Integracja z GOshop

GOshop

Sklep internetowy GOshop umożliwia prowadzenie sprzedaży internetowej oraz oferuje pomocne funkcji przy prowadzeniu sprzedaży przez Internet. Każdy sklep GOshop oparty jest na indywidualnym projekcie graficznym i często posiada indywidualne rozwiązania. Sellasist umożliwia integrację ze sklepem internetowym GOshop.


 

Korzyści z integracji GOshop z Sellasist:

 

Masowe wystawianie ofert Allegro

 

Synchronizacja danych w ofertach

 

Obsługa uniwersalnych opisów produktów

 

Aktualizacje robione na bieżąco

 

Zamówienia z Allegro i GOshop znajdziesz w jednym miejscu, w Sellasist

 

Synchronizacja cen, kiedy zmieni się cena produktu w Sellasist, zmieni się ona także w Allegro i GOshop

 

Zarządzanie wieloma kanałami tj. Allegro, eBay, Arena i Erli jednocześnie

 

Dwustronna synchronizacja stanów magazynowych w Sellasist

 

Zarządzanie sprzedażą w jednym miejscu

 

Komfortowy sposób zarządzania parametrami Allegro

 

Mapowanie kategorii Allegro w kategoriach asortymentu

 

Obsługa zamówień

Z poziomu jednego panelu administracyjnego możesz zarządzać zamówieniami, które pochodzą z Twojego sklepu GOshop oraz innych zintegrowanych w Sellasist kanałów sprzedaży. Sellasist gwarantuje wygodną i szybką obsługę wszystkich zamówień.

Dwukierunkowa integracja Goshop z Allegro

Marketplace Allegro jest jedną z najpopularniejszych platform sprzedażowych w naszym kraju. Bardzo rozpowszechnione jest wystawianie ofert „Kup Teraz” na Allegro. Dzięki Sellasist i integracji Goshop z Allegro Twoje zamówienia pochodzące z Allegro oraz ze sklepu internetowego będa importowane bezpośrednio do naszego menedżera sprzedaży. Integracja dwukierunkowa sprawi, że produkty, które wystawisz mają wspólny stan magazynowy. Na przykład jeśli sprzedaż coś na Allegto, stan magazynowy zostanie zsynchronizowany z Sellasist, a następnie z Twoim sklepem GOshop.

Integracja sklepu internetowego GOshop z eBay

Połączenie GOshop z eBay i Sellasist pozwoli Ci na prowadzenie sprzedaży w popularnym serwisie eBay, w dowolnej wersji językowej. Integracja Twojego sklepu internetowego z eBay zapewnia synchronizację stanów magazynowych, cen i szablonów opisów produktów.

Integracja GOshop z Arena.pl

Dzięki integracji GOshop z Sellasist połączysz Twój sklep internetowy z Arena.pl. Dzięki tego typu integracji dwustronnej możesz wystawiać oferty w serwisie Arena.pl oraz pobierać pochodzące z Arena.pl zamówienia. Znajdziesz tutaj również analogiczne funkcje do tych, które znasz już z integracji Allegro oraz eBay.

Synchronizacja stanów magazynowych oraz statusów płatności

Ekspresowa synchronizacja stanów magazynowych to kluczowa sprawa dla sprzedawców działających na więcej niż jednym kanale sprzedażowym. Sprzedaż produktów, których brak na magazynie, powoduje niszczenie długo wypracowywanej dobrej reputacji. Dzięki Sellasist zsynchronizujesz stany magazynowe na bieżąco - pomiędzy GOshop, a Allegro. Pozwoli to na natychmiastowe wyświetlanie prawidłowych informacji o stanie magazynowym.

Integracja GOshop z hurtowniami

Poprzez integrację GOshop z hurtowniami z naszego katalogu lub własną wybraną przez Ciebie hurtownią możesz z łatwością ustawisz automatyczną synchronizację produktów, cen oraz stanów magazynowych.

Integracja GOshop z drukarką fiskalną

Integracja Twojego sklepu GOshop z drukarką fiskalną ułatwi Ci zarządzanie dokumentami sprzedażowymi. Połączenie z drukarką fiskalną ułatwi Ci zarządzanie dokumentami sprzedaży. Połączenie GOshop z drukarką umożliwi wydruk niezbędnych dokumentów sprzedażowych, np. paragonów fiskalnych bezpośrednio do zamówień pochodzących ze zintegrowanego w Sellasist sklepu internetowego GOshop oraz innych źródeł sprzedaży. W integracji GOshop z drukarką fiskalną są obsługiwane wszystkie drukarki Posnet oraz drukarki pochodzące od innych producentów drukarek opartych na protokole komunikacyjnym Thermal.

Zarządzanie wysyłką

Automatyczne tworzenie etykiet nadawczych oraz automatyczne zamówienie kuriera z pewnością ułatwią Ci zarządzanie wysyłkami wielu produktów pochodzących z zamówień złożonych w sklepie GOshop oraz innych podłączonych sklepów internetowych czy marketplace. 

Akcje masowe

Dzięki akcjom masowym możesz wydrukować dokumenty sprzedażowe czy magazynowe dla wielu zamówień pochodzących z GOshop i innych kanałów sprzedażowych zintegrowanych w Sellasist jednocześnie. Jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom sprzedawców umożliwiające oszczędność czasu i łatwą obsługę wielu napływających zamówień.

Integracja z płatnościami

Prostą i wygodną obsługę plików JPK FA i JPK VAT i zautomatyzowaną wysyłkę powiadomień o statusie płatności, a także dostęp do pozostałych integracji znajdziesz właśnie w Sellasist. W Sellasist ustawisz również powiadomienie o opłaceniu zamówienia dzięki automatycznej zmianie statusów płatności.

Zobacz również integrację GOshop z innymi systemami:

GOshop + Integracja z Marketplace

GOshop + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

GOshop + Integracja z Kurierami

GOshop + Integracja z Płatnościami

GOshop + Integracja z Hurtowniami

GOshop + Pozostałe Integracje