Zarządzanie produktami

Twoje centrum dowodzenia zasobami

Z Sellasist profesjonalnie zrealizujesz strategię omnichannel. Ten sam produkt wyświetlisz w wielu miejscach jednocześnie - w sklepach internetowych, platformach sprzedażowych i porównywarkach cenowych, zachowując indywidualne ustawienia dopasowane do miejsca sprzedaży. Sellasist nie ogranicza Twoich możliwości, ponieważ dla każdego kanału możesz dostosować różne szablony i masowo zaadoptować do nich produkty.

Proste dodawanie produktów

Szybki import produktów

Masowe wystawianie ofert

Zarządzanie kategoriami

Jeden produkt - wiele opisów

Warianty, atrybuty, opcje

Integracje z hurtowniami

Filtrowanie i sortowanie produktów

Kontrola nad cenami i stanami

Hosting w cenie Sellasist

Generowanie kodów EAN

Tryb zbierania produktów

Przyspiesz swoją sprzedaż i zyskaj nowy komfort pracy!

Integracje z hurtowniami

Szybkie i automatyczne pobieranie produktów, kategorii, cen i stanów z hurtowni. Z pomocą automatyzacji, nowe produkty z hurtowni mogą automatycznie zostać wystawione w Twoim sklepie internetowym lub na Allegro. Do cen pobranych z hurtowni automatycznie naliczysz swoją marżę w zależności od wysokości ceny lub kategorii asortymentowej. Dane aktualizowane są najszybciej jak to możliwe! Zobacz katalog hurtowni do wyboru.

Błyskawiczna synchronizacja

Synchronizacja stanów magazynowych, opisów oraz cen w oprogramowaniu Sellasist jest w pełni zautomatyzowana, dzięki czemu unikniesz pomyłek i zaoszczędzisz swój czas. Synchronizacja przebiega równie szybko pomiędzy Sellasist a Allegro, sklepem internetowym czy programem ERP. Usługa ta u nas jest w pełni bezpłatna i niezależna od pakietu abonamentowego, jaki wybierzesz!

Pełna automatyzacja

Akcje automatyczne przygotowane w Sellasist pozwolą Ci na wystawianie produktów i zamykanie ofert bez Twojego udziału. Program samodzielnie zmieni czas wysyłki lub ustawienia Allegro jeśli na przykład stan u dostawców gwałtownie się zmniejszy. Akcje przystosujesz do swoich potrzeb, poprzez samodzielny wybór warunków oraz konfigurowanych ustawień. Pozwól Sellasist na perfekcyjną obsługę zamówień! Zobacz przykładowe akcje.

Tryb zbierania produktów

Tryb zbierania pozwala na wyznaczenie zbieraczowi zoptymalizowanej ścieżki zbierania produktów z zamówień złożonych w sklepie lub na marketplace. Aplikacja zapamiętuje lokalizacje produktów w magazynie, dzięki czemu może wskazać, w jaki sposób najszybciej zbierać zamówienia. Zamówienie zrealizujesz w prosty, automatyczny sposób używając jedynie smartfona lub kolektora! Sprawdź naszą aplikację.

Zaawansowana baza produktowa

Sellasist pozwoli Ci na stworzenie rozbudowanej bazy produktowej, którą z powodzeniem wykorzystasz w marketplace’ach i sklepach internetowych. Produkty możesz dodać ręcznie, ale również zaimportować z pliku, bazy hurtowni, czy z platformy sprzedażowej, na której posiadasz wystawiony asortyment.

Archiwum produktów

Aby nie usuwać asortymentu, którego aktualnie nie posiadasz na stanie, albo nie chcesz sprzedawać, możesz go zarchiwizować i potem wystawić ponownie, gdy wróci popyt na ten towar.

Zmiany masowe

Jednym kliknięciem wystaw oferty na Allegro czy Arena.pl; zmieniaj produktom ceny, kategorie, przypisanych producentów; modyfikuj stan magazynowy, wagę lub ustawiaj datę dostępności towarów.

Filtrowanie produktów

Zaawansowane filtry na liście produktów umożliwiają odszukanie danego towaru. Dzięki akcjom masowym wykonasz szybkie zmiany dla wszystkich towarów z danego obszaru.

Wielopoziomowe kategorie

W Sellasist stworzysz własne drzewo kategorii i zmapujesz je z kategoriami dostępnymi w marketplace lub zaimportujesz je do sklepu online. Możliwe jest również pobieranie produktów wraz z kategoriami z systemów ERP czy hurtowni.

Zarządzanie wysyłkami

Dla każdego produktu możesz ustawić indywidualny czas wysyłki widoczny dla klienta oraz przybliżoną wagę i rozmiar opakowania, które mają wpływ na koszt dostawy. Produkty wieloelementowe możesz podzielić na kilka paczek.

Lokalizacja magazynowa

Każdy produkt możesz ułożyć na konkretnej półce wirtualnego magazynu, dzięki czemu podczas kompletowania zamówień za pomocą naszej aplikacji, bez trudności odnajdziesz poszukiwany produkt. Dowiedz się więcej.

