Integracja z FedEx

FedEx

FedEx Corporation to amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się przewozem przesyłek i logistyką, głównie za pomocą samolotów. Ma ono zasięg ogólnoświatowy i świadczy usługi do 220 krajów i terytoriów.

Jak uruchomić integrację Sellasist z FedEx?

Zintegruj swój sklep internetowy z FedEx w Sellasist

Z FedEx rozwiniesz swój globalny biznes e-commerce. Przewoźnik logistyczny FedEx zapewni dostawę zamówienia, złożonego przez klienta w Twoim sklepie internetowym pod wskazany adres. Kurier działa na całym świecie od 1984 r. i oferuje szereg korzyści płynących z dostępu do największej na świecie sieci przesyłek lotniczych oraz transportu lądowego.
 
Dzięki naszemu modułowi integracji możesz w szybki sposób połączyć Twoją firmę z przewoźnikiem FedEx. Dzięki temu rozwiązaniu możesz korzystać z kompatybilnego z Twoim sklepem online narzędzia do obsługi przesyłek oraz wybierzesz rozwiązanie, które działa na ponad 400 aplikacjach. Dzięki temu zintegrujesz swój sklep online z jednym bezpiecznym i renomowanym kurierem FedEx.

Kontrola i przejrzystość - możesz bez problemu monitorować przesyłki oraz nadawać zwroty, a także uzyskać spersonalizowaną ofertę usług dla wysyłek e-commerce.