Tryb zbierania Sellasist WMS

Z aplikacją Sellasist WMS możesz wielokrotnie przyspieszyć pracę w Twoim magazynie. Aby Twój magazyn działał bez zarzutu, a pracownicy nie musieli wykonywać zbędnych czynności – nasza aplikacja służąca do przyjęcia, kompletacji i przygotowania towaru do wysyłki jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Przeczytaj jak działa tryb zbierania oraz tryb podglądu zamówienia w Sellasist WMS i skorzystaj z naszej oferty!

Korzyści trybu zbierania Sellasist WMS

 • Szybka obsługa zamówień, dzięki zastosowaniu skanera.
 • Kompletacja produktów bez kodów kreskowych.
 • Koordynacja i uporządkowanie zbierania zamówień.
 • Inteligentne rozdzielanie i zarządzanie zamówieniami.
 • Monitorowanie pracy pracowników.
 • Możliwość ustalenia priorytetów zbierania.
 • Możliwość dostosowania aplikacji do potrzeb Twojego magazynu.
 • Natychmiastowa synchronizacja i zmiana statusu zamówienia.

Co to jest Sellasist WMS?

Sellasist WMS to autorska aplikacja do obsługi zamówień w magazynie lub sklepie stacjonarnym! Dzięki aplikacji na telefon Sellasist WMS oraz dedykowanej integracji z oprogramowaniem Sellasist obsłużysz nawet o połowę więcej zamówień niż robisz to teraz!

Tryby działania Sellasist WMS:

 • tryb przyjęcia towaru,
 • tryb rozlokowania produktów,
 • tryb zbierania,
 • tryb pakowania,
 • tryb podglądu,
 • tryb inwentaryzacji,
 • tryb sprzedaży bezpośredniej.

Więcej informacji na temat działania naszej aplikacji przeczytasz na naszej stronie internetowej: Aplikacja do obsługi zamówień.

Obsługuj zamówienia szybko i bezbłędnie!

Zapewne przy pracy magazynowej polegającej na kompletacji towaru z wielu zamówień zdarzają Ci się błędy. Biorąc pod uwagę poruszanie się zbieraczy po wielkopowierzchniowym magazynie proces kompletacji jest mozolny i wyczerpujący i co najgorsze – wymaga czasu. Dziś klienci zwracają szczególną uwagę na szybkość wysyłki swojego zamówienia – im szybsza jest obsługa zamówień, tym Twój sklep jest godniejszy zaufania i klienci chętniej wrócą na zakupy. Jak jednak sprawić, by w praktyce zamówienia były przekazywane do wysyłki szybko, ale też bezbłędnie?

Tryb zbierania Sellasist WMS

Problemom, z jakimi mierzy się Twoja firma wychodzi naprzeciw nasza aplikacja! Sellasist WMS oferuje Twojej firmie tryb zbierania. W ramach tego trybu personel Twojego sklepu w szybki sposób skompletuje towar z półek magazynowych. Wystarczy użyć w tym celu skanera, kolektora – a gdy nie posiadasz tego sprzętu – nawet smartfona! Dzięki zeskanowaniu kodów kreskowych zbierzesz produkty, a dzięki natychmiastowej synchronizacji pojawią się one automatycznie w oprogramowaniu Sellasist. Nasza aplikacja do kompletacji zamówień praktycznie wyklucza pojawienie się jakichkolwiek błędów.

Dzięki Sellasist WMS praca na magazynie zostanie wielokrotnie przyspieszona, a towar w ekspresowym tempie trafi do strefy pakowania. Nie zwlekaj – odezwj się do nas i zasięgnij więcej informacji!

Chcesz pracować z Sellasist WMS w Twojej firmie? Zapraszamy do kontaktu z naszym BOK!

Zero pomyłek – tylko z Sellasist WMS!

