Integracja z Kurier DPD

Integracja z DPD udostępnia zamawianie kuriera bezpośrednio z karty zamówienia, bez potrzeby przepisywania danych nadawcy oraz odbiorcy do formularza. Dzięki możliwości zapisaniu szablonów przesyłek, masz także możliwość szybkiego wyboru wymiarów nadawanej przesyłki.

DPD jest częścią sieci, która liczy prawie 27 000 punktów w Europie, w których klienci DPD mogą skorzystać z nadania lub odbioru. DPD oferuje także usługę Door-to-door z czego najchętniej korzystają klienci w Polsce.

Zintegruj DPD z Twoim sklepem internetwoym w Sellasist

Dzięki opracowanemu modułowi integrującemu systemy DPD z platformą e-commerce, możesz w prosty sposób skonfigurować metody dostaw bezpośrednio z panelu administracyjnego, po uprzednim stworzeniu konta na oficjalnej stronie kuriera DPD. Kompleksowe zarządzanie procesami wysyłki krajowej i międzynarodowej, a także zwiększenie skuteczności dostarczania danych do systemu DPD znacznie ułatwi Twoją pracę i zoptymalizuje działanie przedsiębiorstwa.

Dokumenty przewozowe

Dzięki udostępnionej w Twoim sklepie integracji, Twój klient może w prosty sposób dokonać zamówienia za pośrednictwem Twojej strony internetowej. Ty jako sprzedawca otrzymujesz możliwość generowania i drukowania listów przewozowych w Sellasist oraz późniejsze sprawdzanie statusu przesyłki i wgląd w historię wysyłek.

Nadawanie przesyłek z karty zamówienia

 

Hurtowe lub automatyczne nadawanie przesyłek

 

Menedżer przesyłek

 

Synchronizacja statusów przesyłek