

Zintegruj Sellasist z dowolnym oprogramowaniem sklepu internetowego, by zarządzać całościowo swoją ofertą z poziomu jednego panelu administratora. Możesz połączyć Sellasist z dowolną liczbą sklepów internetowych, prowadzić skuteczną politykę cenową i automatycznie realizować zamówienia pochodzące z różnych kanałów sprzedaży. Obserwuj swój postęp analizując statystyki Sellasist - śledź bieżące statystyki sprzedażowe i dostosuj swoją ofertę jedynie kilkoma kliknięciami do aktualnej sytuacji rynkowej!

Gotowe integracje e-commerce

Pełna synchronizacja danych

Automatyczna obsługa zamówień

Skuteczne promowanie produktów

Połącz Sellasist ze sklepami internetowymi

Posiadasz już działającą platformę open source tj. PrestaShop, Magento czy WooCommerce? Zintegruj ją z Sellasist i ciesz się z szybkiej obsługi zamówień i zarządzania wszystkimi kanałami sprzedaży z jednego panelu administracyjnego!

Dzięki Sellasist zautomatyzujesz procesy obsługi sprzedaży i zintegrujesz:

 • produkty,
 • warianty,
 • statusy zamówień,
 • sposoby płatności,
 • producentów,
 • kategorie.

Synchronizacja produktów

Dzięki Sellasist nie dopuścisz do sytuacji, w której Twój klient końcowy kupi produkt, którego brakuje w stanach magazynowych. Stan magazynowy synchronizuje się ze wszystkimi ofertami wystawionymi zarówno w Twoich sklepach jak i innych kanałach sprzedaży zintegrowanych w Sellasist.

Pobieranie zamówień

Pobierz zamówienia do Sellasist zarówno z zintegrowanych sklepów internetowych jak i marketplace’ów. Dzięki synchronizacji i usystematyzowaniu zamówień w jednym panelu masz możliwość zarządzania zamówieniami pochodzącymi z różnych źródeł.

Automatyzacja

Przyspiesz i ułatw realizację zamówień pochodzących z różnych źródeł, a zaoszczędzony czas przeznacz na działania promocyjne, które zwiększą konwersję. Zacznij obsługiwać wielokanałową sprzedaż w jednym miejscu!

Przyspiesz realizację zamówień dzięki automatyzacji!

Obsługa wielokanałowej sprzedaży w jednym miejscu

Pełna kontrola nad magazynem i przepływem towarów

Integracje z hurtowniami i sprzedaż w dropshippingu

Automatyczne doliczanie marży do ceny produktów

Narzędzia ułatwiające towarowanie, księgowanie oraz komunikację

Szybka obsługa wysyłek w magazynie dzięki aplikacji Sellasist WMS

Automatyczne nadawanie przesyłek oraz drukowanie etykiet

Gotowe integracje do prowadzenia biznesu internetowego

Wypróbuj sklep internetowy Sellingo

Gotowa platforma do sprzedaży

Sellasist możesz zintegrować z Sellingo - gotowym oprogramowaniem do prowadzenia sklepu internetowego, które w sposób elastyczny dostosujesz do swoich indywidualnych wymagań i rozbudujesz wedle swoich potrzeb. Sellingo jest w 100% kompatybilne z Sellasist, więc po integracji całą sprzedaż poprowadzisz w jednym wygodnym panelu administracyjnym. Stwórz sklep internetowy, który będzie zarabiać!

Promowanie oferty

Promuj ofertę, by zachęcić klientów do dokonania zakupu w Twoim sklepie internetowym. Skorzystaj z metod promocji Sellasist i ustaw promocję na dane produkty, którą możesz w dowolny sposób konfigurować. Po skonfigurowaniu danej promocji w Sellasist włączy i wyłączy się ona automatycznie.

Wybierz parametry promocji:

 • Datę i godzinę rozpoczęcia i zakończenia promocji.
 • Typ oraz wartość udzielanego rabatu - sumę pieniężną lub procent.
 • Sposób i precyzję zaokrąglania cen.
 • Kategorię, w jakiej ma obowiązywać dana promocja.
 • Sklepy i zintegrowane serwisy, w jakich ma obowiązywać promocja.

Popupy informacyjne

Wyskakujące okienka, to funkcja Sellasist, która daje możliwość umieszczenia dodatkowych informacji na temat oferowanego na stronie produktowej produktu, takie jak tekst pomocy lub tabele rozmiarów. Utwórz okienka Popup w systemie Sellasist, by zamieścić ważne informacje dla użytkowników i w atrakcyjny sposób przedstawić ofertę swojego sklepu internetowego i uniknąć zbyt długich opisów na stronie internetowej.

Synchronizacja w czasie rzeczywistym

Brak limitu produktów i zamówień

W pełni responsywne, bezpłatne skórki graficzne

Wygodna konfiguracja wyglądu sklepu

Wsparcie przy wdrożeniu integracji

Zapewniamy pełne wsparcie przy wdrażaniu integracji, jesteśmy do dyspozycji i z chęcią odpowiemy na Twoje pytania. Skontaktuj się z nami, by poznać jak integracja działa w praktyce i jakie korzyści zyskasz współpracując właśnie z nami!

Funkcjonalny omnichannel

Sellasist to nie tylko wygodny system do realizacji zamówień ze sklepu online. Z naszym oprogramowaniem zdziałasz znacznie więcej! Kompleksowa obsługa sprzedaży jest na wyciągnięcie ręki!

Obsługa zamówień

Zarządzanie produktami

Automatyzacja procesów

Obsługa magazynu

Zarządzanie wysyłkami

Obsługa dokumentów sprzedażowych

Integracje z hurtowniami

Wsparcie