Integracja z CashBill

CashBill
CashBill od 2013 roku działa jako Krajowa Instytucja Płatnicza pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego. Jedną z najpopularniejszych funkcji serwisu są płatności SMS Premium Rate, które dzięki sprawnemu marketingowi pozwalają dotrzeć do większej grupy odbiorców. 

 

Zintegruj Twój sklep internetowy z CashBill w Sellasist!

Dzięki szybkim płatnościom i przelewom internetowym możesz pozwolić klientom na dokonanie preferowanej przez nich płatności internetowej. Płatności dokonywane są bezpiecznie, a na Ciebie czeka atrakcyjna oferta.

Integracje dostępne w ramach CashBill

 

 • Przelewy natychmiastowe Pay-By-Link – umożliwianie natychmiastowego księgowania, bezpieczeństwa w dokonywaniu płatności oraz wypłatę środków najpóźniej następnego dnia roboczego.
 • Blik – rozwiązanie dla urządzeń mobilnych, umożliwiające natychmiastowe księgowanie oraz wypłatę środków najpóźniej następnego dnia roboczego.
 • Paysafecard – dzięki wykorzystanej przy płatności anonimowości, nie dość, że wpłata środków zachodzi najpóźniej następnego dnia roboczego.
 • Płatności mobilne Apple Pay / Google Pay – jedna z najnowocześniejszych form płatności internetowych w modelu OneClick umożliwia szybki i prosty przepływ gotówki, wzrost konwersji sprzedażowej w sklepie online oraz szybkie wypłaty.
 • Płatności odroczone Buy Now, Pay Later – płatność za zamówienie dopiero po jego realizacji przyspiesza wzrost konwersji i średniej wartości koszyka. Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu tej metody zmniejsza się dokonywana liczba zamówień za pobraniem, a pieniądze znajdują się na koncie sprzedawcy już następnego dnia po zakupie.

 • Przelewy tradycyjne – z minimalizacją płatności od transakcji oraz obsługą wszystkich banków w Polsce i za granicą oraz automatycznym systemem wykrywania niedopłat. Wypłata następnego dnia roboczego.
 • PayPal – natychmiastowe księgowanie przelewów i dostępność metody płatności w każdym zakątku świata świadczy również o jego bezpieczeństwie.
 • Przekazy pieniężne – metoda dostępna z każdego miejsca na świecie, bez posiadania konta bankowego i możliwość wypłaty najpóźniej następnego dnia roboczego.
 • SMS Premium Rate – natychmiastowe księgowanie środków oraz bezpieczeństwo i wygoda płatności.
 • Karty płatnicze – natychmiastowe księgowanie płatności, a także dostępność w każdym miejscu na świecie to wygodne rozwiązanie dla Twoich klientów.
 • Płatności ratalne – wniosek jest weryfikowany niezwykle szybko, a o bezpieczny przebieg płatności dba Alior Bank, który gwarantuje zapewnienie atrakcyjnych warunków dla Ciebie i Twoich klientów.

Zobacz również integrację CashBill z innymi systemami:

CashBill + Integracja z Marketplace

CashBill + Integracja ze Sklepami Internetowymi

CashBill + Integracja z Programami magazynowo-księgowymi

CashBill + Integracja z Kurierami

CashBill + Integracja z Hurtowniami

CashBill + Pozostałe Integracje