Integracja z AmbroExpress

AmbroExpress logotyp

Ambro Express to renomowany kurier specjalizujący się w profesjonalnej dostawie przesyłek niestandardowych na terenie Polski i Niemiec. Nasza firma zapewnia niezawodne i terminowe dostawy, dbając o bezpieczeństwo i kompleksową obsługę klientów. Dzięki naszej rozległej sieci, posiadającej 23 oddziały rozmieszczone w strategicznych lokalizacjach na terenie całego kraju, możemy zaoferować codzienne transporty i dostawy ładunków.

 Jak uruchomić integrację z AmbroExpress?

Zintegruj Sellasist z AmbroExpress

Zintegruj Ambro Express z menedżerem sprzedaży Sellasist i zapewnij swoim klientom bezpieczną i szybką dostawę zakupionego towaru za granicę. Ambro Express specjalizuje się w realizacji przesyłek krajowych, międzynarodowych, dostawach do domu oraz fulfillment. Integracja Ambro Express ze sklepami internetowymi Sellingo zapewni Ci nie tylko wysoką jakość usług dostawy, ale także oszczędność czasu i zasobów. Dostarczaj zamówienia swoim klientom szybko, pewnie i w ekonomiczny sposób dzięki współpracy z Ambro Express.
Korzyści z integracji z Ambro Express

 

Bezpieczeństwo

Dzięki integracji możesz mieć pewność, że zamówienia złożone przez zintegrowane sklepy internetowy Sellingo będą dostarczane w sposób bezpieczny i nieuszkodzony.

Szybkość

 Dzięki 23 oddziałom rozmieszczonym w całym kraju, Ambro Express oferuje dostawę przesyłek w systemie "next day" - to znaczy, że przesyłka zostanie dostarczona kolejnego dnia po odbiorze od nadawcy.

Oszczędność środków

Ambro Express oferuje konkurencyjne stawki za przesyłki oraz możliwość nadawania przesyłek bez konieczności korzystania z palet, co pozwala uniknąć dodatkowych kosztów.