Rozbudowane informacje o produktach

Zazwyczaj produkty oprócz standardowego opisu oraz zdjęć potrzebują dokładniejszej specyfikacji, w tym celu możesz w Sellasist stworzysz warianty, atrybuty oraz opcje, które pozwolą Ci na najlepszą prezentację asortymentu. Sellasist umożliwia wygodną edycję danych, dodawanie galerii zdjęć i tworzenie rozbudowanych opisów produktów w różnych językach.

Edytor blokowy

Z edytorem blokowym stworzysz atrakcyjne opisy produktów, które zaimplementujesz w serwisie aukcyjnym lub sklepie online. Układ bloków pozwoli Ci na dodawanie zdjęć, nagłówków czy wypunktowań w dowolnej konfiguracji!

Popupy i strony

Do kategorii oraz pojedynczych produktów możesz przypisywać np. popupy z tabelą rozmiarową, które pokażą się użytkownikowi na karcie produktu oraz landing page z warunkami zwrotów, który podlinkujesz w powiadomieniu.

Wielojęzyczność

W Sellasist dodasz dowolny język, który umożliwi Ci stworzenie opisu produktów oraz dodania do niego informacji w tłumaczeniu. Produkt możesz sprzedawać także w dowolnej walucie na świecie.

Różne wersje produktu

Warianty to alternatywne produkty, różniące się między sobą np. rozmiarem, kolorem lub materiałem. Posiadają własne stany magazynowe i mogą zostać wykorzystane w filtrach, aby ułatwić klientom wyszukiwanie produktu.

Parametry specyfikacji

Atrybuty pozwalają określić cechy danego produktu, należące do opisu specyfikacji technicznej np. materiał, z którego została wykonana bluzka. Atrybuty mogą być przypisane do danej kategorii produktowej.

Dodatkowe opcje

Opcje to z kolei dodatkowe usługi oferowane przy zakupie danego produktu, np. ozdobne opakowanie pasujące do rozmiaru produktu. Opcje mogą powodować zmianę ceny oraz wagi zamówienia.

Przesyłanie danych

Integracje dostępne z Sellasist umożliwią Ci swobodny import oraz eksport produktów wraz ze wszystkimi informacjami. Omnichannel znacznie zwiększa efektywność sprzedaży, dlatego największą zaletą Sellasista jest jego wielokanałowość.


  • Jednym kliknięciem wystawisz tysiące ofert.
  • Ten sam produkt może mieć różne nazwy oraz opisy, w zależności od miejsca sprzedaży.
  • Oferty możesz swobodnie edytować i dopasowywać do szablonu.
  • W Sellasist zarządzisz polityką cenową i ustawisz różne promocje w zależności od kanału sprzedaży.
  • Oferty zostaną automatycznie zamknięte lub wystawione ponownie, jeśli stan magazynowy produktu na to pozwoli.

Ułatwienia dla sprzedawców Allegro

Sellasist jest idealnym programem dla wszystkich przedsiębiorców działających na Allegro. Wiemy, jak duży odsetek osób sprzedaje produkty na tej platformie, więc stworzyliśmy wyspecjalizowane narzędzia, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze, utrzymać Status Sprzedawcy i zautomatyzować wystawianie produktów. Zobacz, co zyskasz dzięki Sellasist!

Import i eksport ofert

Błyskawiczny import ofert z Allegro do Sellasist. Proste, automatyczne wystawianie ofert z Sellasist i innych zintegrowanych programów.

Synchronizacja

Szybka synchronizacja stanów magazynowych pomiędzy Allegro a Sellasist. Automatyczne zamykanie ofert w przypadku niskiego stanu magazynowego.

Funkcje automatyczne

Automatyczne doliczanie prowizji Allegro do ceny Kup teraz oraz automatyczna prośba o zwrot prowizji wysyłana do Allegro np. po nieopłaceniu zamówienia.

Produktyzacja

Tworzenie zestawów parametrów powiązanych z produktami Allegro (tzw. produktyzacja).
Automatyczne przypisywanie zestawów parametrów po kodzie EAN.

Wielopaki

Tworzenie wielopaków ze stanów magazynowych produktów sprzedawanych na sztuki. Kontrola stanów magazynowych zestawów produktowych.

Komunikacja

Zarządzanie wiadomościami, zgłoszeniami i opiniami. Blokowanie opłaty utrzymaniowej pobieranej w przypadku braku sprzedaży produktu.

Promowanie produktów

W Sellasist rabaty możesz udzielić na poszczególne produkty, kategorie, a także towar od konkretnych producentów. Obniżka czasowa może być kwotowa lub procentowa i obowiązywać w określonych godzinach. Zarządzaj cenami w sklepach internetowych i marketplace’ach, automatycznie dodając narzut lub ustaloną odgórnie prowizję od sprzedaży w prostym panelu administracyjnym Sellasist!

Promocje czasowe

Kody rabatowe

Produkt dnia

Inteligentna wyszukiwarka

Funkcjonalny omnichannel

Sellasist to nie tylko wygodny system do zarządzania produktami. Z naszym oprogramowaniem zdziałasz znacznie więcej! Kompleksowa obsługa sprzedaży jest na wyciągnięcie ręki!

Obsługa zamówień

Automatyzacja procesów

Obsługa magazynu

Zarządzanie wysyłkami

Obsługa sklepów internetowych

Obsługa dokumentów sprzedażowych

Integracje z hurtowniami

Wsparcie