Jeden Sellasist - wiele możliwości

Wielkie biuro dostępne w jednym kliknięciu

Wykorzystaj Sellasist i spraw by zajął się Twoją pracą za Ciebie

Sellasist pozwala na wygodną, pełną obsługę wielokanałowej sprzedaży włączając w to obsługę dokumentów sprzedażowych, magazyn, moduł poczty, menedżer wysyłek. Znajdziesz tu wszystko, co niezbędne do prowadzenia efektywnej sprzedaży, którą w prosty sposób zautomatyzujesz przy pomocy kilku kliknięć!

Wyobraź sobie, jak często musisz zmieniać status zamówienia, płatności, zamawiać kuriera po odbiór, wystawiać faktury. Wszystkie te powtarzalne czynności i wiele więcej wykona za Ciebie Sellasist, ponieważ posiada sprytny moduł automatyzacji!

Sellasist posiada całkowicie odświeżony moduł integracji z Allegro. Dzięki niemu nie tylko wystawisz swoje oferty zgodnie z nowymi zasadami opisów, ale zrobisz to znacznie szybciej i zyskasz większą kontrolę nad swoją sprzedażą na Allegro.

Zarządzanie całą sprzedażą w jednym miejscu

Dzięki Sellasist obsługą zamówień z wielu źródeł zajmiesz się w jednym miejscu. Zamówienia mogą być pobierane z wybranych kont Allegro i eBay (wiele kont i wersji językowych), a także z jednego lub wielu sklepów założonych w oprogramowaniu Sellingo.pl. Prócz tego, istnieje możliwość ręcznego wprowadzania zamówień np. w przypadku zamówień składanych na miejscu lub telefonicznie.

Lista zamówień to najważniejsze miejsce w panelu administracyjnym. To właśnie z listy zamówień obsłużysz zamówienia pochodzące ze sklepów oraz z Allegro i eBay. Lista zamówień została zaprojektowana tak, aby efektywność Twojej pracy została zmaksymalizowana.

Wypróbuj przez miesiąc za darmo

Masowa i zautomatyzowana praca z asortymentem

Zaawansowane zarządzanie asortymentem w połączeniu z modułem szybkich zmian pozwala na wygodne kontrolowanie produktów. Integracje z hurtowniami sprawiają, że aktualizowanie stanów magazynowych i innych informacji o produkcie odbywa się automatycznie. Masowe akcje dla asortymentu umożliwiają wprowadzanie zmian dla wielu produktów jednocześnie. Dzięki tej samej funkcji masowo wystawisz wiele produktów na Allegro. Wszystko to wymaga jedynie kilku kliknięć.

W Sellasist dostępny jest także Importer i Eksporter produktów, dzięki któremu szybko dodasz swój asortyment pochodzący z innego sklepu, hurtowni lub od producenta, a w razie potrzeby również wyeksportujesz plik z produktami. Poza produktami możliwy jest także import atrybutów, wariantów, kategorii i producentów. Dzięki Importerowi zostaną one utworzone automatycznie, bez potrzeby dodawania ich ręcznie.

Faktury i zamówienia w jednym miejscu

Moduł Faktur pozwala na pełną kontrolę i obsługę dokumentów sprzedażowych. Automatycznie lub jednym kliknięciem wystawisz dokument sprzedaży oraz wyślesz go do klienta mailem. Podobnie złożysz zeznanie lub korektę Jednolitego Pliku Kontrolnego.

  • Edycja faktur, korekty, duplikaty, anulowanie i usuwanie faktur.
  • Możliwość drukowania faktur w języku polskim, angielskim i niemieckim.
  • Możliwość wyboru niestandardowej numeracji.
  • Eksporty do EDI++ (Subiekt).
  • Ustalanie własnych prefiksów do faktur i korekt.
  • Obsługa Jednolitego Pliku Kontrolnego.
  • Integracja z zewnętrznymi programami magazynowymi.

Sellasist nie tylko pracuje dla Ciebie, ale i za Ciebie!

Dzięki Automatyzacji sprawisz, że Twoja sprzedaż będzie znacznie wygodniejsza. Sellasist sam wykona wskazane przez Ciebie akcje, kiedy spełnione zostaną wskazane warunki. Akcje dotyczą zamówień oraz asortymentu, a dzięki dziennikowi zdarzeń łatwo dowiesz się jakie zmiany automatycznie wprowadził za Ciebie Sellasist.

Wypróbuj przez miesiąc za darmo

Wszelkie niezbędne integracje dla sprzedaży wielokanałowej

Mnogość integracji otwiera wiele możliwości wielokanałowej sprzedaży. Sellasist oferuje jednak jeszcze więcej - Istnieje także możliwość stworzenia dodatkowej, dowolnej, wskazanej przez Ciebie integracji. W tym celu skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Pełna obsługa Allegro, eBay oraz Arena.pl

Jeżeli prowadzisz sprzedaż nawet z wielu kont Allegro, eBay lub Arena - Sellasist jest właśnie dla Ciebie! Posiada pełną, dwustronną obsługę sprzedaży na Allegro, eBay i Arena.pl. Oferty aktualizowane są na bieżąco w momencie wprowadzania zmian w produktach.

Wypróbuj przez miesiąc za darmo

Szybki i łatwy kontakt z klientem

Formularze kontaktowe i moduł pocztowy przeznaczony do kontaktu z klientami nie tylko pozwala na szybką komunikację, ale także znacznie ułatwią Ci odnalezienie wiadomości i wgląd w historię korespondencji. E-maile otrzymane od klienta, który złożył wcześniej zamówienie, znajdziesz w karcie zamówienia i z tego poziomu szybko odpowiesz.

Omnichannel znacznie zwiększa efektywność sprzedaży

Wielokanałowość to główna zaleta Sellasist. Swoje oferty wyświetlić możesz w wielu miejscach jednocześnie: w sklepach internetowych, serwisach aukcyjnych i porównywarkach jednocześnie. Posiadając nawet kilkanaście sklepów Sellingo, kilkadziesiąt kont Allegro i eBay wszystkim zajmiesz się w jednym miejscu. Połączysz je także z ERP - programami magazynowymi tj. Subiekt GT, Comarch Optima, WAPRO WF-MAG czy Navireo. Każdy kanał sprzedaży został tu jasno rozróżniony, tak, aby łatwo dało się rozpoznać na pierwszy rzut oka.

Wypróbuj przez miesiąc za darmo

Zautomatyzuj fiskalizację w jednym miejscu

Zintegruj swój panel Sellasist z eparagony.pl i wystawiaj paragony cyfrowe bezpośrednio z systemu. E-paragony to równoważne prawnie dokumenty fiskalne, które eliminują konieczność drukowania i obniżają koszty fiskalizacji. Zintegruj się z eparagony.pl już dziś i usprawnij swój proces sprzedaży!

  • Automatyzacja fiskalizacji - oszczędź czas i zasoby, automatyzując proces wydawania paragonów.
  • Brak konieczności drukowania - zrezygnuj z papierowych paragonów i ciesz się szybszą realizacją zamówień w Sellasist.
  • Obniżenie kosztów - eliminując drukowanie, możesz znacząco obniżyć wydatki związane z fiskalizacją.
Zacznij wysyłać E-paragony!