Wsparcie

Rozbudowany dział pomocy

Pomoc telefoniczna i e-mail

Darmowe webinary

Opieka indywidualna

Praktyczne instrukcje

Znajdź wszelkie wskazówki nawigacyjne dla naszego oprogramowania Sellasist w naszym rozbudowanym dziale Pomocy. W zakładce Pomoc znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez naszych klientów pytania (FAQ) oraz przewodnik pozwalający na dokonanie łatwych integracji oraz całościowej konfiguracji oprogramowania Sellasist.

Biuro obsługi klienta

Nie musisz czekać w długiej kolejce, zanim nasz specjalista rozpocznie z Tobą rozmowę! Jesteśmy dostępni dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 i odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Zacznij korzystać z oprogramowania Sellasist już teraz!

Zapytaj w wiadomości e-mail

Potrzebujesz informacji na temat indywidualnej integracji lub współpracy? Nasze Biuro Obsługi Klienta Sellasist odpowie na Twoje wiadomości e-mail w możliwie najkrótszym czasie! Napisz do nas przez formularz kontaktowy i stwórzmy razem oprogramowanie, które pozwoli kompleksowo zarządzać Twoim e-commerce w jednym miejscu.

Program partnerski

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zapraszamy kontaktu wszystkie firmy, które chcą zoptymalizować swoje działania e-commerce dzięki Sellasist oraz chcą rozpocząć współpracę na zasadzie programu partnerskiego. Jeśli masz problemy techniczne nie obawiaj się - nasi Specjaliści ds. technicznych pomogą Ci we wdrożeniu oprogramowania dla Twojej firmy.

Spotkanie osobiste

Zapraszamy również do naszego biura przy ul. Trawiastej 58 w Warszawie! Chcemy poznać Twoje oczekiwania, pomóc i doradzić Ci oraz zaprezentować jak działa Sellasist w praktyce. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 17.00 po wcześniejszym umówieniu terminu.

Bezpłatne Webinary

Zapisz się na nasz bezpłatny Webinar, by poznać bliżej Sellasist. Nasze cykliczne Webinary są doskonałym źródłem wiedzy o naszym oprogramowaniu i oferowanych przez nas usługach. Szkolenie odbywa się w każdą środę o godzinie 14.00. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania, które dotyczą poruszania się po naszym oprogramowaniu. Zadaj pytanie na czacie na żywo, a prowadzący kurs w trakcie jego trwania odpowie na Twoje zapytanie i z pewnością rozwieje wszystkie wątpliwości.

Poznaj Sellasist i zautomatyzuj swoją sprzedaż!

Weź udział w organizowanym przez nas Webinarze i dowiedz się m.in. jak obsłużyć sprzedaż na marketplace przy pomocy asystenta sprzedaży Sellasist. Podczas trwania kursu będą poruszane również tematy integracji z marketplace’ami: Amazon, Allegro, eBay, Arena, oraz sklepami internetowymi. Nasi specjaliści podzielą się z Tobą swoją wiedzą z zakresu masowego wystawiania ofert na marketplace oraz używania zmiennych w szablonach. Dowiesz się też jak łatwe jest dokonanie szybkich zmian w asortymencie Sellasist oraz jak zintegrować w Sellasist hurtownie i sklep internetowy. Dzięki krótkiemu wprowadzeniu do integracji Sellasist z Zamówieniami, Fakturami, Płatnościami i Wysyłkami sam skonfigurujesz oprogramowanie i sprawisz, że sprzedaż na wielu kanałach jednocześnie stanie się bardzo prosta.

Baza wiedzy o Sellasist

Nasze Webinary są nagrywanie, dzięki czemu tworzymy bazę wiedzy o Sellasist, do której możesz zaglądać o każdej porze. Zobacz jakie tematy były poruszane na naszych internetowych kursach i przewertuj nasze archiwum nagranych kursów!

Szkolenia indywidualne

Dla klientów indywidualnych nasi Specjaliści organizują szkolenia online poruszające konkretne interesujące Cię tematy. Chętnie stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt dla oraz wdrożymy funkcje, które będą spełniać Twoje oczekiwania. Oczywiście podczas realizacji indywidualnych projektów bierzemy pod uwagę cechy szczególne branży, w której działasz. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń w celu organizacji Webinaru dla Ciebie i Twoich współpracowników.

Opieka serwisowa

Jak wiadomo - nie ma ludzi nieomylnych, a technika czasem szwankuje. Dla wszelkich problemów pojawiających się od strony technicznej gwarantujemy bezpłatny serwis! Dedykowana opieka serwisowa oferowana przez naszych specjalistów w ramach współpracy to również indywidualne wsparcie klientów, którzy więcej wymagają i myślą o ciągłym rozwoju i modernizacjach na swojej stronie sklepu internetowego. Z chęcią wprowadzimy potrzebne zmiany, abyś był w pełni usatysfakcjonowany i zadowolony z działania Twojego sklepu internetowego.

Co zyskasz dzięki korzystaniu z dedykowanej opieki serwisowej?

  • Możliwość indywidualnego kontaktu z naszymi specjalistami oraz dostęp do systemu CRM.
  • Możliwość zgłaszania błędów bezpośrednio w dedykowanym CRM oraz nadawania priorytetów tym zgłoszeniom.
  • Realizacja Twoich zgłoszeń z pierwszeństwem w stosunku do otrzymywanych zgłoszeń przyjmowanych przez Biuro Obsługi Klienta.
  • Dedykowany Projekt Manager sklepu internetowego.
  • Zarezerwowana pula godzin pracy programisty w miesiącu nad wyłącznie Twoją stroną internetową (liczba godzin do ustalenia).
  • Comiesięczne raportowanie działań wykonanych na stronie sklepu internetowego.
  • Natychmiastowa reakcja na błędy krytyczne (uniemożliwiające działanie sklepu internetowego).
  • Oznaczanie zgłoszeń z reakcją natychmiastową w przypadku błędów krytycznych.
  • Pakiet SLA Natychmiastowe, tj. kontakt z programistą 24 godziny na dobę przez cały tydzień.

Sellasist pod klucz

Gdy nie czujesz się pewnie w pracy przy komputerze, a chcesz wprowadzić Asystenta Sprzedaży Sellasist nie obawiaj się! Nasi Resellerzy pomogą Ci wprowadzić Sellasist do Twojej firmy oraz pomogą Ci zacząć pracę z użyciem naszego menadżera sprzedaży. Nasz Reseller przyjedzie do Twojej firmy osobiście i przeprowadzi Cię krok po kroku przez wprowadzenie oprogramowania Sellasist dla Twojej firmy. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas w celu omówienia szczegółów.