Zintegruj swój Sellasist z Empik Marketplace!

Chcesz docierać do swoich klientów na kilku platformach typu marketplace? Sellasist to miejsce, gdzie masz cały swój e-commerce w jednym miejscu! Co to tak naprawdę oznacza? Pełną automatyzację sprzedaży, gdzie będziesz mógł wystawiać produkty masowo na kilku kanałach marketplace jednocześnie, są to m.in. eBay, Amazon, Allegro, Empik oraz OLX. Dzięki Sellasist możesz masowo wystawiać ogłoszenia jak i je pobierać w jednym miejscu z wielu kanałów w tym samym czasie. Teraz w Sellasist masz już możliwość wystawiania produktów na Empik Marketplace! Chcesz się dowiedzieć więcej? Koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca!

Czym jest Empik Marketplace?

Empik Marketplace to stosunkowo nowy kanał sprzedaży, który pojawił się na polskim rynku e-commerce. Choć Empik jest głównie kojarzony z siecią księgarń stacjonarnych i internetowych to od niedawna stał się również marketplacem ogólnodostępnym dla wszystkich sprzedawców internetowych. Warto zaznaczyć, że sieć sklepów Empik cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów, dlatego wyjście ze swoimi produktami właśnie tam może być dla Ciebie szansą na zwiększenie sprzedaży. Wiele firm korzysta z tego, że może rozwijać się wielokanałowo i tym samym wykorzystanie do tego jednego z najpopularniejszych serwisów e-commerce może być strzałem w dziesiątkę! Empik Marketplace wypracował sobie w krótkim czasie dobrą pozycję w polskim e-handlu zwłaszcza w sektorze B2B. Kilkanaście różnych kategorii w Empik Marketplace i unikatowi użytkownicy, których może być razem kilka milionów, sprawia, że jest to niezwykle dobre miejsce dla sprzedawców. 

Zintegruj swój Sellasist z Empik Marketplace!, Blog Sellasist

Rozwiń swój biznes o Empik Marketplace, dzięki Sellasist

Sellasist to Menadżer Sprzedaży dla każdego sprzedawcy internetowego, który ma styczność w codziennej z pracy Allegro, OLX, Amazon, eBay, czy Empik. Zautomatyzowana sprzedaż online to oszczędność Twojego czasu, który do tej pory musiałeś poświęcić na pojedyncze wystawianie ofert w różnych marketplacach. System Sellasist został stworzony z myślą o sprzedawcach aukcyjnych, którzy w swojej pracy potrzebują narzędzia, które pozwoli im przyspieszyć wystawianie ofert oraz pobieranie zamówień.  

Jakie możliwości rozwoju daje Ci integracja z Empik? 

  • Zwiększysz swoją sprzedaż 
  • Dotrzesz, dzięki niej do nowych klientów
  • Zwiększysz rozpoznawalność swoich produktów i marki 
  • Poszerzysz swój sklep internetowy o dodatkowy kanał sprzedaży
Zintegruj swój Sellasist z Empik Marketplace!, Blog Sellasist

Jak włączyć integrację Empik Marketplace z Sellasist? 

Skoro znasz już korzyści z integracji, to teraz z pewnością po zalogowaniu się do panelu administracyjnego zastanawiasz się jak ją włączyć. Wystarczy, że w pierwszym kroku zalogujesz się do panelu administracyjnego w Empik Marketplace i klikniesz swój login i przejdziesz do zakładki Klucz API. W następnych krokach musisz wygenerować klucz API, a następnie przejść do zakładki Preferencje dot. powiadomień i zaznaczyć je według uznania. W kolejnych krokach musisz zalogować się do Sellasist i w zakładce Integracje znaleźć Empik i dodać konto. Wpisując dowolną nazwę konta przy jego dodawaniu musisz wkleić klucz API Marketplace, przy uzupełnieniu pozostałych pól kliknij Zapisz i gotowe!

Więcej informacji znajdziesz w naszej pomocy —> https://sellasist.pl/pomoc#jak-uruchomic-integracje-z-empik-marketplace

(Do czerwca integrację Empik Marketplace znajdziesz w panelu Sellasist w funkcjach eksperymentalnych).

Jak działa integracja z Empik Marketplace?

  • Masz łatwy dostęp do podłączenia konta
  • Zarządzasz ofertami Empik z poziomu Sellasist
  • Pobierasz zamówienia i informację o płatnościach i wysyłce w Sellasist
  • Synchronizujesz stany magazynowe i ceny z poziomu Sellasist
  • Automatycznie wznawiasz oferty po zaktualizowaniu stanów magazynowych 
  • Automatycznie wystawiasz oferty 
5/5 - (2 votes)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymaga pola oznaczone są *

17 + 6 =