Integracja z DHL PARCEL

Integracja z kurierem DHL oraz DHL Parcel umożliwia powiązanie Twojego konta DHL z Sellingo. Dzięki takiemu rozwiązaniu zautomatyzujesz zamawianie kuriera po odbiór przesyłek i nadasz je bezpośrednio z panelu Sellingo. Sprawdź także ofertę zintegrowanej usługi Sendego.pl!

DHL to niemiecka firma, która oferuje krajowe oraz międzynarodowe dostawy kurierskie. Ekspresowe usługi pocztowe na całym świecie, działające w ponad 220 krajach. DHL International posiada jedną z największych linii lotniczych na świecie, która wykorzystuje do transportu między innymi takie maszyny jak Boeing 757 Freighter oraz Airbus A 300.

Zintegruj DHL z Twoim sklepem internetowym w Sellasist

 
Połącz Twój sklep internetowy z kurierem, za którego pośrednictwem nadasz przesyłkę krajową i paczkę międzynarodową do dowolnego kraju Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii. 

Zapewnisz również wygodną formułę zwrotów klientom w sposób jak najbardziej dla nich wygodny i intuicyjny. 

Dzięki modułowi, udostępnionemu przez DHL, możesz wykorzystać rozwiązania, aby funkcje DHL24, tj. generowanie przesyłek i listów przewozowych, zamawianie kuriera po odbiór paczek z zamówieniami, informacje o statusie przesyłek były dostępne dla Twoich klientów.

Funkcje modułu integracji z DHL, to również:

 

Nadawanie przesyłek z karty zamówienia

 

Hurtowe lub automatyczne nadawanie przesyłek

 

Menedżer przesyłek

 

Synchronizacja statusów przesyłek