Gotowe rozwiązaniaNewsroom

Integracja Sellasist z programami ERP

Integracja Sellasist z Integratory.pl.

Jak połączyć konto Wapro, Navireo, Subiekt czy Symfonia?

Sellasist podjął współpracę z Integratory.pl, dzięki czemu możesz rozszerzyć swojego menadżera sprzedaży o dodatkowy system księgowo-magazynowy. W ten sposób zwiększysz możliwości zarządzania magazynem i całą księgowością w Twojej firmie. Integratory zapewniają pełnę wsparcie w połączeniu Twojego Sellasista z:

 • WAPRO WF-MAG
 • NAVIREO
 • Subiekt NEXO
 • Subiekt GT
 • Symofnia ERP i Symfonia 50 Cloud

Główne funkcjonalności programu ERP i integracji z Sellasist

Programy znajdziesz na stronie integratory.pl. Zakres funkcjonalności i ceny są opisane w każdej z integracji z Sellasist.

 • Automatyczny import zamówień z Sellasist do programu ERP i aktualizacja statusów.
 • Przesyłanie informacji o towarach (w dwóch kierunkach) pomiędzy platformą Sellasist a programem ERP.
 • Obsługa walut i podatków, a także mapowanie stawek vat.
 • Pełna kontrola finansów firmy oraz rozliczeń z kontrahentami w programie ERP.
 • Wystawianie dokumentów, raporty z przychodów, zysków i rentowności, spis z inwentaryzacji.
 • Zarządzanie sprzedażą i automatyzacja zamówień w Sellasist.
 • Pełny wykaz funkcji znajdziesz tutaj.

Skorzystaj z naszego rabatu!

Wpisz kod: SELLASIST w koszyku na stronie integratory.pl, a otrzymasz 5% rabatu na zakup oprogramowania WAPRO WF-MAG, Navireo, Subiekt-Nexo-Pro i Subiekt GT! Przez 14 dni możesz testować wybrane programy. Integratory oferują również pierwsze bezpłatne wdrożenie zdalne przez technika integratory.pl, które nie zobowiązuje do zakupu programu. Gdy po okresie testowym nie zdecydujesz się na zakup programu – wygaśnie on automatycznie. W razie wątpliwości skontaktuj się z naszym partnerem: info@integratory.pl.

Specjalna promocja na integrację z programem Symfonia

Skorzystaj z naszej specjalnej oferty – integratory.pl we współpracy z Symfonią oferują produkt wyjątkowy, bo dwuskładnikowy. W cenie 1500 zł netto rocznie zawiera się integrator oraz roczna licencja WebApi.

SymSyncPro umożliwia pobranie wybranych zamówień z platformy do Symfonii. Program automatycznie podpowiada zamówienia, które nie zostały jeszcze przetworzone. Następnie zamówienie zostaje zaimportowane do Symfonii jako dokument zamówienia obcego lub dokument sprzedaży.

Integrator ma możliwość wiązania towarów ze sklepu z towarami w Symfonii na podstawie kodu towaru lub kodu kreskowego, dzięki czemu realizowana jest normalna gospodarka magazynowa (towar zostaje zarezerwowany lub zdjęty ze stanu w magazynie Symfonii). SymSyncPro obsługuje także towary/usługi jednorazowe oraz opcje/warianty towarów (każdy wariant towaru w sklepie internetowym musi mieć przypisany swój Symbol/kod kreskowy).

SymSyncPro zakłada także odpowiednie kartoteki kontrahentów (wiązane wg ID klienta), obsługuje także dodatkowe adresy dostawy.


Zobacz, jak uruchomić integrację: https://sellasist.pl/pomoc/jak-uruchomic-integracje-z-systemem-erp-subiekt-wf-mag-navireo-syphony

5/5 - (1 vote)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymaga pola oznaczone są *

12 − 2 =