Gotowe rozwiązaniaPoradnik sprzedawcy

Sprawnie przyjmij dostawę w Sellasist WMS

Tryb przyjęcia towaru w aplikacji Sellasist WMS

Chciałbyś zautomatyzować obsługę dostaw w Twoim magazynie, ale nie wiesz, jak to zrobić? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i implementacji trybu przyjęcia dostawy w naszej aplikacji Sellasist WMS.

Korzyści trybu przyjęcia towaru Sellasist WMS

 • Wielokrotne przyspieszenie i usprawnienie pracy
 • Zwiększenie efektywności pracowników magazynu
 • Przyjmowanie na magazyn produktów z kodami i bez kodów kreskowych
 • Elastyczne i ekspresowe skanowanie produktów
 • Szybka rejestracja dostaw w systemie
 • Proste generowanie i archiwizowanie dokumentów zakupowych

Zapewniamy Twojej firmie e-commerce 360°!

W Sellasist nie tylko zintegrujesz Twoje sklepy internetowe, Allegro.pl, Arena.pl, eBay i inne marketplace, hurtownie oraz programy ERP, kurierów, płatności. Z nami będziesz w pełni zarządzać Twoim sklepem internetowym oraz magazynem!

Sprawnie przyjmij dostawę w Sellasist WMS, Blog Sellasist

Co to jest Sellasist WMS?

Sellasist WMS to aplikacja na telefon, która pozwoli Ci szybko obsługiwać zamówienia w Twoim magazynie! Dzięki zastosowanej w aplikacji automatyzacji oraz dedykowanej integracji z oprogramowaniem Sellasist będziesz w stanie obsłużyć nawet o połowę więcej zamówień niż w chwili obecnej!

Sellasist WMS posiada tryby działania:

 • tryb przyjęcia towaru,
 • tryb rozlokowania produktów,
 • tryb zbierania,
 • tryb pakowania,
 • tryb podglądu,
 • tryb inwentaryzacji,
 • tryb sprzedaży bezpośredniej.

Przeczytaj więcej informacji o naszej aplikacji na naszej stronie internetowej: Aplikacja do obsługi zamówień.

Oszczędzaj cenny czas!

Jak wiemy dużą część czasu pracownikom w magazynie czy sklepie stacjonarnym zajmuje przyjmowanie dostaw. Jeżeli sam zajmujesz się w magazynie przyjmowaniem towaru, z pewnością jesteś w stanie wyobrazić sobie jak w inny sposób zagospodarowałbyś czas przeznaczony np. na sprawdzenie ilości przyjmowanego towaru, ręczne wpisanie danych do komputera. Ponadto zapewne towarzyszy Ci stres związany z prawidłowym i bezbłędnym utworzeniem dokumentu przyjęcia towaru (PZ).

Mam dla Ciebie dobrą infomację – od dziś możesz realizować swoje plany, bo z WMS Sellasist zaoszczędzisz mnóstwo czasu! Przyjęcie dostawy na magazyn oraz utworzenie PZ z naszą aplikacją zajmie Ci połowę przeznaczonego czasu na ręczne działania, które wykonywałeś do tej pory.

By rozpocząć korzystanie z naszej autorskiej aplikacji WMS Sellasist wejdź w zakładkę Administracja ⇨ Sellasist WMS i aktywuj usługę. Zachęcamy do skorzystania z naszej pełnej oferty i implementacji pełnej funkcjonalności Sellasist WMS w swoim magazynie.

Więcej o pełnej ofercie przeczytasz na naszej stronie Sellasist: Aplikacja do obsługi magazynu i zamówień.

Jak działa tryb przyjęcia towaru?

Do obsługi dostaw w trybie przyjęcia towaru potrzebujesz skanera, kolektora lub smartfona. Po zalogowaniu się do Sellasist WMS możesz rozpocząć skanowanie kodów kreskowych przyjmowanego towaru oraz uzupełnianie szczegółowych danych produktu. Gdy przyjmujesz na magazyn dużą ilość takich samych produktów, np. 100 sztuk, nie będziesz musiał ich kolejno skanować. Wystarczy, że wpiszesz ich ilość i zatwierdzisz przyjęty towar na ekranie kolektora bądź smartfona. W ten sposób możesz sprawnie i szybko przyjąć całą dostawę!

Sprawnie przyjmij dostawę w Sellasist WMS, Blog Sellasist

Jak w szybki sposób utworzyć PZ?

Zażegnaj stres związany z tworzeniem PZ! Dokument przyjęcia towaru tworzy się automatycznie podczas skanowania towarów z dostawy. Minimalizuje to ryzyko popełnienia błędu przy generowaniu dokumentu. Możesz edytować dokument sprzedaży w Sellasist, zatwierdzić go, zapisać oraz wysłać do hurtowni, od której zakupiłeś dany towar z dostawy.

Więcej na temat trybu przyjęcia w Sellasist przeczytasz na naszej stronie Sellasist – Tryb Przyjęcia.

Dostawa produktów bez kodów kreskowych

Sellasist WMS zapewnia Ci innowacyjne możliwości pracy w magazynie oraz rozwiązuje szereg problemów. Produkty bez kodów kreskowych możesz przyjąć dzięki możliwości generowania własnych wewnętrznych kodów kreskowych produktów w Sellasist. Wystarczy kilka kliknięć i by do każdego rodzaju produktu przypisać kod kreskowy skanować go w trybie przyjęcia towaru.

Podsumowanie

 • Dzięki zastosowaniu Sellasist WMS zyskasz nowe możliwości pracy w magazynie.
 • Tryb przyjęcia towaru umożliwi Ci szybkie i bezproblemowe przyjęcie dostawy oraz utworzenie dokumentu PZ.
 • Sellasist WMS pozwoli na rozwiązanie problemu przyjmowania towaru bez przypisanych kodów kreskowych.

Chcesz pracować z Sellasist WMS w Twojej firmie? Zapraszamy do kontaktu z naszym BOK!

5/5 - (11 votes)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymaga pola oznaczone są *

cztery × 2 =