Loader image

Jak w Sellasist dodać metodę dostawy za pobraniem?

 • Jak w Sellasist dodać metodę dostawy za pobraniem?
  Płatność przy odbiorze jest wciąż dość popularną metodą płacenia za zamówione towary. Jeśli chcesz umożliwić swoim klientom zakupy za pobraniem, musisz dodać w nim odpowiednio skonfigurowaną metodę dostawy.

  Jak dodać metodę dostawy za pobraniem?

  Jeśli na przykład chcesz dodać metodę wysyłki Kurier ups za pobraniem:

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym
  2. W zakładce Integracje kliknij Metody dostawy.  3. Kliknij Dodaj metodę dostawy.  4. Skonfiguruj metodę, pamiętając o nadaniu jej odpowiedniej nazwy, Np. Kurier UPS pobranie.  5. Zaznacz metodę płatności za pobraniem.
  6. Zapisz metodę dostawy.
  Więcej o dodawaniu metod dostawy ⇨Jak w Sellasist dodać i skonfigurować metody dostawy?.  Szablon wysyłki

  Po dodaniu metody dostawy, musisz przypisać ją w szablonie wysyłki. Więcej o szablonach wysyłki ⇨Jak w Sellasist dodać i poprawnie skonfigurować Szablony Wysyłki?.  Szablon nadania

  W szablonie nadania znajdziesz wiele ustawień niezbędnych do nadawania przesyłek. Każdy typ metody dostawy musi mieć dodany przynajmniej jeden własny szablon. Możesz korzystać z wielu szablonów. Jeśli masz już szablon, z którego korzystasz w ramach metody tego samego typu, jak na przykład Kurier UPS, metoda za pobraniem może korzystać z tego samego szablonu nadania. Szablon musi mieć wówczas włączoną opcję przesyłek za pobraniem.

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.