Znajdź resellera Sellasist

Umów się na konsultacje lub wdrożenie z resellerem

Certyfikowani wdrożeniowcy Sellasist pomagają w przeniesieniu usług na nasze oprogramowanie oraz świadczą indywidualną pomoc dla małych i dużych firm. Sprawdź, czego potrzebujesz oraz czy któryś specjalista najbardziej odpowiada Twoim wymogom.

Konsultacje

Zastanawiasz się, jak przenieść swoje usługi na inne oprogramowanie i czy Sellasist jest dla Ciebie? Masz pytania dotyczące naszego oprogramowania i API? Umów się na płatną konsultację!

Konfiguracje

Potrzebujesz pomocy z wdrożeniem Sellasist krok po kroku? Nasi specjaliści podepną wszystkie integracje, skonfigurują metody i szablony dostaw, ustawią automatyzacje i wiele innych.

Wdrożenia

Myślisz o optymalizacji i usprawnieniach dla magazynu? Jesteś zainteresowany Sellasist WMS lub potrzebujesz wprowadzić tryb zbierania i pakowania zamówień? Zapytaj o wdrożenie!

Szkolenia

Potrzebujesz szkolenia dla siebie lub Twoich pracowników? Znajdź resellera, który świadczy taką usługę i umów się na dogodny dla Was termin. Szkolenia zazwyczaj przeprowadzane są online. 

Znajdź wdrożeniowca

Zobacz, który specjalista najbardziej sprosta Twoim oczekiwaniom i odezwij się do niego!

Marcin Ganiszewski

Współtwórca agencji Brainy Pixel. Z Grupą eSprzedaż łączy go długoletnia współpraca. Zajmuje się wdrażaniem oprogramowania Sellasist, optymalizacją procesów sprzedażowych oraz zarządzaniem sprzedażą na marketplace’ach. 

e-mail: marcin.ganiszewski@brainypixel.pl 

tel. 666998847

Cyprian Narewski

Od 5 lat prowadzi konsultacje oraz kompleksowe wdrożenia oprogramowania Sellasist. Wprowadzając WMS w małych i dużych magazynach czuje się jak ryba w wodzie! Działa online oraz na terenie woj. dolnośląskiego i lubuskiego.

e-mail: cyprian@narewski.net

tel. 536549537

CONNECTit

Kompleksowa implementacja Sellasist, szczególnie w obszarze wdrożeń WMS-a oraz konfiguracji oprogramowania ERP OPTIMA i SUBIEKT. Doświadczony w praktycznym wdrażaniu procedur i instrukcji stanowiskowych, z naciskiem na magazynowanie, produkcję, obsługę zamówień oraz stacjonarne wdrożenia magazynowe. 

e-mail: info@connectit.com.pl

tel. 783777499

Robowork

Twórca customowych aplikacji dla zewnętrznych rozwiązań oraz integratorów. Stworzy oddzielny program webowy lub desktopowy np. do automatycznej modyfikacji zamówień czy produktów,  dopasowany do Twoich potrzeb i połączy go z Twoim kontem Sellasist.

e-mail: support@robowork.pl

www.robowork.pl

Inspigo

Konsultacje ws przeniesienia usług oraz kompleksowe wsparcie w tym zakresie. Wdrożenia Sellasist, integracja z InspigoFiscal. 

e-mail: kontakt@inspigo.pl

tel. 797357770

www.inspigo.pl

Damian Kamiński

Zajmuje się obsługą systemów informatycznych, prowadzi konsultacje on-line oraz na miejscu w województwie podkarpackim. 

e-mail: damian@syslan.pl

tel. 512614500

www.syslan.pl


Janek Herkowiak

Web developer z dużym doświadczeniem w branży e-commerce. Zmigruje Twoją sprzedaż na Sellasist, przeprowadzi konsultacje i zajmie się pełną konfiguracją systemu oraz sklepu internetowego.

e-mail: kontakt@janekherkowiak.pl

tel. 692740253

janekherkowiak.pl

Chcesz podjąć z nami współpracę?

Zajmujesz się wdrożeniami systemów e-commerce w biznesach internetowych Twoich klientów? Chcesz polecać również nasze rozwiązanie? Skontaktuj się z nami, aby poznać atrakcyjne warunki współpracy!

e-mail: p.ambrochowicz@esprzedaz.com

tel. 530380490


 

Integratorzy ERP oraz producenci własnych rozwiązań IT

Znajdziesz tu firmy, które podłączą dowolną integrację z programem magazynowo-księgowym czy sklepem internetowym lub stworzą dedykowaną aplikację dostosowaną do Twoich potrzeb.

e-merge

Zespół zajmuje się budowaniem integracji pomiędzy sklepami internetowymi a systemami ERP. W ich ofercie znajdują się zarówno usługi jednorazowej integracji danych, jak i regularne prace w dłuższych okresach. Do Sellasist e-merge podepnie wybrany przez Ciebie sklep internetowy lub program magazynowy.

e-mail: biuro@e-merge.pl

tel. 572 200 202

www.e-merge.pl

PBS SOFT SERWIS

Autoryzowany Partner i punkt serwisowy Insert, producent autorskich dodatków do programów Insert. Wdrożenia systemów handlowych księgowych i kadrowo płacowych w oparciu o oprogramowanie Insert GT i Insert Nexo. Szkolenia z programów Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant z linii GT oraz Nexo.

e-mail: biuro@pbs-soft-serwis.pl

tel. 505 163 063

www.pbs-soft-serwis.pl

Agencje, które pomogą Ci zwiększyć zyski

Szukasz wsparcia dla swojej sprzedaży? Sprawdź ofertę naszych partnerów!

Romicore

Romicore to zespół 40 ekspertów od e-commerce, którzy kompleksowo wspierają firmy w obsłudze i rozwoju sprzedaży w Polsce i za granicą. Jednym z ważnych elementów procesu sprzedaży w e-commerce są integracje i automatyzacje, które właściwie opracowane i wdrożone znacząco ułatwiają działanie sklepu, poprawiają doświadczenia użytkownika / klienta oraz przyczyniają się do rozwoju sprzedaży. 

e-mail: biuro@romicore.pl

tel. 797 526 853

www.romicore.pl

Pryzmat Media

Autoryzowana Agencja Allegro z najwyższym odznaczeniem Partner Plus. Na podstawie audytu Twojego konta i ofert Allegro zaproponuje rozwiązania, które pomogą Ci zwiększyć zyski. Agencja poprowadzi SEO oraz Allegro Ads, pomoże w integracji, a także automatyzacji procesów sprzedażowych. Pryzmat Media prowadzi również usługi w zakresie takich platform jak: EMag.ro, Amazon.de, Kaufland.de, Ebay.de i Ceneo.

e-mail: info@pryzmat.media

tel. 888 889 564

www.pryzmat.media