Loader image

Jak zintegrować konto Allegro?

 • Jak zintegrować konto Allegro?
  Integracja z Allegro pozwoli Ci na proste zarządzanie ofertami na Twoim koncie Sellasist. Możesz dostosować wygląd i ustawienia ofert tak jak chcesz, a potem łatwo wystawiać je bezpośrednio z panelu administratora Sellasist. Z jednym Sellasist możesz zintegrować wiele kont Allegro i zarządzać wszystkimi bez konieczności uciążliwego logowania na każde z osobna.


  Wypełnij formularz i skorzystaj z pakietu korzyści przygotowanego dla nowych klientów Allegro!

  Przejdź do formularza -⇨

  Przed dodaniem konta Allegro, przejdź na stronę Allegro.pl i WYLOGUJ SIĘ. Upewnisz się w ten sposób, że nie jesteś zalogowany na Allegro.pl. Dzięki temu przypadkowo nie dodasz żadnego niechcianego konta Allegro.

  Jak mogę dodać konto Allegro?

  1. Zaloguj się w Panelu Administracyjnym
  2. W zakładce Integracje kliknij Allegro.  3. Kliknij przycisk Dodaj konto.


  4. Zostaniesz przeniesiony do strony logowania na Allegro, ZALOGUJ SIĘ na konto, które chcesz dodać. Należy tu wpisać login i hasło, którym logujesz się na Allegro. Jeżeli nie pamiętasz hasła - można skorzystać z przypomnienia na stronie.  5. Po zalogowaniu system poprosi o potwierdzenie uzyskania dostępu do konta. Po potwierdzeniu klawiszem Zgadzam się, konto zostanie w pełni zintegrowane.

  Po dodaniu konta, integracja ważna jest przez rok. Przed końcem okresu ważności należy ją przedłużyć, klikając klawisz PRZEDŁUŻ WAŻNOŚĆ KONTA. Integrację można przedłużać w każdym momencie ważności, w takim przypadku, przedłuży się ona na rok liczony od dnia kliknięcia, nie od daty końca poprzedniej ważności. Przed kliknięciem PRZEDŁUŻ WAŻNOŚĆ KONTA, tak samo jak przy integracji, upewnij się że jesteś wylogowany z konta Allegro na stronie Allegro.pl.  Po kliknięciu w ikonę ołówka po prawej stronie, edytuj konto i ustaw typ konta Allegro, powiązane konto email oraz firmę. Wybierz kolor, którym będzie oznaczane to konto, np. w liście zamówień. Będzie to przydatne, aby np. łatwo rozpoznać, które zamówienia spłynęły z konkretnego konta.
  Po prawidłowym zintegrowaniu konta Allegro, możesz zarządzać nim w Sellasist.

  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Zobacz jak zaimportujesz asortyment
  Jak zaimportować asortyment i oferty z Allegro?

  Zobacz jak dodasz szablon ustawień

  Zobacz jak wystawisz ofertę
  Jak wystawić ofertę Allegro?

  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.