Loader image

Jak zintegrować Sellingo z Sellasist?

 • Jak zintegrować Sellingo z Sellasist?
  Dzięki integracji Twojego sklepu Sellingo z Sellasist możesz szybciej i efektywniej zarządzać sprzedażą i zaoszczędzić dużo czasu. Sellasist jest bardzo rozbudowanym asystentem sprzedaży oferującym wiele funkcji. Zyskujesz między innymi możliwość integracji z hurtowniami i portalami (eBay, Arena, Amazon) oraz możliwość wykonywania akcji masowych i automatycznych. Integracja sklepu Sellingo z Sellasist jest prosta.

  Jak mogę zintegrować Sellingo z Sellasist?

  Zanim przystąpisz do integracji sklepu Sellingo z Sellasist musisz założyć Sellasist. Sellasist musi być założony na tym samym koncie eSprzedaż, na którym masz sklep. Konto eSprzedaż jest zakładane automatycznie wraz ze sklepem Sellingo.

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym sklepu Sellingo, który chcesz zintegrować z Sellasist.
  2. W zakładce Integracje kliknij Sellasist.


  3. Przeczytaj dokładnie wszystkie informacje, które tam znajdziesz, a następnie kliknij Zintegruj.


  Sklep zostanie powiązany z Sellasist i nastąpi wylogowanie. Należy się wtedy zalogować danymi głównego administratora Sellasist. Dostęp dla ewentualnych pozostałych kont możesz ustawić w Sellasist ⇨ Administracja ⇨ Administratorzy.

  Uwaga!
  Twoje zamówienia i produkty ze sklepu NIE zostaną automatycznie przeniesione do Sellasist. Jeśli istnieje taka potrzeba, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Jeśli masz produkty w sklepie i chcesz go zintegrować z Sellasist, pamiętaj, że aby przenieść produkty potrzebujemy czasu. W takim wypadku najlepiej zgłoś nam chęć integracji wcześniej, przed połączeniem obu usług.

  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak wstawisz produkty z Sellasist do Sellingo

  Zobacz jak zmapujesz kategorie

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.