Loader image

Jak zintegrować konto Allegro?

 • Jak zintegrować konto Allegro?
  1. Przed dodaniem konta Allegro, przejdź na stronę Allegro.pl i WYLOGUJ SIĘ. Upewnisz się w ten sposób, że nie jesteś zalogowany na Allegro.pl. Dzięki temu przypadkowo nie dodasz żadnego niechcianego konta Allegro.

  1. Aby zintegrować usługę należy zalogować się do Panelu Administracyjnego, przejść do karty IntegracjeAllegro.

  2. Na tej stronie klikamy w przycisk Dodaj konto.

  3. Zostaniesz przeniesiony do strony logowania na Allegro, ZALOGUJ SIĘ na konto, które chcesz dodać.
  Należy tu wpisać login i hasło, którym logują się Państwo na Allegro. Jeżeli nie pamiętają Państwo hasła - można skorzystać z przypomnienia na stronie.

  4. Po zalogowaniu system poprosi o potwierdzenie uzyskania dostępu do konta. Po potwierdzeniu klawiszem Zgadzam się, konto zostanie w pełni zintegrowane.

  Po dodaniu konta, integracja ważna jest przez rok. Przed końcem okresu ważności należy ją przedłużyć, klikając w klawisz PRZEDŁUŻ WAŻNOŚĆ KONTA znajdujący się w panelu administracyjnym.
  Integrację można przedłużać w każdym momencie ważności, w takim przypadku, przedłuży się ona na rok liczony od dnia kliknięcia, nie od daty końca poprzedniej ważności. Przed kliknięciem PRZEDŁUŻ WAŻNOŚĆ KONTA, tak samo jak przy integracji, upewnij się że jesteś wylogowany z konta Allegro na stronie Allegro.pl.

  Po kliknięciu w ikonę ołówka po prawej stronie, edytuj konto i wybierz kolor, którym będzie oznaczane to konto, np. w liście zamówień. Będzie to przydatne, aby np. łatwo rozpoznać, które zamówienia spłynęły z konkretnego konta.

  Jak pobierać zamówienia z Allegro? Jak włączyć pobieranie zamówień?

  Jak wystawić ofertę Allegro?

  Po prawidłowym uzupełnieniu loginu i hasła Allegro w integracji, możemy przejść do edycji wybranego produktu i tam w zakładce Allegro kliknąć Dodaj Nową Ofertę - przejdziemy wtedy do formularza podobnego do tego z allegro.pl, gdzie będziemy mogli wystawić aukcję z tym produktem.


  Tak samo wygląda integracja konta Allegro w Sellasist:
  1. Przed dodaniem konta Allegro do Sellasist, przejdź na stronę Allegro.pl i WYLOGUJ SIĘ lub upewnij się, że nie jesteś zalogowany na Allegro.pl. Dzięki temu przypadkowo nie dodasz żadnego niechcianego konta Allegro.

  2. Otwórz kartę INTEGRACJE w panelu administracyjnym Sellasist, następnie kartę ALLEGRO.


  3. Na górze, po lewej stronie znajdziesz zielony klawisz +DODAJ KONTO, kliknij go aby dodać nowe konto.  4. Zostaniesz przeniesiony do strony logowania na Allegro, ZALOGUJ SIĘ na konto, które chcesz dodać.  5. Po zalogowaniu system poprosi o potwierdzenie uzyskania dostępu do konta. Po potwierdzeniu klawiszem Zgadzam się, konto zostanie w pełni zintegrowane.  6. Po dodaniu konta, integracja ważna jest przez rok. Przed końcem okresu ważności należy ją przedłużyć, klikając w klawisz PRZEDŁUŻ WAŻNOŚĆ KONTA znajdujący się w panelu administracyjnym.
  Integrację można przedłużać w każdym momencie ważności, w takim przypadku, przedłuży się ona na rok liczony od dnia kliknięcia, nie od daty końca poprzedniej ważności.
  Przed kliknięciem PRZEDŁUŻ WAŻNOŚĆ KONTA, tak samo jak przy integracji, upewnij się że jesteś wylogowany z konta Allegro na stronie allegro.pl.


  Po kliknięciu w ikonę ołówka po prawej stronie, edytuj konto i wybierz kolor, którym będzie oznaczane to konto, np. w liście zamówień. Będzie to przydatne, aby np. łatwo rozpoznać, które zamówienia spłynęły z konkretnego konta.
  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.