Loader image

Jak zaimportować asortyment i oferty z Allegro?

 • Jak zaimportować asortyment i oferty z Allegro?

  To narzędzie służy do importu ofert z Allegro do Sellasist. Na podstawie danych z Allegro zostaną utworzone produkty w karcie Asortyment ⇨Produkty i oferty w karcie Oferty ⇨Allegro.  Po imporcie Twoje oferty Allegro będą mogły być obsługiwane za pomocą Sellasist.

  Szablony ustawień zostaną dobrane automatycznie. W przypadku braku pasującego szablonu, zostanie on utworzony. Cenniki wysyłek i zestawy usług dodatkowych zostaną pobrane z Allegro.

  Kategorie asortymentu zostaną utworzone automatycznie w strukturze odpowiadającej kategoriom Allegro.

  Jak zaimportować asortyment z Allegro?


  Po integracji z Allegro i przejściu do karty Integracje ⇨ Allegro należy kliknąć w niebieski klawisz  Importuj Asortyment i Oferty przy wybranym koncie Allegro.

  WAŻNE!!! Pobrane oferty nie zostaną powiązane z już istniejącymi produktami. Nie pobierają się też oferty, które już są w bazie Sellasist.

  Jeżeli wcześniej nie zintegrowałeś konta Allegro, zapoznaj się z instrukcją integracji:
  Jak zintegrować konto Allegro?

  Po kliknięciu klawisza  Importuj Asortyment i Oferty zostaniesz poproszony o ustawienie parametrów importu:  Status ofert - Możesz wybrać które oferty pobierzesz z Allegro. Można pobrać aktywne, zakończone i szkice. Polecamy jednak pobierać tylko aktywne oferty.

  Pole Danych - Wybierzesz do którego pola danych ma trafić opis oferty. Zdjęcia trafią do karty Galeria zdjęć w produkcie.

  UWAGA!!! Pole danych, do którego trafi opis oferty musi mieć wybrany w ustawieniach Treści ⇨ Pola Danych, w edycji pola, rozbudowany edytor Allegro.


  Po wybraniu tych opcji wystarczy już tylko kliknąć klawisz Importuj

  W przypadku potrzeby zaimportowania produktów z pliku CSV, hurtowni lub z innego źródła, prosimy o kontakt - biuro@esprzedaz.com

  POWIĄZANE ARTYKUŁY:

  Sprawdź jak możesz utworzyć Pola danych

  Zobacz ja dodać nowe produkty

  Dodaj parametry do swoich ofert


  Oceń tę informację:

  - +

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

skontaktuj się z nami

Biuro obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.