Nasze oprogramowanie pozwoli na oszczędność Twojego cennego czasu oraz zwolnienie pracowników magazynu z części odpowiedzialności – produkty do zebrania z danego zamówienia pojawiają się na ekranie kolektorów lub smartfonów, a ich weryfikacja odbywa się przez skanowanie kodu EAN. Taka ścieżka postępowania wyklucza ryzyko pomyłek popełnianych przez zbieraczy. Za pomocą naszej aplikacji można kompletować zamówienia zarówno jedno jak i wieloelementowe, niezależnie od ich gabarytów.

Więcej o trybie zbierania przeczytasz na naszej stronie Sellasist: Tryb zbierania.

Ścieżka zbierania produktów

Mając na uwadze komfort pracy personelu magazynu w aplikacji Sellasist WMS zaprojektowaliśmy trzy tryby zbierania, dzięki którym aplikacja jeszcze bardziej dostosuje się do Twoich preferencji:

 • zbieranie produkt po produkcie – doskonały tryb do kompletacji towaru w przypadku dużej liczby zamówień z jednym produktem lub niedużą różnorodnością asortymentu znajdującego się w Twoim magazynie;
Tryb zbierania Sellasist WMS
 • zbieranie zamówienie po zamówieniu – tryb przygotowany z myślą o magazynach z niewielką liczbą zamówień, w przeważającej części wieloelementowych;
Tryb zbierania Sellasist WMS
 • hybrydowy tryb zbierania – strategia najbardziej polecana przez nas, która łączy szybkość kompletacji zamówień po produktach z prostotą zbierania po zamówieniach.
Tryb zbierania Sellasist WMS

Obsługa produktów bez kodów kreskowych

Wprowadzając opracowane przez nas rozwiązania w magazynie Twojego sklepu jesteś w stanie obsłużyć najbardziej wymagające towary – w tym te, na których nie można umieszczać kodów kreskowych. Wystarczy zeskanować wygenerowany przez nasz system indywidualny kod kreskowy produktu umieszczonego w przeznaczonym dla niego koszyku. Dzięki zorganizowaniu magazynu i gospodarki magazynowej w Sellsist WMS obsługa zamówień przebiegnie w sprawny sposób, zajmując nawet o połowę mniej czasu niż zajmowała ona do tej pory.

Monitorowanie pracy w magazynie

Tryb podglądu zamówień w aplikacji Sellasist WMS pozwoli na monitorowanie „na żywo” przebiegu pracy w magazynie. Tryb ten wykorzystasz również do kontrolowania pracy personelu i zastosowanie systemu premiowego dla pracowników. Jest to również doskonałe narzędzie sprawdzające się w wielkopowierzchniowych magazynach, gdyż w jednym miejscu koordynator pracy może obserwować, na jakim etapie są poszczególne zamówienia.

Tryb zbierania Sellasist WMS

Dowiedz się szczegółów na temat naszej pełnej oferty – Aplikacja do obsługi magazynu i zamówień.

Segmentacja zamówień według dostawców

By ułatwić system zbierania zamówień pod względem przyjazdu kurierów po spakowany towar, możesz ustawić kompletację towarów według metod dostawy. Sprawi to, że dostawa sprzedanych przez Ciebie towarów przebiegnie szybciej i nie będzie opóźniona z powodu problemów organizacyjnych w Twoim magazynie.

Tryb zbierania Sellasist WMS

Korzyści trybu podglądu zamówienia w Sellasist WMS

 • Sprawna koordynacja pracy w magazynie.
 • Okazja do implementacji systemu premiowego dla pracowników.
 • Oszczędność czasu.
 • Kontrolowanie przebiegu pracy w magazynie.

Podsumowanie

 • Dzięki zastosowaniu Sellasist zoptymalizujesz obsługę zamówień w magazynie.
 • Tryb zbierania pozwoli Ci na bezproblemową, bezbłędną i szybką kompletację produktów.
 • Z Sellasist WMS obsłużysz produkty bez kodów kreskowych w prosty i innowacyjny sposób.
 • Tryb podglądu zamówienia pozwoli na monitorowanie pracy przebiegającej w magazynie „na żywo”.
5/5 - (4 votes)

1 comment

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymaga pola oznaczone są *

pięć × 5 =