Integracja Boss of Toys z Shopee

Logotyp hurtowni Boss of Toys
+
Dzięki oprogramowaniu Sellasist możesz zintegrować swój kanał sprzedaży na Shopee z dowolną liczbą hurtowni, w tym z Boss of Toys! Przez Sellasist wystawisz na Allegro asortyment, który posiada hurtownia Boss of Toys. Nie musisz wystawiać poszczególnych ofert ręcznie, automatyzacja pozwala na automatyczne wystawianie nowych produktów ze zintegrowanej hurtowni z Sellasist na Shopee. Wystarczy, że skonfigurujesz szablon wystawiania ofert Shopee i zmienisz ustawienia w integracji z hurtownią.

Jakie możliwości zyskasz dzięki integracji hurtowni Boss of Toys z Shopee?

 • Automatyczne wystawianie produktów z hurtowni na Shopee, w sklepie internetowym oraz innych kanałach sprzedaży.

  Zaimportowany z hurtowni produkt może zostać, po ustawieniu odpowiednich parametrów od razu wystawiony jako oferta Shopee. Produkt wykorzystuje przy tym wszystkie informacje udostępnione przez hurtownie i dopasowuje je do szablonu opisu oraz parametrów, przypisanych do Shopee.

 • Aktualizacja stanów magazynowych i cen produktów z hurtowni Boss of Toys.

  Stany magazynowe i ceny produktów z hurtowni Boss of Toys są aktualizowane i synchronizowane na Shopee niemal na bieżąco, w zależności od możliwości hurtowni.

 • Import nazw, opisów, zdjęć, kategorii, wariantów oraz parametrów produktów z hurtowni Boss of Toys do Sellasist.

  W Sellasist znajdziesz szablon konfiguracji ustawień ofert Shopee, by ustawić predefiniowane pola wspólne dla wielu wystawianych produktów z hurtowni Boss of Toys.

 • Automatyczne zamykanie ofert Shopee przy braku asortymentu w hurtowni Boss of Toys.
 • Możliwość ustawienia minimalnego stanu magazynowego, potrzebnego do wystawienia oferty na Shopee.

  Przykładowo, produkt z hurtowni pojawi się na Shopee, jeśli jego stan magazynowy będzie wynosił co najmniej 5 sztuk w hurtowni Boss of Toys. Jest to zabezpieczenie przed sytuacją, w której produkt wyprzeda się równolegle do zamówienia złożonego na Shopee.

 • Modyfikator stanu magazynowego.

  Możesz wprowadzić modyfikacje stanu magazynowego, np. wpisując -2 stan magazynowy będzie zawsze pomniejszony o dwie sztuki w stosunku do tego, co znajduje się w bazie Boss of Toys. Dzięki temu zachowasz wyznaczony margines stanu magazynowego.

Realizuj zamówienia szybciej dzięki pełnej automatyzacji!

Łatwa i szybka obsługa wielokanałowej sprzedaży

Pełna kontrola nad magazynem i przepływem towarów

Synchronizacja stanów, opisów i cen produktów

Obsługa hurtowni i sprzedaży w modelu dropshipping

Automatyczne doliczanie marży do cen produktów

Narzędzia ułatwiające towarowanie, księgowanie oraz komunikację

Szybka obsługa wysyłek w magazynie dzięki aplikacji Sellasist WMS

Automatyczne nadawanie przesyłek oraz drukowanie etykiet

Gotowe integracje do prowadzenia biznesu internetowego

Wsparcie techniczne

Integracja z Boss of Toys oraz podłączenie konta Shopee jest bardzo proste. Za pomocą naszych narzędzi dokonasz samodzielnego importu ofert. W każdym momencie możesz skorzystać z pomocy i wsparcia Biura Obsługi Klienta. Cyklicznie prowadzimy również szkolenia online, na których przedstawiamy najnowsze funkcjonalności i pokazujemy, jak obsługiwać Sellasist.

Zintegruj hurtownie Boss of Toys z Sellasist

Z Sellasist nie będziesz martwić się o uzupełnienie stanów magazynowych — z pomocą naszego oprogramowania zaimportujesz produkty z hurtowni w bezawaryjny i szybki sposób. Integracja z hurtowniami cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród użytkowników oprogramowania Sellasist. Dzięki podłączeniu hurtowni do Sellasist zyskujesz dodatkowy zewnętrzny magazyn, który jest widoczny w systemie i możesz korzystając z niego wystawiać produkty na marketplace’ach takich jak Allegro, eBay, Amazon.

+180 integracji z hurtowniami do wyboru

W Sellasist masz możliwość integracji Twojego sklepu internetowego z hurtowniami dostępnymi w naszym katalogu, oferującymi produkty z różnych branż. Jeśli hurtownia, z którą chcesz współpracować, nie jest dostępna na naszej stronie — napisz do nas i stworzymy wybraną przez Ciebie integrację. Integracja z hurtownią Boss of Toys jest możliwa wyłącznie w abonamencie płatnym.

Jak rozpocząć sprzedaż produktów z hurtowni Boss of Toys?

