Integracja z Płatności przy odbiorze

Płatność przy odbiorze jest wciąż popularną metodą płatności za zamówione towary. Oferowanie pobrania wzbudza zaufanie klientów, którzy nie są przekonani do zakupów internetowych i płatności online lub po prostu nie mają możliwości wykonania przelewu elektronicznego. Jest również koniecznością w przypadku pojawieniu się błędów na stronach banków. 

Zintegruj Twój sklep internetowy z metodą Płatności za pobraniem w Sellasist!

Płatność za pobraniem jest korzystną opcją zarówno dla Twojego sklepu internetowego, jak i dla Twoich klientów – to opcja łatwego i bezpiecznego dokonywania zakupów, pozwalająca na zwiększenie efektywności procesu logistycznego w Twojej firmie.

Płatności za pobraniem, to metoda płatności umożliwiająca Twojemu klientowi płatność za zamówienie w momencie jego odbioru od dostawcy. Metoda ta, choć jest starszą metodą jeżeli chodzi o dostarczanie towaru do odbiorców, wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów.

Zalety wykorzystania płatności za pobraniem w Twoim sklepie internetowym

  • Wygodna dla klienta – płatność przy odbiorze jest opcją, która umożliwia klientom złożenie zamówienia oraz zapłatę bez wychodzenia z domu, oraz dokonywania płatności elektronicznych.
  • Budująca zaufanie wśród klientów – płatność dokonywania w momencie odbioru towaru stanowi metodę komfortową i bezpieczniejszą od płatności online w rozumieniu części Twoich klientów.
  • Chroniąca przed oszustwami – bez obowiązku podawania swoich danych wrażliwych i posługiwania się nimi przy odbiorze towaru.
  • Z możliwością łatwej rezygnacji – gdy klient zdecyduje się zrezygnować z zamówienia, nie musi ponosić dodatkowych kosztów związanych ze zwrotem zamówienia, ponieważ może to zrobić przy odbiorze towaru.
  • Z efektywnym procesem logistycznym – płatność za pobraniem wymaga od kuriera lub poczty pobrania opłaty za produkt, co pozwala Twojemu sklepowi internetowemu uniknąć strat, związanych z nieodebranymi przesyłkami.

Zobacz również integrację Płatności przy odbiorze z innymi systemami:

Płatności przy odbiorze + Integracja z Marketplace

Płatności przy odbiorze + Integracja ze Sklepami Internetowymi

Płatności przy odbiorze + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

Płatności przy odbiorze + Integracja z Kurierami

Płatności przy odbiorze + Integracja z Hurtowniami

Płatności przy odbiorze + Pozostałe Integracje