Obsługa dokumentów sprzedażowych

Prowadź księgowość w jednym miejscu

Prowadź w prosty i bezpieczny księgowość w Sellasist. W naszym oprogramowaniu wykonasz wszystkie procesy sprzedażowe, od wystawienia ofert po rozliczenie wszystkich faktur! W Sellasist wystawisz automatycznie dokumenty, wygenerujesz pliki JPK i automatycznie wydrukujesz wymagane dokumenty sprzedażowe. Jeśli posiadasz już program ERP, możesz zintegrować go z Sellasist, aby zaoszczędzić czas dzięki automatyzacji!

Integracja z systemami ERP

Wystawianie faktur

Przesyłanie danych i faktur

Synchronizacja danych

Integracja z drukarkami fiskalnymi

Automatyczne drukowanie dokumentów

Generowanie wydruków i zestawień

Prowadzenie statystyk sprzedażowych

Wystawianie faktur

Zarządzaj dokumentami sprzedażowymi z Sellasist! Dzięki naszemu oprogramowaniu możesz zautomatyzować wystawianie faktury, proformy, dokonywanie korekt faktur oraz generowanie plików JPK. Wygenerowane dokumenty sprzedażowe mogą być zarówno automatycznie wydrukowane po podłączeniu drukarki do Sellasist jak i przesłane w wiadomości e-mail do klienta końcowego.

Integracja z programami ERP

Przesyłaj dokumenty sprzedażowe do klientów dzięki integracji Sellasist z programami magazynowo-księgowymi ERP. Zamówienia spływające do Sellasist wraz ze wszelkimi informacjami są automatycznie przesyłane do programu ERP i nie wymagają wykonywania przez Ciebie dodatkowych czynności. Na bieżąco aktualizowane są stany magazynowe i informacje o zamówieniach.

Zarządzanie kanałami sprzedaży

Integracja podłączonych do Sellasist sklepów internetowych i marketplace’ów z wybranym systemem magazynowo-księgowym.

Automatyzacja statusów płatności i zamówień

Monitorowanie zmiany statusu płatności i zamówienia oraz automatyczne wysyłanie powiadomień w wiadomościach e-mail do klientów.

Pełna synchronizacja produktów

Synchronizacja oraz aktualizacja cen, opisów, zdjęć i dostępności oraz danych szczegółowych oferowanych produktów.

Importowanie parametrów zamówień

Import zamówień wraz z określeniem parametrów na temat regulacji stanu magazynowego, metod płatności, przekazaniem danych dotyczących klienta końcowego, tj. adresu i szczegółowych informacji na temat dostawy.

Obsługa dokumentów sprzedażowych

Bezpieczne generowanie i przesyłanie dokumentów magazynowych oraz sprzedażowych z możliwością ustawienia automatycznego wydruku.

Indywidualne podejście do klientów

Generowanie kartotek klientów lub powiązanie z już istniejącą oraz definiowanie zniżek dla grup klientów lub pojedynczych zamówień.

Funkcjonalny omnichannel

Sellasist to nie tylko wygodny system do zarządzania księgowością. Z naszym oprogramowaniem zdziałasz znacznie więcej! Kompleksowa obsługa sprzedaży jest na wyciągnięcie ręki!

Obsługa zamówień

Zarządzanie produktami

Automatyzacja zamówień

Obsługa magazynu

Zarządzanie wysyłkami

Obsługa sklepów internetowych

Integracje z hurtowniami

Wsparcie