1. Jeśli chcesz zintegrować Sellasist z Boss of Toys w pierwszej kolejności należy nawiązać współpracę z hurtownią Boss of Toys, by uzyskać dostęp do plików z asortymentem oferowanym przez Boss of Toys.

2. Po otrzymaniu pliku z dostępem skontaktuj się z naszym działem handlowym, który przedstawi Ci warunki wdrożenia integracji z hurtownią Boss of Toys w Twoim Sellasist. Koszt podpięcia integracji w zależności od hurtowni jest jednorazową równowartością abonamentu za utrzymanie integracji z hurtownią Boss of Toys.

3. Czas realizacji zlecenia integracji z hurtownią Boss of Toys wynosi do 10 dni roboczych, ponieważ musimy dokonać bezbłędnej synchronizacji po połączeniu API z Twoim Sellasist.

4. Po dokonaniu integracji przesyłamy dokładną instrukcję konfiguracji, którą znajdziesz również pod tym linkiem.

Poznaj korzyści współpracy z hurtownią Boss of Toys przez Sellasist

 • Automatyczne dodawanie i aktualizowanie produktów.

  Produkty podczas importu są automatycznie dodawane wraz z ich kategoriami oraz atrybutami, które zostaną automatycznie przypisane bądź stworzone. Podczas kolejnych aktualizacji dodawane są nowe towary wraz z brakującymi kategoriami. Możesz wybrać kategorie z hurtowni Boss of Toys, z których asortyment ma zostać pobrany do Sellasista.

 • Ustawienie marży do ceny sprzedaży.

  W prosty sposób ustawisz i narzucisz własną marżę, wskazując procentowo jej wysokość. Sellasist może automatycznie doliczyć marżę do cen w całym asortymencie. Możesz zmieniać jej wartość w zależności od ceny i kategorii produktu. Np. możliwe jest ustawienie marży 15%, gdy cena produktu wynosi od 50 do 100 zł i marży 30%, gdy cena waha się w przedziale 101 – 200 zł. System pozwala skonfigurować dowolną ilość progów cenowych.

 • Doliczanie prowizji od sprzedaży Allegro.
  Sellasist może automatycznie doliczać kwotę prowizji obowiązującej w danej kategorii Allegro, dzięki temu koszty prowadzenia sprzedaży w serwisie pokryje Kupujący.
 • Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen

  Synchronizacja stanów magazynowych oraz cen w oprogramowaniu Sellasist jest w pełni zautomatyzowana, dzięki czemu unikniesz pomyłek. Dodatkowo, dzięki oprogramowaniu Sellasist masz pewność, że korzystasz z najaktualniejszych zdjęć, opisów i cen w ofertach, ponieważ są one przygotowywane i aktualizowane przez hurtownię Boss of Toys.

 • Łatwy dostęp do bazy produktowej hurtowni Boss of Toys.
  Oszczędzasz czas, ponieważ zdjęcia, opisy i warianty produktów są automatyczne przesyłane do Sellasist i możesz je wykorzystywać, przy wystawianiu ofert w dowolnym kanale sprzedaży.
 • Integracje z wieloma hurtowniami.

  Możesz nawiązać współpracę z wieloma hurtowniami jednocześnie. Dodatkowo możesz ustawić własne reguły wyliczania cen — inne dla każdej zintegrowanej hurtowni. Z opcji masowego wystawiania ofert skorzystasz na dowolnym marketplace.

W jaki sposób będzie wyglądała integracja Shopee z Sellasist?

Sellasist zintegrowany jest z drukarkami fiskalnymi, systemami ERP, kurierami i szybkimi płatnościami, dzięki czemu wygodnie możesz zarządzać zamówieniami pochodzącymi z Shopee. Sellasist gwarantuje Ci narzędzia do kompleksowej, automatycznej obsługi wielokanałowej sprzedaży. Do Sellasist możesz podłączyć dowolną liczbę sklepów internetowych oraz platform handlowych, co pozwoli Ci na realizowanie strategii omnichannel w jednym miejscu. Gwarantujemy pełną automatyzację pracy przy zarządzaniu asortymentem, w trakcie procesu realizacji zamówień pochodzących z Shopee oraz wystawianiu ofert Shopee.

Co zyskujesz dzięki integracji Shopee z Sellasist?

 • Nowe możliwości sprzedaży.
 • Szybszą obsługę zamówień.
 • Większą efektywność sprzedaży.
 • Bezbłędną realizację zamówień.
 • Kontrolę nad wystawianiem ofert.
 • Oszczędność środków finansowych.
 • Większą widoczność ofert w marketplace.
 • Omnichannel dostosowany do Twoich potrzeb.
 • Lepszą komunikację z klientami Shopee.
 • Pełen pakiet narzędzi do obsługi wielokanałowej sprzedaży.

Zobacz również integrację Boss of Toys z innymi systemami:

Boss of Toys + Integracja z Marketplace

Boss of Toys + Integracja ze Sklepami Internetowymi

Boss of Toys + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

Boss of Toys + Integracja z Kurierami

Boss of Toys + Integracja z Płatnościami

Boss of Toys + Pozostałe Integracje