Integracja z PayU

PayU zyskuje na popularności od momentu powstania w 2007 roku, między innymi dlatego, że jest produktem stworzonym przez Grupę Allegro, a jednocześnie kiedyś PayU był jedynym operatorem płatności dostępnym na Allegro.pl. Obecnie bardzo dobrze rozpoznawalny przez klientów internetowych operator szybkich płatności.

Zintegruj płatności PayU z Twoim sklepem Sellingo w Sellasist!

Dzięki integracji Twoi klienci zyskają możliwość płatności internetowych, które będą dla nich intuicyjne, szybkie i przede wszystkim bezpieczne. PayU zaoferuje Twoim klientom płatność w Twoim sklepie online oraz w zintegrowanych kontach platform sprzedażowych.

Skorzystaj z rozwiązań bramki płatniczej:


  • Przelewy - szybkie dokonywanie płatności, przez przelewy elektroniczne oraz tradycyjne przelewy bankowe.
  • Karty płatnicze - płatności dokonywane przez kartę debetową lub kredytową, podobnie jak w sklepie stacjonarnym.
  • Wypłaty na kartę - Card Push umożliwia Twoim klientom rozliczenie nawet w ciągu pół godziny, przez cały rok - niezależnie od weekendów i świąt.
  • Płatność BLIK - dzięki płatności za pomocą kodu z mobilnej aplikacji bankowej.
  • Płatności kredytowe - Raty, to nowoczesne produkty kredytowe, zwiększające Twoją sprzedaż.
  • Płatności mobilne - dokonywanie płatności za pomocą jednego kliknięcia w smartfonie, bez wychodzenia z wersji mobilnej Sellingo.

  • Link do płatności -  wysyłanie do klienta wiadomości e-mail z linkiem do płatności, aby potwierdzać zamówienie. Tą metodę można wykorzystać, jako dodatkowe narzędzie marketingowe.
  • Mass Collect - szybkie wpłaty na indywidualny numer rachunku opłacanej usługi, polecane dla firm leasingowych i ubezpieczeniowych oraz przedsiębiorstw telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych, dostawcom internetu czy energii elektrycznej.
  • Doładowania - usługa komfortowego doładowania telefonu, dzięki któremu płatność online za doładowanie odbywa się szybko, sprawnie i bezpiecznie. Płatności można dokonać przelewem elektronicznym, kartą płatniczą, kartą debetową, BLIKiem, MasterPass Visa Check Out.

Włączenie płatności PayU jest bardzo proste

1. Prosta rejestracja - wystarczy wypełnić krótki formularz oraz zaakceptować umowy online. 
2. Szybka weryfikacja - poprzez dokonanie opłaty weryfikacyjnej i sprawdzenie danych.  Zaraz po tym możesz przyjmować płatności w Twoim sklepie Sellingo do limitu 2500 zł.
3. Łatwa integracja - konfiguracja płatności w panelu PayU oraz Sellingo, aby dostosować płatność do potrzeb klientów sklepu internetowego.
4. Akceptacja - przyjmij pierwszą transakcję od klienta i czekaj na wiadomość o pozytywnej weryfikacji. Zniesiony zostanie wtedy limit 2500 zł, a Ty wyślesz zamówienie i cieszyć się promocyjnymi stawkami PayU na start.

Zobacz również integrację PayU z innymi systemami:

PayU + Integracja z Marketplace

PayU + Integracja ze Sklepami Internetowymi

PayU + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

PayU + Integracja z Kurierami

PayU + Integracja z Hurtowniami

PayU + Pozostałe Integracje